کلاس T.T.C

دوره کلاس های تربیت مدرس T.T.C 
دوره های TTC در واقع دوره های تربیت معلم برای تدریس دوره های مختلف زبان می باشد و TTC مخفف Teacher Training Course می باشد. در دوره تربیت مدرس یا همان کلاس T.T.C موسسه زبان گات چگونگی ارتقا مهارت در تدریس و روش های به روز تدریس دوره های مختلف زبان به طور کامی آموزش داده می شود.
تفاوت دوره کلاس های تربیت مدرس آموزشگاه زبان گات با سایر مراکز این است که مسئولین آموزشی این مرکز براین اعتقادند که دوره تربیت معلم باید کاملا به صورت کاربردی تدریس شود،زیرا مهارت در تدریس تنها با کسب تجربه به دست می آید و هر چه بیشتر در محیط های آموزشی باشید قطعا بهتر می توانید آموزش ببینید. 
لازم به ذکر است که دوره تربیت مدرس با ارائه مدرک بین المللی معتبر تحت نظرسازمان  فنی حرفه ای در آموزشگاه زبان گات به مدت 18 جلسه 90 دقیقه ای،روزهای پنجشنبه ساعت 10 الی 13 برگزار می شود.
 
 
شماره تماس شعبات گات
 
 
 
ثبت نام در کلاس های T.T.C
بسیاری از افراد هستند که تحصیلات مرتبط با زبان انگلیسی دارند و یا در آموزشگاه های زبان به تحصیل در رشته مورد نظر پرداخته اند و اطلاعات و دانش کافی را در این راه کسب کرده اند اما روش های تدریس و انتقال درست مطالب را نمی دانند. از این رو می توانید با شرکت در کلاس های T.T.C روش های درست و دقیق تدریس و آموزش زبان انگلیسی را یاد بگیرید. با یادگیری روش های تدریس  هر چه بهتر می توانید در کار خود موفق باشید. با گذراندن دوره های تربیت مدرس آمادگی و اعتماد به نفس این را پیدا می کنید که در کلاس های چند نفره و خصوصی به راحتی تدریس کرده و دانش خود را به خوبی منتقل کنید. روش بیان و نحوه ی آموزش گرامر، مکالمه، نوشتن و خواندن به زبان آموز اهمیت ویژه ای دارد که باید به خوبی آن ها را یاد بگیرید و با استاندارد آموزش بین المللی هماهنگ باشد.
 
نحوه تدریس در کلاس های T.T.C
اساتید در جلسات اول مراحل تدریس را قدم به قدم آموزش می دهند و سپس در جلسات بعدی از شرکت کنندگان در کلاس درخواست می کنند که با آمادگی قبلی اقدام به DEMO دادن کنند یعنی به طور کاربردی تدریس کنند و در عمل تدریس را تجربه کرده تا نقاط ضعف خودرا با راهنمایی اساتید گات بیابند و مرتفع سازند. 
تمام جزئیات در دوره تربیت مدرس در کم ترین زمان تدریس می شوند و سپس از شرکت کنندگانی که DEMO آنها قابل قبول بوده است دعوت به شرکت در کلاس اساتید گات می شود تا در تعداد جلسات مشخصی در کلاس های واقعی مهارت های تدریس خودرا افزایش دهند و در نهایت پس از بررسی مدیریت و سوپروایزرهای این مرکز از افرادی که به قابلیت های مناسبی در امر تدریس رسیده باشند دعوت به عمل می آید تا به عنوان استاد در مجموعه آموزشگاه های گات تدریس کنند.
ما اعتقاد داریم تدریس و انتقال صحیح مطالب امری کاملا متفاوت با میزان دانش است. انتقال صحیح و ساده مطالب می تواند کلاس را برای هر زبان آموزی جذاب کند و موسسه را به بهترین آموزشگاه زبان تبدیل کند.
معلمی کردن یک مهارت است و افرادی که به درستی آن را بیاموزند  می توانند مبدل به اساتیدی مجرب و حرفه ای گردند.
به طور کلی یکی از اهداف اصلی تدریس دوره های تربیت مدرس (TTC) مرکز زبان گات این است که اساتید مجربی را پرورش داده و در امر آموزش،این اساتید را به کار گیرد یا به عبارت دیگر اولین مصرف کننده این تولید،مجموعه آموزشکاه های گات خواهد بود.
 
به طور کلی در کلاس های تربیت مدرس (T.T.C) گات موارد ذیل تدریس می گردد:
🔴 آموزش مراحل قدم به قدم تدریس هربخش
🔵 چگونگی برقراری ارتباط با زبان آموز
🔴 چگونگی برگزاری یک کلاس با هیجان
🔵 چگونگی ایجاد انگیزه  و علاقه در زبان آموزان
🔴 آموزش عبارات مورد نیاز در کلاس در حین آموزش (Classroom Language)
🔵 چگونگی اصلاح و ویرایش غلط های زبان آموزان در حین مکالمه در کلاس
🔴 چگونگی بازی با کلمات در کلاس جهت تقویت زبان آموزان در مکالمه

کلاس هاس تربیت مدرس, کلاس های T.T.C, ثبت نام کلاس های T.T.C

 

 

دوره های آموزشی زبان TTC

 

  • برگزاری کلاس های فشرده و نیمه فشرده
  • برگزاری کلاس های خصوصی 
  • برگزاری کلاس های آنلاین

 

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه ی برگزاری کلاس های آموزشی این مجموعه و منابع و متد ها با یکی از شعب گات تماس بگیرید و از روند برگزاری کلاس ها مطلع شوید.

امتیاز 5 از 5 | از بین 405 امتیاز دهنده به کلاس T.T.C ⭐⭐⭐⭐⭐

نظر خود را به اشتراک بگذارید قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند

چطور میتونم کمکتون کنم؟