کلاس زبان آیلتس

کلاس زبان آیلتس

پس از اتمام دوره های آموزش زبان انگلیسی و موفقیت در تمامی مراحل، حال می توانید در کلاس زبان آیلتس ثبت نام کنید. بسیاری از موسسات آموزش زبان های خارجی در تهران و شهرستان ها فعالیت می کنند اما تنها تعداد کمی از آن ها برای گذراندن دوره های حرفه ای آمادگی آموزش به زبان آموزان دارند. گات، بهترین آموزشگاه زبان در تهران است که علاوه بر آموزش دوره های آیلتس، تمامی زبان های نادر و رایج همچنین کلاس های T.T.C آموزش داده می شود. برای شرکت در کلاس زبان آیلتس ابتدا توسط سوپروایزر و یا مدیر موسسه تعیین سطح می شوید.

آزمون آیلتس

کلاس آیلتس به صورت خصوصی، ترمیک (گروهی) و آنلاین برگزار می شود که زبان آموز با توجه به شرایطی که دارد می تواند از یکی از این دوره ها بهره ببرد. آزمون آیلتس به دو نوع تقسیم می شود که با توجه به هدفتان باید یکی را انتخاب کنید. اولین نوع آزمون آیلتس (Academic) و دومین نوع آن (General training) می باشد. در آموزشگاه زبان انگلیسی گات برای هر دو نوع آزمون آیلتس کلاس های آموزشی ویژه ای در نظر گرفته شده است که با توجه به شرایط شما می توانید از دوره های ترمیک، فشرده و خصوصی بهره ببرید. در هر کدام از این کلاس ها بر روی 4 مهارت مورد نیاز آزمون یعنی (Listening, Reading, Writing, speaking) به طور تخصصی کار می شود و اساتید مجرب این مجموعه منابع آزمون استاندارد را در اختیارتان قرار می دهند.

نمره قبولی در آیلتس بستگی به کشوری که به آن مهاجرت می کنید، شرکتی که قصد کار کردن در آن را دارید و یا دانشگاهی که می خواهید ادامه تحصیل دهید، دارد. برخی از کشورها از شما آیلتس با میانگین نمره 6 و برخی آیلتس با میانگین نمره 8 را می خواهند. به طور کلی نمره آیلتس از 1 تا 9 در هر یک از 4 مهارت (Listening, Reading, Writing, speaking) مورد ارزیابی شده و میانگین کل، نمره آزمون آیلتس شما به حساب می آید.

نظر دهید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند