چگونه زبان فرانسوی یاد بگیریم؟

  • خانه
  • چگونه زبان فرانسوی یاد بگیریم؟

زبان فرانسوی یکی از زبان های پر طرفدار در دنیا است. برای یادگیری این زبان می توانید هم به صورت خودآموز و هم از طریق آموزشگاه های زبان فرانسه اقدام کنید. برای شروع یادگیری یک زبان جدید، ابتدا هدف خود را مشخص کنید. اگر بخواهید زبان فرانسوی را به صورت خودآموز بیاموزید، روی مهارت های هدف بیشتر تمرکز کنید.

به طور کلی در هر زبانی چهار مهارت اصلی یعنی مهارت های شنیداری (listening)، خواندنی(reading)، صحبت کردن (speaking) و نوشتاری (writing) مد نظر می باشند. اگر هم در آموزشگاه ها دوره زبان آموزی را بگذرانید، استاد راهنما به شما در مطالعه و تقویت مهارت ها کمک می کند. برای آشنایی با عوامل مهم در مطالعه و یادگیری زبان فرانسوی، تا پایان متن همراه ما باشید.

 

 

 

 

گوش دادن به فایل های صوتی زبان فرانسه

 

برای برقراری ارتباط با زبان فرانسوی، باید در حین مطالعه کتاب ها به فایل های صوتی آن ها هم گوش دهید. بدون گوش دادن فایل های صوتی، نمی توان به راحتی مکالمه داشت و چیزی یاد نمی گیرید. در واقع زبان فرانسوی به گونه ای است که نوشتار آن، با آن چیزی که خوانده می شود بسیار متفاوت است و گوش دادن به فایل صوتی در هنگام یادگیری این زبان کاملا ضروری و مهم می باشد. 

 

 

 

 

برای شروع یادگیری زبان فرانسه موضوعات را به ترتیب لیست کنید

 

بهتر است برای یادگیری اصولی زبان فرانسه، موضوعات مربوطه را لیست کنید. برای مثال لغات مهم و گرامر هر درس را در هر مرحله تکرار و مرور خود قرار دهید. اگر با برنامه ریزی پیش بروید می توانید به راحتی به این زبان تسلط پیدا کنید. علاوه بر آن سعی کنید وقت خود را صرف یادگیری یک موضوع نکنید. در واقع در حین زبان آموزی باید هر چهار مهارت را تقویت کنید چرا که همه بهم مرتبط هستند. 

 

 

 

 

مطالعه زبان فرانسوی داشته باشید

 

برای شروع یادگیری یک زبان جدید، باید زمان مطالعه خود را بالا ببرید. مطالعه توانایی خواندن شما را تقویت می کند. همچنین طی خواندن مطالب و متون فرانسوی با کلمات بیشتری آشنا می شوید. هرچه بیشتر تکرار و تمرین داشته باشید، بهتر یاد میگیرید و تسلطتان در زبان فرانسوی افزایش می یابد. 

 

 

 

 

از منابع آنلاین رایگان برای یادگیری زبان فرانسوی استفاده کنید

 

امروزه با وجود اینترنت و شبکه های اجتماعی می توان زبان فرانسه را به صورت آنلاین هم بیاموزید. بسیاری از زبان آموزان فقط بصورت آنلاین این زبان را فرا می گیرند و برخی در کنار کلاس های حضوری، در این کلاس ها نیز شرکت می کنند.
ویدیوهای آموزشی بسیاری در سراسر سایت ها قرار دارند که می توانید از آنها برای یادگیری این زبان بهره ببرید. این یکی از روش های بروز یادگیری زبان فرانسوی‌ است که میتوانید از آن استفاده کنید و یا در کنار سایر روش ها از آن بهره مند شوید.

 

 

 

 

در یک کلاس فرانسه ثبت نام کنید

 

با شرکت در کلاس های زبان آموزی خود را در محیط آموزش قرار می دهید و با افرادی که همه یک هدف دارید به یادگیری می پردازید. به طور کلی یادگیری هر زبانی از جمله فرانسوی، نیاز به تجربه و تسلط دارد. وقتی در دوره های زبان فرانسه قرار می گیرید به اشتباهات خود و دیگران پی می برید و به همین صورت است که تجربه پیدا می کنید.

نظر دهید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند