گات رسالت

آموزشگاه زبان گات به عنوان یکی از بهترین و موفق ترین موسسه های زبان در سطح تهران می باشد که با توجه به سوابق درخشان در زمینه ی آموزش زبان انگلیسی و تمامی زبان های نادر و رایج افتخارات زیادی کسب کرده است. حضور معاون سفیر سوئد و رئیس بخش فرهنگی سفارت سوئد همچنین حضور آقای نم سوک رئیس شرکت آموزشی هانول در کره جنوبی بخشی از فاکتورهای بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی به شمار می رود. گات از بهترین آموزشگاه زبان در تهران است که علاوه بر رسالت در 5 منطقه ی دیگر نیز شعبه دارد.

 

لازم به ذکر است که هر روزه روش های تدریس در سطح جهانی تغییرات زیادی می کند، وورکشاپ های بین المللی با وجود کارشناسان خارجی در مرکز زبان گات برگزار می شود تا سطح علمی اساتید بالا رفته و با جدید ترین روش های تدریس آشنا شوند.

با توجه به این انتخاب که شعب این آموزشگاه زبان با مهندسی دقیق انجام می گیرد، گات رسالت نیز در یکی از قابل دسترس ترین محدوده ها در شرق تهران تاسیس شده است که زبان آموزان عزیز به راحت می توانند با وسایل نقلیه ی عمومی و یا خودرو شخصی به کلاس خود برسند. کادر این مجموعه همگی برای رفاه دانشجویان و شرایط مساعد تحصیلی شما آماده خدمت رسانی هستند. 

 

آدرس  شماره تماس:

ضلع جنوب غربی میدان رسالت, ابتدای خیابان شهید مدنی ,کوچه اسلام پناه, نبش یوسفی  پلاک 5 طبقه 1 واحد 1

77453075 

77808688

 

شماره تماس مشاوره و تعیین سطح آنلاین از طریق skype ، imo و یا whatsApp , telegram
تماس از ساعت ۱۱ الی ۲۰

 09030527949

نظر دهید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند