آموزشگاه زبان در آیت الله کاشانی

  • خانه
  • آموزشگاه زبان در آیت الله کاشانی

 لازم است بدانید که آموزش زبان انگلیسی برای همگان چیزی است فراتر از باوری که ما از آن داریم. فراگیری زبان های خارجی مانند آموزش زبان انگلیسی هوش شما را تقویت کرده و موجب می شود تا بتوانید با قاطعیت بیشتری برای ارتباطات روزمره ی خود عمل نمائید و با این اقدام حتی زبان مادری خود را هم تقویت نموده اید.

تحقیقات متعدد نشان داده افرادی که به دو زبان یا بیشتر تسلط دارند عملکرد مغزی متفاوت تری نسبت به سایرین دارند و فرایند شناختی آن ها بسیار عالی تر است.

 

یادگیری زبان دوم در آموزشگاه زبان آیت االه کاشانی

همچنین بر اساس مطالعات به دست آمده محققان دریافته اند آموزش زبان دوم و یا بیشتر به کند کردن مراحل آلزایمر و زوال عقلی کمک کرده و همین طور سبب می شود مهارت های تصمیم گیری در افراد تقویت شود. پس بی درنگ در یکی از بهترین آموزشگاه زبان تهران ثبت نام کنید و به نسبت شرایطی که دارید از یکی از مناسب ترین دوره های برگزار شده در این موسسه بهره ببرید. اگر شاغلید، دانشجو هستید یا برای مهاجرت زمان محدودی در دست دارید، فرقی ندارد، تنها با یکی از شعبات  گات در اقسا نقاط تهران تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را از مشاورین ما بگیرید.

 

آموزشگاه زبان خوب در آیت الله کاشانی

 style="text-align:center"

 style="text-align:center"

 شماره های تماس شعبه کاشانی گات

 

44038557

44038846

شماره تماس رئیس دفتر مدیر عامل

 

44061828

شماره تماس مشاوره و تعیین سطح آنلاین از طریق skype ، imo و یا whatsApp , telegram
تماس از ساعت ۱۱ الی ۲۰

 

 09030527949

 

 

 

برگزارکننده دوره های تخصصی آموزش زبان انگلیسی و تمامی زبان های زنده ی دنیا

(شعبه آیت اله کاشانی)

این محله در منطقه 5 شهرداری تهران واقع شده است. از سمت شرق با فلکه دوم صادقیه ، از شمال با اتوبان حکیم ، از غرب به اتوبان ستاری محدود می شود. این محله دارای خطوط اتوبوس و تاکسی بوده و نزدیکترین ایستگاه مترو به آن ایستگاه “صادقیه” است.

 

 

مرکز زبان گات جزو بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران است که ارائه دهنده دوره های آموزشی ویژه ی کودکان، نوجوانان، بزرگسالان، زبان انگلیسی، آیلتس، مترجمی کاربردی، زبان تخصصی و کلیه زبان های خارجی می باشد که این دوره ها در قالب کلاس های فوق فشرده، فشرده، ترمیک، دو روز در در هفنه و یک روز در هفته  در شعبه آیت اله کاشانی برگزار می شود.

 

بسیاری از زبان آموزان، مرکز زبان گات را به دلیل سطوح بالای استانداردهای روز دنیا در حوزه آموزش زبان و استفاده از پیشرفته ترین امکانات آموزش و یادگیری زبان انتخاب میکنند، و به همین دلیل از کیفیت بالای آموزش اطمینان خاطر دارند.

رسالت مدیران آموزشگاه زبان گات ایجاد توازن و عدالت آموزشی در حوزه زبان در سرتاسر کشور است. بر همین مبنا، دوره های آنلاین زبان های خارجی در مرکز زبان گات شرکت کنندگانی از اقصی نقاط ایران و دیگر کشور ها را به خود اختصاص داده است و تعداد علاقه مندان به دوره های آنلاین روند فزاینده ای را در پیش دارد.

 

انعطاف پذیری ساعات کلاس های آموزشی موسسه زبان گات در کنار جلسات تعیین سطح رایگان یکی دیگر از عواملی است که این موسسه را در محدوده تهران غرب و به خصوص آیت الله کاشانی متمایز می سازد. کافی است در یکی از جلسات تعیین سطح رایگان زبان شرکت نمایید تا ویژگی های یک موسسه مناسب آموزش زبان را در جنت آباد درک نمایید.

 

برای این که بتوانیدموسسه گات بهترین آموزشگاه زبان در تهران واقع در شعبه آیت اله کاشانی رابه درستی بسنجید و انتخاب کنید کدام کلاس آموزش زبان بهتر است چند معیار مهم در مرکز زبان گات را باید مدنظر قرار دهید:

* کیفیت تدریس اساتید

*  تجهیزات و محیط با کیفیت (سرگرمی همراه با یادگیری، روش های نوین و…)

* کیفیت امتحاناتی که در موسسه برگزار می شود

* سنجش هزینه ها نسبت که کیفیت تدریس

* اعتبار موسسه آموزشی در مجامع ملی و بین المللی 

نظرات کاربران ( بازدید کننده )
  1. image ارتا می گوید:

    واقعا اموزشگاه خوبي است من بسيار راضي هستم

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند

پشتیبانی در واتساپ