موسسه زبان

موسسه زبان

موسسه زبان گات، از بهترین و معتبر ترین آموزشگاه های زبان در تهران می باشد که علاوه بر آموزش زبان انگلیسی، برگزاری دوره های آیلتس، کلاس های T.T.C، زبان فرانسه، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی و ... زبان های نادر مانند چینی، نروژی، سوئدی، روسی، هلندی، ارمنی، اوکراینی، پرتغالی و ... در آن تدریس می شود.آموزشگاه زبان گات از سال 1388 فعالیت خود را در زمینه ی آموزش زبان های خارجی و برگزاری کلاس های آمادگی آزمون آغاز کرده است که امروزه با موفقیت های روز افزون دارای 6 شعبه در سطح تهران می باشد.

این مجموعه به همراه تیم خود طی این سال ها توفیق خدمتگذاری به زبان آموزان را داشته است و هدف اصلی از افزایش شعب تنها دسترسی آسان تمامی مردم ساکن تهران می باشد و به هیچ عنوان جنبه ی مادی نداشته است زیرا مدیریت تمامی شعب به دست یک نفر بوده و سطح کیفیت آموزشی و اساتید یکسان در نظر گرفته شده است. از افتخارات این موسسه زبان می توان به حضور آقای نم سوک رئیس شرکت هانول در کره جنوبی و بازدید معاون سفیر سوئد و رئیس بخش فرهنگی سفارت سوئد اشاره کرد.

چرا موسسه زبان گات؟

ممکن است برای بسیاری از شما عزیزان این سوال باشد که چرا موسسه زبان گات را به عنوان بهترین آموزشگاه زبان معرفی کرده ایم، با ما همراه باشید تا با ویژگی ها و خدمات این مرکز زبان آشنا شوید.

ارزیابی کیفیت تدریس استاد در طول ترم با روش observe و نظرسنجی از زبان آموزان در پایان هر ترم از مهم ترین ویژگی های آموزشگاه زبان گات به شمار می رود. قبل از استخدام اساتید نیز ابتدا توسط مدیر آموزشگاه و یا سوپروایزر یک مصاحبه شفاهی انجام می گیرد و دمو گرفته می شود، گس از قبولی در این دو مرحله استاد به صورت موقت در موسسه شروع به فعالیت می کند که با رضایت کامل زبان آموزان به صورت رسمی استخدام می شوند. قطعا با عبور از همچنین فیلترهای ارزیابی، بهترین ها در این مرکز زبان حضور دارند. به کار بردن شیوه های نوین و موثر آموزشی مطابق با استاندارد جهانی و استفاده از کتاب ها و منابع آموزشی برای تدریس بی نقص و کامل.

شما با هر شرایط و در هر کجای این دنیا که هستید می توانید از کلاس های آموزشی این موسسه زبان بهره ببرید زیرا دوره های ترمیک، کلاس های خصوصی، فشرده، فوق فشرده و آنلاین برای شما زبان آموزان گرامی وجود دارد. اگر در دیگر شهرهای ایران زندگی می کنید و یا خارج اط کشور هستید می توانید از کلاس های آنلاین موسسه زبان گات بهره ببرید. این کلاس ها با اگلیکیشن هایی مانند اسکایپ و ایمو برگزار می شود. برای در یافت اطلاعات بیشتر در مورد هزینه تمامی دوره های نام برده شده می توانید به وب سایت آموزشگاه زبان گات مراجعه فرمایید و یا از طریق تلفن با شعبه مورد نظر تماس بگیرید تا مشاورین و کارشناسان مجرب ما بهترین راهنمایی را با توجه به شرایط شما در اختیارتان قرار دهند.

نظر دهید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند