دوره های آموزشی در آموزشگاه زبان گات

  • خانه
  • دوره های آموزشی در آموزشگاه زبان گات

آموزشگاه زبان گات

برای یادگیری زبان های خارجی انتخاب یکآموزشگاه زبان خوب از اهمیت ویژه ای برخوردار است. اگر انتخابی درست داشته باشید می توانید در مدت زمان مشخص به سطح مورد نظر دست یابید. آموزشگاه زبان گات فعالیت خود را از سال 1388 آغاز کرده و تا به امروز با کسب افتخارات متعدد نظیر بازدید معاون سفیر سوئد و رئیس بخش فرهنگی سفرت سوئد و حضور آقای نم سوک رئیس شرکت آموزشی هانول در کره جنوبی و بالا بردن سطح کیفیت تدریس با توجه به استانداردهای جهانی توانسته تا حد زیادی رضایت زبان آموزان را جلب کند.

دوره های آموزشی در بهترین آموزشگاه زبان

با توجه به تعداد بالای زبان آموزان و رنج سنی متفاوت، سعی بر این داشتیم تا دوره های آموزشی بهترین آموزشگاه زبان را متنوع و کاربردی به زبان آموزان ارائه دهیم. شما عزیزان با توجه به زمانی که در اختیار دارید می توانید یکی از دوره های مناسب با شرایط خود را انتخاب کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن به اهداف خود دست پیدا کنید. انواع دوره های آموزش زبان در آموزشگاه زبان گات به این صورت است: ترمیک، فشرده، خصوصی، آنلاین و فوق فشرده.

ترمیک: کلاس های ترمیک در طی هفته، 2 تا 3 جلسه ی 90 دقیقه ای برگزار می شود. این شرایط برای تمامی زبان های خارجی یکسان می باشد. اگر عجله ای برای یادگیری زبان مورد نظر ندارید از بهترین دوره های آموزشی می توانید ترمیک را انتخاب کنید.

خصوصی: در کلاس های خصوصی آموزشگاه زبان گات انتخاب تعداد روز، ساعت (حداقل 90 دقیقه) و محل برگزاری جلسات (آموزشگاه، منزل، محل کار) کاملا به انتخاب زبان آموز بوده و طبق هدف شما برنامه ریزی دقیق توسط کارشناس انجام می گیرد.

فشرده: کلاس های فشرده 3 روز در هفته به مدت 3 ساعت برگزار می شود و مناسب برای زبان آموزانی است که وقت محدودی در اختیار دارند و باید برای آزمون سفارت آماده شوند. کلاس های فشرده برای تمامی زبان های خارجی در بهترین آموزشگاه زبان در تهران برگزار می شود.

فوق فشرده: شرایط کلاس های فوق فشرده برای کسانی که قصد ادامه تحصیل، مهاجرت و یا راه اندازی کسب و کار در کشورهای خارجی را دارند مناسب می باشد. زبان آموزانی که می خواهند در کمتر از 3 الی 4 ماه موفق به کسب نمره قبولی در آزمون آیلتس و یا آزمون دیگر زبان های خارجی شوند، بهترین انتخاب کلاس های فوق فشرده دراین مرکز زبان می باشد.

آنلاین: اگر محل کارتان خارج از تهران است، ساکن شهرستان یا خارج از کشور هستید و یا وقت کافی برای شرکت در کلاس های حضوری را ندارید می توانی از کلاس های آنلاین آموزش زبان های خارجی بهره ببرید. کلاس های آنلاین با اپلیکیشن های اسکایپ و ایمو به مدت 90 دقیقه برگزار می شود.

نظر دهید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند