آموزشگاه زبان انگلیسی در غرب تهران

  • خانه
  • آموزشگاه زبان انگلیسی در غرب تهران

آموزشگاه زبان انگلیسی گات در تهران در سال 1388  تاسیس شد و تا امروز دارای 6 شعبه فعال در تهران می باشد. با گسترش روز افزون و افزایش جمعیت در غرب تهران وافزایش متقاضیان یادگیری زبان انگلیسی تعداد شعب آموزشگاه زبان انگلیسی در غرب تهران افزایش میابد.

از تاثیر گذارترین عوامل در پیشرفت آموزشگاه زبان گات می توان به عشق و علاقه ی تمامی پرسنل آموزشگاه نسبت به فعالیت در آموزشگاه زبان خارجی و استفاده از کادراداری وکادر اساتید کارکشته و باتجربه و نیز بهره گیری از کارشناسان و سوپروایزرین تایید شده و مدرک رسمی CELTA و DELTA از طرف دانشگاه کمبریج اشاره کرد که با طراحی و تدوین سیستم آموزشی منحصر به فرد و نیز آشنا نمودن نمودن اساتید مجموعه با جدیدترین متدهای بین المللی تدریس زبان انگلیسی و دیگر زبان های خارجی نقش بسزایی در نایل شدن به این موفقیت داشته اند.

 

 

شماره تماس شعب گات

 

دوره های آموزشی آموزشگاه زبان گات

آموزشگاه زبان گات به عنوان بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی طی چند سال اخیر در تهران در حال فعالیت بوده است. آموزشگاه زبان گات با در نظر گرفتن شرایط مختلف برای زبان آموزان باتوجه به نیاز شغلی و غیر شغلی اقدام به برگزاری کلاس های متنوع نمود.

دوره های آموزشی گات در زمینه مکالمه به 3 نوع دوره های فشرده زبان انگلیسی در 4 ماه , دوره های نیمه فشرده زبان انگلیسی در 8 ماه و دوره های ترمیک عادی زبان انگلیسی دسته بندی می شوند.

 

آموزشگاه زبان انگلیسی

 

 

دوره های آموزش آیلتس به دو دوره تقسیم می شونددوره های فشرده آیلتس و نیمه فشرده آیلتس برای کسب بالاترین نمره آزمون آیلتس برگزار می شود.

در حال حاضر آموزشگاه زبان گات به عنوان بهترین آموزشگاه زبان در تهران و غرب تهران شناخته شده است . به جرات می توان گفت بیش از هزار زبان آموز با شرکت در دوره های آزمون آیلتس توانستند نمره ی بالا کسب کنند. یکی از دلایل بالا بودن این آموزشگاه نسبت به سایر آموزشگاه زبان ها موفقیت پی در پی زبان آموزان بوده است.

دوره هایfree discussion ( بحث آزاد انگلیسی) ، که به زبان آموزانی پیشنهاد می شود که از یک سطح حداقلی در مکالمه زبان انگلیسی برخوردار بوده و با شرکت در این کلاس های بحث آزاد انگلیسی در صدد ارتقای مهارت speaking خود هستند. در این دوره موضوعات روز مره و جذاب زندگی مورد بحث قرار می گیرد و باعث جذب زبان آموزان متعدد می شود.

 

نظرات کاربران ( بازدید کننده )

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند

پشتیبانی در واتساپ