برگزارکننده دوره های تخصصی آموزش زبان انگلیسی و تمامی زبان های زنده ی دنیا

(شعبه آیت اله کاشانی)

این محله در منطقه 5 شهرداری تهران واقع شده است. از سمت شرق با فلکه دوم صادقیه ، از شمال با اتوبان حکیم ، از غرب به اتوبان ستاری محدود می شود. این محله دارای خطوط اتوبوس و تاکسی بوده و نزدیکترین ایستگاه مترو به آن ایستگاه “صادقیه” است.

آموزشگاه زبان گات جزو بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران است که ارائه دهنده دوره های آموزشی ویژه ی کودکان، نوجوانان، بزرگسالان، زبان انگلیسی، آیلتس، مترجمی کاربردی، زبان تخصصی و کلیه زبان های خارجی می باشد که این دوره ها در قالب کلاس های فوق فشرده، فشرده، ترمیک، دو روز در در هفنه و یک روز در هفته  در شعبه آیت اله کاشانی برگزار می شود.

بسیاری از زبان آموزان، مرکز زبان گات را به دلیل سطوح بالای استانداردهای روز دنیا در حوزه آموزش زبان و استفاده از پیشرفته ترین امکانات آموزش و یادگیری زبان انتخاب میکنند، و به همین دلیل از کیفیت بالای آموزش اطمینان خاطر دارند.

رسالت مدیران آموزشگاه زبان گات ایجاد توازن و عدالت آموزشی در حوزه زبان در سرتاسر کشور است. بر همین مبنا، دوره های آنلاین زبان های خارجی در مرکز زبان گات شرکت کنندگانی از اقصی نقاط ایران و دیگر کشور ها را به خود اختصاص داده است و تعداد علاقه مندان به دوره های آنلاین روند فزاینده ای را در پیش دارد.

انعطاف پذیری ساعات کلاس های آموزشی موسسه زبان گات در کنار جلسات تعیین سطح رایگان یکی دیگر از عواملی است که این موسسه را در محدوده تهران غرب و به خصوص آیت اله کاشانی متمایز می سازد. کافی است در یکی از جلسات تعیین سطح رایگان زبان شرکت نمایید تا ویژگی های یک موسسه مناسب آموزش زبان را در جنت آباد درک نمایید.

برای این که بتوانید آموزشگاه زبان گات در شعبه آیت اله کاشانی رابه درستی بسنجید و انتخاب کنید کدام کلاس آموزش زبان بهتر است چند معیار مهم در مرکز زبان گات را باید مدنظر قرار دهید:

* کیفیت تدریس اساتید

*  تجهیزات و محیط با کیفیت (سرگرمی همراه با یادگیری، روش های نوین و…)

* کیفیت امتحاناتی که در موسسه برگزار می شود

* سنجش هزینه ها نسبت که کیفیت تدریس

* اعتبار موسسه آموزشی در مجامع ملی و بین المللی