زبان کره ای

در یادگیری زبان کره ای اولین سوالی که اکثر زبان آموزان می پرسند این است یادگیری زبان کره ای چه قدر زمان می برد؟ متاسفانه پاسخ دقیقی برای جواب این سوال وجود ندارد، چرا که یادگیری بیشتر زبان ها از جمله زبان کره ای فرآیند پیچیده ای است که بر اساس عوامل مختلف برای هر فردی متفاوت است.

 

گفتنی است که زبان کره ای ریشه ای از زبان چینی دارد که مدت زیادی مردم کره زبان چینی می خواندند و می نوشتند و همچنین به دلیل سختی الفبای زبان چینی بسیاری از آن ها بی سواد بودند. در نتیجه چندی بعد تصمیم بر آن شد که الفبای زبان کره ای را اختراع کنند. در این مقاله همراه ما باشید تا در رابطه با زبان کره ای بیشتر بدانید!

 

بهترین آموزشگاه زبان کره ای

 

آموزشگاه زبان کره ای

آموزشگاه زبان کره ای باید از روش‌های بروز برای آموزش استفاده کند. اساتید با تجربه یکی از مهم ترین مسائل است. گاهی هم آموزشگاه‌ ها مدرسانی که زبان مادریشان کره ای است را برای تدریس شرکت می دهند. در این آموزشگاه علاوه بر گرامر، به مکالمه هم می پردازیم تا کسانی که قصد ادامه تحصیل و یا مهاجرت دارند بتوانند به راحتی صحبت کنند. برای آشنایی با آموزشگاه زبان کره ای بهتر است قبل از شروع کلاس ها به آنجا بروید و با محیط و شرایط آشنا شوید. و از بقیه زبان آموزان درباره نحوه تدریس اساتید سؤال کنید.

 

آموزشگاه زبان کره ای

 

پکیج های آموزشی زبان کره ای

پکیج های آموزشی زبان کره ای در مرکز زبان گات هم مثل آموزش آنلاین ویژگی هایی از جمله عدم رفت و آمد و دوری از ترافیک را دارد. علاوه بر آن به زبان آموز این امکان را می دهد که کلمات را به درستی تلفظ کند. این پکیج ها برای تقویت مکالمه بسیار مناسب اند. 

 

پکیج های آموزشی زبان کره ای

 

 

آزمون زبان کره ای 

آزمون تاپیک زبان کره ای در شش سطح برگزار می شود. سطح یک و دو : سطح ابتدایی زبان کره ای basic level یا 초급 می باشد. سطح سوم و چهارم : سطح متوسط زبان کره ای intermediate یا 중급 هستند. و سطح پنجم و ششم : سطح پیشرفته زبان کره ای advance یا 고급 هستند. برای قبولی در این آزمون باید نمره ای متناسب با همان سطح را کسب کنید. هزینه آزمون تاپیک هم ۳۰ دلار می باشد که سالانه دو بار برگزار می شود. برای شرکت در این آزمون باید به سفارت کره جنوبی در ایران مراجعه و ثبت نام کنید.


کتاب های زبان کره ای

کتاب های زیادی برا یادگیری زبان کره ای وجود دارند. اما بهتر است کتابی را که انتخاب می کنید استاندارد و بروز باشد. در ادامه با برخی از ویژگی های کتاب مورد اعتماد آشنا می شویم:


۱)منبعی که انتخاب می کنید باید بر اساس هر چهار مهارت اصلی زبان نوشته شده باشد.
۲)کاملا بروز و بدون ایراد باشد.
۳)توانایی مکالمه و خواندن شما را افزایش دهد.
۴)ساده و روان نوشته شده باشد.
۵)گرامر را بصورت خوبی توضیح داده باشد.


بهتر است متون کتاب را با صدای بلند بخوانید که به مکالمه شما کمک کند.

 

آزمون زبان کره ای

 

 

کلاس های زبان کره ای 

کلاس های زبان کره ای در سه سطح ابتدایی و مقدماتی، متوسط و پیشرفته برگزار می شوند. و زبان آموز با توجه به توانایی ها و مهارت هایش در کلاس ها حضور می یابد. کلاس ها هم بصورت حضوری و هم آنلاین برگزار می شوند. اما توصیه می شود که در کلاس های حضوری شرکت کنید چرا که وقتی در محیط آموزش قرار می گیرید، درس را بهتر درک می کنید و ارتباط بیشتری برقرار می شود و علاوه بر آن در فضایی قرار دارید که همه هدف یکسانی دارند.

با حضور در کلاس های زبان کره ای، شما این زبان را بطور کامل و دقیق یاد می گیرید. کلاس ها بصورت فشرده سه روز در هفته / فشرده دو روز در هفته / ترمیک سه روز در هفته / پنج شنبه و جمعه ها برگزار می شوند.

 

 

نظرات کاربران ( بازدید کننده )
  1. image ملیکا می گوید:

    عالی

  1. image ملیکا می گوید:

    عالی

  1. image Heli.A می گوید:

    نمرات بچه ها بعد از گذراندن دوره های ترمیک و شرکت در تاپیک چطور هست? امکان شرکت در تاپیک و گرفتن تاپیک 6 هست? اگه ممکن هست نمره و آمار قبولی تاپیک بچه ها رو هم بگذارید

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند

پشتیبانی در واتساپ