روش هایی برای خداحافظی کردن به زبان انگلیسی

  • خانه
  • روش هایی برای خداحافظی کردن به زبان انگلیسی

روش های متنوعی برای خداحافظی به زبان انگلیسی وجود دارند.

 

روش هایی برای خداحافظی کردن به زبان انگلیسی

 

Have a good day

یکی دیگر از عبارات عالی آمریکایی برای احوالپرسی است که اساسا آرزوی خوشی برای دیگران دارد. شما می توانید بگویید یک «روز» یا «هفته» یا «سفر» یا «تعطیلات» خوبی داشته باشید، اما عبارت «have a good one» یک قاعده کلی بدون تمرکز بر جزئیات یا یک رویداد خاص است.

 

see you later

‏See you later!/See you!/Later (بعدا میبینمت! / میبینمت! /بعدا) _اینجا می بینید که انگلیسی زبان ها چقدر دوست دارند زبانشان را کوتاه کنند تا کمتر رسمی شود. همه‌ی این عبارات به طرز باورنکردنی برای خداحافظی کردن در بین دوستان و خانواده، یا غریبه ای که تازه ملاقات کرده اید و احتمالاً دوباره او را خواهید دید رایج هستند. هرچه این عبارت کوتاه تر باشد، غیررسمی تر است.

 

روش هایی برای خداحافظی کردن به زبان انگلیسی

 

take care

مراقب خودت باش. یکی ازعباراتهایی که می‌توان از آن هم در موقعیت‌های غیر رسمی هم رسمی با دوستان و غریبه‌ها استفاده کرد و همیشه به نظر می‌رسد احساس صمیمانه ای دارد.  ا

 

catch youlater

این ها اصطلاحات عامیانه به جای گفتن see you later است که در بین افراد نوجوان استفاده می کنند. اصلاحات فوق را فقط در مورد افرادی که خوب میشناسید استفاده کنید.

 

peaceout

اصطلاحاتی هستند که بیشتر در دهه نود میلادی کاربرد داشته اند و شما کمتر آن ها را می شنوید و توصیه نمیشود که از اینها برای خداحافظی استفاده کنید!

امتیاز 5 از 5 | از بین امتیاز دهنده به روش هایی برای خداحافظی کردن به زبان انگلیسی ⭐⭐⭐⭐⭐

نظر خود را به اشتراک بگذارید قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند

چطور میتونم کمکتون کنم؟