آموزش زبان برای کودکان

  • خانه
  • آموزش زبان برای کودکان

آموزش زبان مخصوص کودکان

برای موفقیت کودکان در آینده و به دست آوردن توانایی های خاص مانند تسلط بر زبان های خارجی باید از خردسالی برای آن ها برنامه ریزی دقیق و درست داشته باشید. انتخاب بهترین آموزشگاه زبان در تهران قطعا کمی سخت می باشد، زیرا با توجه به نیازهای مردم پایتخت هر روزه تعداد موسسات زبان رو به افزایش است اما مرکز زبان گات بهترین آموزشگاه برای آموزش زبان مخصوص کودکان می باشد که بهترین و موثرترین روش های تدریس را برای فرزندان دلبندتان در نظر گرفته است. همان طور که می دانید بهتر است یادگیری زبان های خارجی از سنین پایین آغاز شود زیرا سرعت یادگیری کودکان بسیار بالا بوده و به نسبت نوجوانان و بزرگسالان زودتر به نتیجه دلخواه خواهید رسید. یادگیری زبان باعث می شود تا عملکرد کودک در تصمیم گیری ها بالا رود و به نسبت هم سن و سالان خود موفق تر باشد. آموزش زبان باعث می شود ذهن خلاق کودکتان فعال شود و توانایی ذهنی و قوه درک او بالا رود.

اهمیت آموزش زبان مخصوص کودکان

با توجه به موارد ذکر شده، تا حدودی با اهمیت آموزش زبان برای کودکان در سنین پایین آشنا شدید. اما کدام آموزشگاه زبان را برای خردسال خود انتخاب کنیم؟ ما به شما مرکز زبان گات را معرفی می کنیم. این مجموعه که حدودا 10 سال از فعالیتش می گذرد توانسته بهترین خدمات آموزشی و روش های موثر را برای یادگیری کودکان دلبند شما به کار ببرد. با استفاده از ابزار آموزشی موثر مانند خواندن کتاب داستان، اجرای تئاتر (مرتبط با زبان مورد نظر)، موسیقی، کاردستی، تماشای کارتون و ... حس علاقه خردسالان را به یادگیری زبان دو چندان کرده است. در واقع برای این که کودک در بلند مدت نتیجه مطلوبی بگیرد نیاز به تشویق های مکرر برای ادامه یادگیری دارد، از این رو با توجه به شرایطی که موسسه در نظر گرفته در طول ترم به زبان آموزان خردسال هدایایی تعلق می گیرد تا در این رقابت سالم هر کسی پیشرفت چشمگیری داشته باشد و با انگیزه بیشتر مطالعه داشته باشد.

دوره های آموزش زبان مخصوص کودکان

دوره های مکالمه ترمیک طول هفته مرکز زبان گات شامل 13 جلسه 120 دقیقه ای روزهای شنبه،دوشنبه یا یکشنبه،سه شنبه برگزار می شود.

دوره های مکالمه فشرده آخر هفته مرکز زبان گات شامل 17 جلسه 90دقیقه ای روزهای چهارشنبه یا پنجشنبه یا جمعه برگزار می شود.

دوره های مکالمه (VIP)،ویژه تابستان مرکز زبان گات شامل دوره های 34 جلسه  و 49 جلسه 90 دقیقه ای میشود که یا روزهای زوج یا روزهای فرد برگزار می شود. 

 

 

نظر دهید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند