آموزش زبان در تهران

  • خانه
  • آموزش زبان در تهران

آموزش زبان در تهران

این روزها بسیاری از افراد برای ادامه تحصیل و یا اقامت به کشورهای گوناگون سفر می کنند که اولین قدم برای این کار آموزش زبان مورد تایید کشور مقصد می باشد. در این مقاله اطلاعات کامل و مفیدی را در مورد آموزش زبان در تهران در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد، پس با ما همراه باشید.

برای پیدا کردن بهترین آموزشگاه زبان در تهران و گذراندن دوره های زبان مورد نیاز و آمادگی در آزمون مورد نظر به شما مرکز زبان گات را معرفی می کنیم. در این مجموعه تمامی زبان های نادر و رایج اعم از: زبان انگلیسی، زبان آلمانی، زبان فرانسه، زبان ترکی استانبولی، زبان چینی، زبان کره ای، زبان دانمارکی، زبان سوئدی، زبان اکراینی و ... تدریس می شود. شما زبان آموزان گرامی با توجه به مدت زمانی که در اختیار دارید می توانید یکی از دوره های آموزش زبان را انتخاب کرده و طبق برنامه ریزی مشاورین موسسه به یادگیری بپردازید. دوره های آموزش زبان به چند دسته تقسیم می شود: ترمیک، فشرده، خصوصی، آنلاین، فوق فشرده و تخصصی. نسبت به زبانی که انتخاب می کنید و مدت زمانی که برای یادگیری در اختیار دارید می توانید یکی از این دوره ها را انتخاب کرده و زیر نظر اساتید مجرب آموزش ببینید.

در کلان شهری مانند تهران که تمامی صنف ها در حال رقابت با یکدیگر هستند، قطعا انتخاب بهترین آموزشگاه زبان کمی دشوار می باشد، برای این که بتوانید به راحتی یک موسسه را برای یادگیری زبان مورد نظر انتخاب کنید شما را با برخی از ویژگی های مرکز زبان گات آشنا خواهیم کرد:

وجود اساتید مجرب، با سابقه، تحصیل کرده (مرتبط با زبان مورد نظر)

مدیریت کل 6 شعبه به دست یک شخص

ارزیابی اساتید در طول ترم

معرفی بهترین کتاب ها و منبع آموزشی مطابق با استانداردهای جهانی

به کار بردن موثر ترین و جدید ترین روش های تدریس زبان خارجی

تقویت هر 4 مهارت ( خواندن، نوشتن، مکالمه و شنیداری) به صورت همزمان

برنامه ریزی دقیق توسط کارشناسان حرفه ای متناسب با هدف شما از یادگیری زبان مورد نظر

تنظیم ساعات کلاس با برنامه زبان آموزان

وجود دوره های آموزشی متنوع در تمام روز (صبح – عصر)

برگزار کننده کلاس های TTC با اعطای مدرک بین المللی از سازمان فنی و حرفه ای کشور

موارد ذکر شده تنها بخش کوچکی از ویژگی ها و وجه تمایز آموزشگاه زبان گات می باشد، این مجموعه با برگزار کردن کلاس های متنوع برای تمامی اقشار جامعه و داشتن 6 شعبه برای دسترسی آسان زبان آموزان سعی بر این داشته تا در این 10 سال فعالیت خود بهترین خدمات را به زبان آموزان ارائه کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد تاریخ و ساعات برگزاری کلاس های زبان می توانید با یکی از شماره های تماس موسسه تماس بگیرید و یا به نزدیک ترین شعبه مراجعه فرمایید.

 

نظر دهید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند