آموزشگاه زبان | بهترین آموزشگاه زبان

بهترین آموزشگاه زبان فرانسه, بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در تهران, بهترین آموزشگاه زبان فرانسه |

بهترین آموزشگاه زبان فرانسه

بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در تهران

بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در تهران

قبل از این که شروع به یادگیری زبان دوم مانند فرانسه کنید بهتر است هدفتان را از یادگیری زبان فرانسه مشخص کنید زیرا در آموزشگاه زبان گات برای هر علتی روشی نوین و کارساز تعیین شده است. به طور مثال اگر قصد مهاجرت به فرانسه و یا تحصیل در این کشور را دارید و از طرفی هم مدت زمان محدودی در اختیار دارید به شما شرکت در کلاس های خصوصی و فشرده را در بهترین آموزشگاه زبان در تهران پیشنهاد می کنیم.

در کلاس های خصوصی ساعت، تاریخ و تعداد جلسات را خودتان تعیین می کنید و کلاس های فشرده هم 3 روز در هفته سه ساعته تشکیل می شود. اما اگر هدفتان از یادگیری زبان فرانسه تنها برقراری ارتباطات کاری، سفر توریستی به کشور فرانسه، مطالعه کتب فرانسوی و یا علاقه به صحبت کردن و مکالمه زبان فرانسه می باشد به شما کلاس های ترمیک در طول هفته  آموزشگاه زبان فرانسه را پیشنهاد می کنیم. 

متد آموزشی زبان فرانسه 

شما می توانید دلایل زیادی برای یادگیری زبان فرانسه داشته باشید. اگر هم این چنین نیست موسسه زبان گات برای آموزش زبان فرانسه می تواند دلایل زیادی را برای شما بیان کند.
آموزش زبان فرانسه در موسسه زبان گات توسط اساتید ایرانی و فرانسوی مجرب انجام می پذیرد تا شما برای بدست آوردن مزیت های زبان فرانسه مسیری راحت تر در پیش رو داشته باشید.

اما چرا زبان فرانسه را در مرکز زبان گات بیاموزیم:
در موسسه زبان گات می توانید آموزش زبان فرانسه را با کتاب های Alex et Zoe برای کودکان، Taxi برای نوجوانان و کتاب های écho برای بزرگسالان تجربه کنید.

آموزشگاه زبان فرانسه

برای پیدا کردن یک آموزشگاه زبان فرانسه خوب تنها کافیست سری به آموزشگاه زبان گات بزنید. در این مرکز زبان علاوه بر آموزش زبان فرانسوی، انگلیسی، آلمانی و ... بیش از 20 زبان نادر و رایج نیز تدریس می شود، از این رو با سابقه درخشانی که در سال های فعالیت خود کسب کرده است، به جرات می توان به عنوان بهترین آموزشگاه زبان در سطح تهران معرفی کرد. با هر هدفی که قصد دارید زبان فرانسه را یاد بگیرید تنها کافیست با یکی از شعب گات، نزدیک به منزل یا محل کارتان تماس بگیرید. لازم به ذکر است که مشاوره به صورت رایگان حضوری و غیر حضوری انجام می گیرد. 

اگر از قبل زبان فرانسه را آموزش دیده اید، از شما امتحان تعیین سطح گرفته می شود اما اگر به تازگی تصمیم به ثبت نام در کلاس های فرانسوی گرفته اید با توجه به شرایطی که در اختیار دارید می توانیدذ از کلاس های ترمیک، خصوصی و یا فشرده بهره ببرید.


 از آن جایی که اکثر زبان آموزان به قصد مهاجرت به استان کبک اقدام به یادگیری زبان فرانسه می کنند و یکی از اهداف کوتاه مدت آنها توانایی مدیریت فضای مصاحبه و پاسخگویی روشن و سریع به سؤالات آفیسر می باشد، لذا برای این دسته ازعزیزان، جلساتی جهت آشنایی با روشهای پاسخگویی، به دست گرفتن کنترل روند مصاحبه ونیز ارائه راه حل ها برای شرایط خاص مدارک برگزار می شود تا این عزیزان به راحتی بتوانند توانایی خود را در مکالمه زبان فرانسه، در مقابل یک فرد بومی نشان دهند. 

در این کلاس ها، ابتدا ساختار های لازم و رسمی مکالمه، آموزش مختصر داده می شود. سپس سؤالات رایج و عمومی تمرین وپاسخگویی می شود. پس از آن، یادگیری روش های کنترل سرعت صحبت و بالا بردن کیفیت ارتباط جهت سهولت برقراری آن با آفیسر پرونده آموزش داده می شود و در انتها به نقاط دشوار و خاص پرونده پرداخته می شود تا زبان آموز آمادگی لازم را پیدا نماید.
پس از اتمام مراحل فوق، سؤالاتی راکه مدرس به طور خاص تهیه کرده است تمرین می شوند و چندین مرتبه فضای مصاحبه شبیه سازی می شود تا زبان آموزان از هر لحاظ آمادگی کافی را پیدا نمایند.
واضح است که سطح زبان زبان آموز باید از نظر مدرس در حد مطلوب باشد و لازم به ذکر است مدرس مخالف حفظ کردن سؤالات واستفاده از پاسخ های کلیشه ای است؛ به این منظور قبل از شروع این دوره از کلاس ها یک آزمون تعیین سطح رایگان برگزار خواهد شد، لازم به ذکر است که این آزمون از آموزش زبان انگلیسی تا زبان های نادر نیز انجام می شود. مدت زمان لازم جهت اتمام این دوره براساس سطح فرانسه افراد و نیز قدرت جمله سازی و کسب اعتماد به نفس کافی متفاوت می باشد. به طور تجربی میانگین10- 8 تا جلسه برای زبان آموز زمان نیاز است. این کلاس معمولا دو جلسه در هفته برگزار می شود و پیشنهاد مدرس جهت شروع این کلاس به محض دریافت نامه دعوت به مصاحبه می باشد.


 کلاس های آمادگی آزمون های فرانسه

این کلاس ها برای زبان آموزانی مفید است که قصد شرکت در آزمون های فرانسه مانندTCF ،TCFAQ,TEF,TEFQ، DELFرادارند.
در این کلاس ها زبان آموزان بانکات کلیدی آزمون ها مانند نحوه پاسخگویی بارم دار، تکنیک های صحیح شروع وپایان مکالمه شفاهی، تکنیک های بسط دادن مطلب و جهت دهی مکالمه، روش های مدیریت زمان در آزمون آشنا شده و پس از بررسی و حل تعداد زیادی نمونه سوال آمادگی لازم راجهت شرکت در آزمون پیدا خواهد کرد. 


سیستم آموزشی:  

کودکان Kids

زمان بندی

شهریه

متد آموزشی

تعداد جلسات

سطح آموزشی

نوع کلاس

2 روز در هفته 90 دقیقه ای

از 237000 تومان

Alex et zoe

14 جلسه

مبتدی تا پیشرفته

ترمیک طول هفته

1 روز در هفته 3 ساعته

 

Alex et zoe

14 جلسه

مبتدی تا پیشرفته

فشرده پایان هفته

نوجوانان Teenage

بزرگسالان Adult