آموزشگاه زبان در گرگان

  • خانه
  • آموزشگاه زبان در گرگان

شعبه آنلاین مرکز زبان گات

09125214968

 

با توجه به تقاضای بالا هم وطنان عزیز ساکن در استان گلستان، آموزشگاه زبان گات در گرگان به طور رسمی فعالیت خود را آغاز کرده و در زمینه ی آموزش زبان انگلیسی و دیگر زبان های خارجی آماده خدمت رسانی به شما زبان آموزان گرامی می باشد. سیستم آموزشی یکپارچه، اساتید مجرب و باسابقه، کارشناسان و مشاورین حرفه ای از ویژگی های خاص مجموعه های گات در سراسر ایران می باشد. 

 

آموزشگاه زبان در گرگان

گرگانی های عزیز و تمامی ساکنین محترم در استان گلستان، اگر به دنبال بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در شهر خود هستید به شما مرکز زبان گات را معرفی می کنیم. در این مجموعه دوره های متعدد آموزشی ( کلاس های ترمیک، فشرده، فوق فشرده، خصوصی و آنلاین) برگزار می شود. همچنین کلاس های تربیت مدرس T.TC و آمادگی آزمون آیلتس با بهترین کتاب های آموزشی و موثرترین متد آموزشی به شما زبان آموزان عزیز آموزش داده شود. 

 

شماره تماس شعبات گات

 

هر زبان آموزی برای یادگیری زبان های خارجی اهداف گوناگونی دارد که آموزشگاه زبان گات در گرگان و تمامی شعبات خود این موارد را شناسایی کرده و برای هر کدام دوره های مخصوصی را در نظر گرفته است. اگر قصد مهاجرت، ادامه تحصیل و یا راه اندازی کسب و کار در کشورهای خارجی دارید و باید در آزمون سفارت شرکت نمایید می توانید از کلاس های خصوصی این موسسه زبان بهره ببرید زیرا انتخاب ساعات کلاس، تعداد جلسات، محل برگزاری کلاس و تاریخ های برگزاری جلسات طی هفته و ماه به اختیار زبان آموز بوده و با توجه به سطح آشنایی شما نسبت به زبان مورد نظر و مدت زمانی که در اختیار دارید توسط سوپروایزر آموزشگاه برنامه ریزی می شود.

 

اگر مدت زمان محدودی در اختیار دارید و باید کمتر از 6 ماه برای آزمون زبان مورد نظر آمادگی داشته باشید می توانید از کلاس های فشرده 3 ساعته و یا فوق فشرده 3 روز در هفته 3 ساعته استفاده کنید. اما اگر هیچ عجله و یا محدودیت زمانی ندارید می توانید از کلاس های ترمیک استفاده کنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ی ثبت نام، شروع کلاس ها، شهریه و تمامی اخبار روزانه ی مرکز زبان گات به وب سایت مراجعه فرمایید و در صورت نیاز با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید و یا به شعبه مورد نظر برای مشاوره ی تخصصی رایگان مراجعه فرمایید.

نظرات کاربران ( بازدید کننده )

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند

پشتیبانی در واتساپ