مدرسه زبان انگلیسی

  • خانه
  • مدرسه زبان انگلیسی

مدرسه زبان انگلیسی

با توجه به درخواست زبان آموزان و والدین عزیز مدرسه زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان گات افتتاح شده است. برای این که با مدرسه زبان آشنا شوید ابتدا تعریفی کلی از از شرایط و ویژگی های آن در اختیارتان قرار می دهیم.

مدرسه زبان انگلیسی برای کودکان 4 تا 7 سال در نظر گرفته شده است که همانند مهد کودک عمل کرده، با این تفاوت که تمامی کارهای انجام شده اعم از بازی، سرگرمی، خواندن کتاب و ... همراه با آموزش زبان انگلیسی همراه است. همان طور که می دانید یادگیری زبان انگلیسی و تمامی زبان های خارجی در سنین پایین تر بسیار موثر بوده و کودک دلبندتان به سرعت می تواند کلمات، اعداد، روزهای هفته، رنگ ها و ... همچنین در صورت پشتکار منظم قادر به صحبت کردن و داشتن مکالمات ساده روزمره می باشد. پس اگر والدین شاغل هستید و یا به آموزش درست و بر اساس استانداردهای بین المللی اهمیت زیادی می دهید، مدرسه زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان گات می تواند بهترین پیشنهاد برای شما عزیزان باشد. لازم به ذکر است که فرزند دلبندتان علاوه بر یادگیری مباحثی که در مهد کودک ها آموزش داده می شود، با زبان انگلیسی به خوبی آشنا شده و در صورت علاقه ی کودک به یادگیری زبان انگلیسی می توانید با مشورت از مشاورین و کارشناسان مجرب آموزشگاه زبان گات، برای او برنامه ریزی دقیقی داشته باشید و شاهد موفقیت های روز افزونش باشید.

برای دریافت اطلاعات دقیق تر در مورد شروع و پایان کلاس ها، شهریه، شرایط حضور در کلاس و محدودیت سنی شرکت در این مدرسه می توانید با یکی از شعب مرکز زبان گات تماس گرفته و از شرایط آن مطلع شوید. برای مشاوره تخصصی رایگان هم می توانید به صورت حضوری به آموزشگاه مراجعه فرمایید.

نظر دهید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند