آزمون کره ای تاپیک

  • خانه
  • آزمون کره ای تاپیک

آزمون کره ای تاپیک

همان طور که می دانید پس از اتمام دوره های زبان خارجی می توانید در آزمون جامعی که مورد تایید سفارت آن کشور می باشد شرکت نمایید و با در دست داشتن آن برای ادامه تحصیل، کار و زندگی مهاجرت کنید. در این بخش شما را با نحوه ی برگزاری آزمون کره ای تاپیک آشنا خواهیم کرد. به طور کلی آزمون کره ای تاپیک برای سنجش میزان تسلط شما به زبان کره ای ارزیابی می شود. این آزمون همانند بسیاری دیگر از آزمون ها دارای سطح بندی های مختلفی است. شما زبان آموزان عزیز می توانید در کلاس های آموزش زبان کره ای که در آموزشگاه زبان گات برگزار می شود شرکت نمایید و پس از اتمام دوره برای آزمون تاپیک آماده شوید.

مرکز زبان گات در دوره های آموزش زبان کره ای خود، از تمامی متد های روز دنیا در آموزش زبان کره ای استفاده می کنیم و علاوه بر استفاده از کتاب های به روز زبان کره ای از نرم افزارها و ابزار آنلاین نیز برای انتخاب بهترین روش آموزش زبان کره ای استفاده می شود. استفاده از اساتیدnative کره ای در دوره های آموزشگاه زبان کره ای می تواند برای زبان آموزان بسیار مفید باشد. اساتید با تجربه این موسسه در آموزش زبان و دوره های مکالمه زبان کره ای شما را در مدت زمان کم به هدف خود می رسانند.

سطح پایه (Basic)

سطح یک و دو

: اگر تصمیم به مهاجرت دارید و تنها برای برقراری ارتباط و مکالمه روزانه به آموزش زبان کره ای پرداخته اید، سطح یک و دو را به شما پیشنهاد می کنیم.

سطح متوسط (intermediate)

سطح سه و چهار: برای کسانی که قصد تحصیل در کالج ها، مدارس و دانشگاه ها را دارند کاربردی می باشد

سطح پیشرفته (advance)

سطح پنج و شش: این سطح برای کسانی مناسب می باشد که قصد تجارت و تحصیلات در سطح بالا را دارند.

لازم به ذکر است که برای ثبت نام در آزمون کره ای تاپیک باید چند ماه قبل به سفارت کره واقع در تهران، خیابان شیخ بهایی، دانشور غربی، پلاک ۲، سفارت کره ی جنوبی مراجعه نمایید و اعلام آمادگی در این آزمون را اطلاع دهید تا مسئولین شما را از تاریخ دقیق برگزاری این آزمون مطلع کنند. مدارک مورد نظر نیز در سفارت به شما گفته می شود.

 

نظر دهید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند