مدرک celta چیست؟

اگر به آموزش زبان انگلیسی علاقه دارید و می خواهید به عنوان معلم آن را آموزش دهید، باید مهارت های خود را تقویت کنید. برای این اقدام بهتر است در دوره های مختلف مدرسین شرکت کنید تا مهارت های لازم را بدست آورید. در این دوره ها افراد متخصص برای تدریس آماده می شوند.

مدرک سلتا از همین دوره های آمادگی قبل از تدریس می باشد که از طریق سیستم ارزیابی زبان انگلیسی دانشگاه کمبریج ارائه شده است. در ادامه با شرایط این مدرک بیشتر آشنا می شویم. 

 

 

مدرک celtaمناسب چه افرادی است؟

 

مدرک celta برای کسانی در نظر گرفته شده است که تجربه ی کمی در آموزش زبان انگلیسی داشته اند و یا اصلا تجربه ای در ارتباط با تدریس نداشته اند. همچنین افرادی که قصد دارند مدرک آموزش زبان انگلیسی بین المللی و جهانی داشته باشند. برای شرکت در این دوره ها باید یک سری شرایط را هم در نظر بگیرید.

 

فرد شرکت کننده باید مدرک آیلتس با نمره ی 7.5 داشته باشد. یا حداقل نمره ی C1 از مرجع زبان مشترک اروپا. مدرک سلتا بر دو مورد تئوری و عملی تاکید دارد. در این دوره ها، افراد ارزیابی می شوند و طی این ارزیابی مهارت های آن ها سنجیده می شود. در آخر هم مدرک خود را دریافت می کنند. از آنجایی که این مدرک بین المللی است، با دریافت آن می توانید در سراسر جهان از آن استفاده کنید و به آموزش زبان انگلیسی بپردازید. 

 

 

 

اهداف دوره آموزشی celta

 

با گذراندن این دوره ها، با آموزش موثر در یادگیری بهتر آشنا می شوید.همچنین یرخی مهارت ها برای آموزش زبان را هم می آموزید. گواهینامه سلتا برای دانشجویان بزرگسال بکار می رود که با یک سری مهارت ها آشنا شوند که برخی از آن ها برای نوجوانان هم موثر می باشند.

در بسیاری از کشور ها این دوره ها برگزار می شوند. در واقع بیشتر از 286 مرکز مدرک سلتا را ارائه می دهند و سالانه 900 کلاس آموزشی هم برگزار می شوند. هر یک از این دوره توسط یک ناظر از دانشگاه کمبریج سنجیده می شوند. 

 

 

 

چهارچوب دوره های آموزشی celta

 

این دوره ها یا به صورت تمام وقت یعنی 4 الی 5 روز در هفته و یا به صورت نیمه وقت یعنی چند ماه تا یک سال ارائه می شوند. کلاس ها هم آنلاین و هم حضوری برگزار می شوند که هر کلاس حدود 2 ساعت است. آزمون این دوره ها به صورت عملی و هم تکالیف کتبی می باشد.

اگر فرد در این آزمون ها مهارت لازم را داشته باشد، به مصاحبه دعوت می شود و سوال های مربوطه در هر موسسه متفاوت است. در این مصاحبه از مهارت های فرد اطمینان کامل را بدست می آورند. 

 

 

 

عناوین دوره های آموزشی گواهینامه celta

 

در این دوره ها عناوینی دخیل می باشند که در ادامه با آن ها آشنا می شویم:


1)فرهنگ، زبان و آموزش شرکت کننده مهم می باشد. 


2)میزان انگیزه یادگیری زبان 


3)روش های مختلف آموزش و یادگیری زبان


4)محتوای ارائه شده در آموزش و تدریس


5)تنوع و سرگرمی در زبان انگلیسی


6)چند زبانه بودن و نقش اولین زبان

 

 

 

مزیت های گواهینامه celta

 

از مزیت های گواهینامه سلتا می توان به معتبر بودن همیشگی آن اشاره کرد. در واقع نیاز به تمدید ندارد. در این دوره ها با اساتید با تجربه سر و کار دارید و گواهینامه های صادر شده از دانشگاه کمبریج می باشند. با توجه به بین المللی بودن این مدرک، می توانید در همه جای دنیا به آموزش بپردازید. 

نظر دهید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند