آزمون دالف فرانسه

  • خانه
  • آزمون دالف فرانسه

آزمون دالف فرانسوی

اگر قصد دارید این زبان را به صورت حرفه ای آموزش ببینید و مدرکی با سطح بالا برای انجام کارهای تجاری و یا تحصیل در دانشگاه های معتبر فرانسه داشته باشید باید تا مقطع C1,C2 ادامه دهید و در آزمون دالف که مخفف (Diplôme approfondi de langue française) می باشد شرکت نمایید. ما شما را در این بخش با آزمون دالف آشنا خواهیم کرد، پس با ما همراه باشید:

نحوه ی برگزاری آزمون دالف

آزمون C1: این امتحان دارای 4 بخش مجزا است که برای قبولی باید حداقل نمره 50 را کسب کرده و حداقل 5 نمره از هر بخش برای قبولی در آزمون دریافت کنید.

درک نوشتاری

آزمونی 50 دقیقه ای می باشد که موضوع آن از پیش تعیین نشده است.

درک شفاهی

آزمونی 40 دقیقه ای می قباشد که موضوع آن از پیش تعیین نشده است.

Writing:

در این بخش باید یک مقاله در مورد موضوعی که مشخص کرده اند به طور کامل بنویسید و اصول نگارش را نیز در آن رعایت کنید. و 2 ساعت و نیم فرصت دارید.

Speaking:

در مورد یک موضوعی با کسی که مسئول آزمون است بحث و چالش انجام می دهید و در مورد نظراتتان صحبت کرده و به اثبات می رسانید.

آزمون C2: این آزمون شامل دو بخش کلی است که نمره آن از 0 تا 50 محاسبه می گردد. در کل باید حداقل نمره 50 را برای قبولی کسب کنید ودر هر بخش حداقل 10 نمره بدست آورید.

Writing: باید یک متن یا مقاله ی 2000 کلمه ای را در مدت 3 ساعت و نیم با رعایت اصول نگاذشی بنویسید.

شفاهی (Listening and speaking): به این صورت است که شما یک فایل صوتی 15 دقیقه غای را گوش می دهید و در مورد اتفاقاتی حکه در آن رخ داده صحبت  می کنید. 

برای قبولی در آزمون دالف به شما پیشنهاد می کنیم تا در کلاس های فرانسوی آموزشگاه زبان گات شرکت نمایید. این کلاس ها زیر نظر اساتید مجرب و با سابقه، محیط آموزشی مطلوب همچنین کتاب ها و منابع درسی مطابق با استاندارد جهانی برگزار می گردد.

در مرکز زبان گات می توانید آموزش زبان فرانسه را با کتاب های Alex et Zoe برای کودکان، Taxi برای نوجوانان و کتاب های écho برای بزرگسالان شروع کنید و در آخر با کسب مهارت های لازم در آزمون دالف شرکت نمایید. لازم به ذکر است که هدفتان را قبل از این که بخواهید در کلاس های فرانسه شرکت کنید مشخص نموده زیرا ارائه ی برنامه های آموزشی توسط مشاورین این موسسه متفاوت است و برای هر هدفی یک برنامه کاربردی در اختیارتان قرار خواهد گرفت. 

نظر دهید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند