بهترین آموزشگاه آنلاین زبان

  • خانه
  • بهترین آموزشگاه آنلاین زبان
امروزه یادگیری زبان دوم برای بیشتر افراد امری طبیعی و واجب به حساب می آید، از این رو بسیاری از زبان آموزان خواهان آموزشگاه زبان خوب هستند که بتوانند ظرف مدت زمان کوتاهی زبان مورد علاقه خود را یاد بگیرند. از سال 2020 تا به حال به دلیل شیوع ویروس کرونا بسیاری از آموزشگاه ها به صورت آنلاین کلاس های خود را تشکیل داده اند که مورد استقبال زبان آموزان بسیاری قرار گرفته است.
در این مقاله همراه ما باشید تا با بهترین آموزشگاه آنلاین زبان و ویژگی های آن آشنا شویم! 
 
 
بهترین آموزشگاه آنلاین زبان
 
 
 

نحوه برگزاری کلاس های آنلاین زبان

 

کلاس های آنلاین در موسسه زبان گات به دو صورت ترمیک و خصوصی برگزار می گردد که در این کلاس ها تمرکز اصلی بر روی تقویت مکالمه زبان آموزان و گرامر آن ها می باشد. در این کلاس ها استاد و زبان آموز دائما با هم در پرسش و پاسخ  در ارتباط هستند و می توانند به راحتی رفع اشکال کنند.
 
 
 
کلاس های آنلاین زبان
 
 

تعیین سطح و ثبت نام در آموزشگاه آنلاین زبان

 

جهت تعیین سطح و ثبت نام در کلاس های آنلاین مورد نظر خود می توانید با مشاوران با تماس تلفنی داشته باشید تا در اسرع وقت برای تعیین سطح به صورت آنلاین با شما تماس بگیرند. پس از تعیین سطح برای ثبت نام زبان مورد نظر برای واریز شهریه می توانید به صورت آنلاین مبلغ را به حساب آموزشگاه واریز نمایید و پس از ارسال فیش پرداختی به مشاوران ما از کلاس های آنلاین استفاده کنید.
زبان آموزانی که مایل به تعیین سطح و ثبت نام حضوری هستند می توانند با تماس قبلی به شعبه ی مرکزی موسسه مراجعه کنند و از تعیین سطح و مشاوره رایگان کارشناسان ما استفاده کنند.
 
 
 
آموزشگاه آنلاین زبان
 
 

مزایای آموزشگاه آنلاین  زبان

 

• برگزاری دوره های آنلاین مکالمه  زبان ها، انگلیسی، آلمانی، ترکی، فرانسه و غیره
• برگزاری دوره های آنلاین آمادگی آزمون های تافل و جی آر ای و آیلتس و …
• باتوجه به یکسان بودن ساختار کلاسهای حضوری و آنلاین امکان جابجایی در کلاسها از حضوری به آنلاین و بالعکس وجود دارد.
• امکان انتخاب روز و ساعت توسط زبان آموزان
• امکان شرکت در کلاس های آنلاین بر روی تلفن همراه ، تبلت یا کامپیوتر
• دسترسی رایگان به فیلم جلسات آموزشی برگزار شده
 
 
 
مزایای آموزشگاه آنلاین زبان
 
 

اساتید در آموزشگاه آنلاین زبان

 

در کلاس های آنلاین زبان اساتید مانند کلاس های حضوری بسیار مجرب و حرفه ای در کار خود هستند. زبان آموزان بدون هیچ گونه نگرانی می توانند در این کلاس ها شرکت کنند و زبان مورد نظر خود را به راحتی و ظرف کمترین زمان یاد بگیرند. البته برای یادگیری زبان علاقه و پشتکار زبان آموزان هم مهم است که موجب یادگیری بهتر و سریع تر خواهد شد.
 
 
ااساتید در آموزشگاه آنلاین زبان
 
 

روز ها و ساعات برگزاری کلاس های آنلاین

 

روز و ساعت کلاس های آنلاین زبان در مرکز زبان گات کلاس های گروهی و معمولی 14 جلسه ی 90 دقیقه ای و 2 روز در هفته می باشد و یا  آخر هفته به صورت 3 ساعته برگزار می گردد.
کلاس های vip و فشرده برای زبان آموزان 30 جلسه ی 90 دقیقه ای می باشد که 3 روز 3 ساعته در هفته می باشد.
 
در دوره های آنلاین، به غیر از زبان عمومی کلیه دوره‌های بین‌المللی مانند CAE، FCE، TOEFL iBT، IELTS و CPE توسط برترین استادان آموزشگاه زبان گات تدریس می‌شوند.
 
نظرات کاربران ( 906 بازدید کننده )

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند

پشتیبانی در واتساپ