زبان پرتغالی

 
زبان پرتغالی، یکی از زبان‌های رسمی اتحادیه اروپا، اتحادیه آفریقا و سازمان کشورهای آمریکایی است. به همین دلیل است که بسیاری از زبان آموزانی که به انگلیسی مسلط هستند به یادگیری زبان پرتغالی هم می پردازند. شاید برایتان جالب باشد که فقط ۵٪ از پرتغالی زبان ها در کشور پرتغال زندگی می کنند و اکثرا در آنگولا، برزیل، موزامبیک و ماکائو پراکنده هستند. شایان ذکر است که پرتغالی بسیار مشابه زبان اسپانیایی است و به همین خاطر مردمان این دو کشور می توانند به نحوی باهم ارتباط برقرار کنند.
اگر علاقمند به یادگیری زبان پرتغالی هستید در ادامه همراه ما باشید.
 
 
 
 
 

آموزش زبان پرتغالی

برای آموزش زبان پرتغالی مانند هر زبان دیگر روش های مختلفی وجود دارد؛ که با برخی از آن ها آشنا می شویم:
۱)شرکت در کلاس های حضوری و یا غیر حضوری زبان پرتغالی
۲)تماشای فیلم های پرتغالی
۳)خواندن کتاب های پرتغالی
علاوه بر این ها، باید بگوییم که برای هر پیشرفتی باید پشتکار داشت؛ شما هرچقدر لغات پرتغالی بیشتری یاد بگیرید و دایره لغات خود را بالا تر ببرید، می توانید سریع تر به هدف خود نزدیک شوید. البته برای به خاطر سپردن این لغات و تقویت حافظه تان بهتر است هرروز تمرین و تکرار داشته باشید.
 
 
 
 

آموزش آنلاین زبان پرتغالی

آموزش آنلاین زبان پرتغالی یکی از روش های یادگیری آن است. امروزه با پیشرفت علم و حضور اینترنت، می توان به راحتی و در خانه زبان مورد علاقه تان را یاد بگیرید. بسیاری از زبان آموزان فقط بصورت آنلاین این زبان را فرا می گیرند و برخی در کنار کلاس های حضوری، در این کلاس ها شرکت می کنند.‌ ویدیوهای آموزشی بسیاری در سراسر سایت ها قرار دارند که می توانید از آنها برای یادگیری این زبان بهره ببرید. این یکی از روش های بروز یادگیری زبان پرتغالی‌ است که می توانید از آن استفاده کنید و یا در کنار سایر روش ها از آن بهره مند شوید. در این روش تدریس امتحانات نهایی به صورت استاندارد و منظم در پایان هر ترم برگزار خواهد شد و همچنین امتحانات شفاهی نیز در پایان هر دوره گرفته می شود.
 
 
 
 
 

کلاس های زبان پرتغالی

کلاس های زبان پرتغالی میتوانند بصورت فشرده در آخر هفته ها و یا در طول هفته باشند. با توجه به شرایط زبان آموز تعیین می شوند. با حضور در این دوره ها شما زبان پرتغالی را بطور کامل و دقیق یاد می گیرید. کلاس ها می تواند به صورت حضوری و یا آنلاین باشند. در کلاس هایی که نظم دارند، امتحانات بصورت کاملا دقیق و با توجه به سطح زبان آموز برگزار می شوند.
 
 
 
 
 

کتاب های زبان پرتغالی

انتخاب کتاب های زبان پرتغالی اهمیت زیادی دارد. کتاب هایی که برای یادگیری انتخاب می کنید، باید ویژگی هایی داشته باشند: 
۱)منبعی که انتخاب می کنید باید بر اساس هر چهار مهارت اصلی زبان باشد.
۲)کاملا بروز و بدون ایراد نوشته شده باشد.
۳)توانایی مکالمه شما را افزایش دهد.
۴)ساده و روان نوشته شده باشد.
بهتر است متون کتاب را با صدای بلند بخوانید که به مکالمه شما بسیار کمک می کند.
 
 
 
 

بهترین آموزشگاه زبان پرتغالی

معیار هایی برای انتخاب بهترین آموزشگاه زبان پرتغالی وجود دارند:
• نحوه و روش تدریس مناسب اساتید
• تجهیزات آموزشگاه(آموزش همراه با سرگرمی
• اعتبار بین المللی مؤسسه مورد تأیید بودن

بهترین آموزشگاه، از نظر اساتید و نحوه ی تدریس انتخاب می شود. آموزشگاهی که اعتبار بین المللی و تجهیزات مناسبی برای تدریس دارند می تواند گزینه ی مورد اعتمادی برای انتخاب باشد. همچنین آزمون های این مؤسسات مطابق استاندارد هایی برگزار می شوند.

 

 

 

نظرات کاربران ( 2850 بازدید کننده )

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند

پشتیبانی در واتساپ