آموزشگاه زبان | بهترین آموزشگاه زبان

زبان انگلیسی کودکان(Children Conversation Courses)

آموزشگاه زبان انگلیسی کودکان

ثبت نام زبان انگلیسی ویژه کودکان

آموزشگاه زبان گات از سال 1388 با راه اندازی دپارتمان آموزش زبان انگلیسی کودکان، کلاس های آموزشی مکالمه کودکان را با کتاب های Family&Freinds با توجه به رده سنی افراد طراحی و در سطح کیفی بسیار بالا برگزار می نماید. دوره مکالمه  آموزش زبان انگلیسی، در رده سنی کودکان (7الی 12 سال) 5دوره و جمعا 14 ترم می باشد.

این کتاب ها به دلیل کامل بودن وسایل کمک آموزشی مانند فلش کارت - سی دی های کمک آموزشی و... مورد توجه بسیاری از والدین و کودکان قرار گرفته است. از این رو آموزشگاه زبان گات اساتید مجربی در زمینه تدریس این قبیل کتاب های آموزشی دارد.

 

 

مدرسه زبان انگلیسی 

با توجه به درخواست زبان آموزان و والدین عزیز مدرسه زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان گات افتتاح شده است. برای این که با مدرسه زبان آشنا شوید ابتدا تعریفی کلی از از شرایط و ویژگی های آن در اختیارتان قرار می دهیم. 

مدرسه زبان انگلیسی برای کودکان 4 تا 6 سال در نظر گرفته شده است که همانند مهد کودک عمل کرده، با این تفاوت که تمامی کارهای انجام شده اعم از بازی، سرگرمی، خواندن کتاب و ... همراه با آموزش زبان انگلیسی همراه است. همان طور که می دانید یادگیری زبان انگلیسی و تمامی زبان های خارجی در سنین پایین تر بسیار موثر بوده و کودک دلبندتان به سرعت می تواند کلمات، اعداد، روزهای هفته، رنگ ها و ... همچنین در صورت پشتکار منظم قادر به صحبت کردن و داشتن مکالمات ساده روزمره می باشد. پس اگر والدین شاغل هستید و یا به آموزش درست و بر اساس استانداردهای بین المللی اهمیت زیادی می دهید، مدرسه زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان گات می تواند بهترین پیشنهاد برای شما عزیزان باشد. لازم به ذکر است که فرزند دلبندتان علاوه بر یادگیری مباحثی که در مهد کودک ها آموزش داده می شود، با زبان انگلیسی به خوبی آشنا شده و در صورت علاقه ی کودک به یادگیری زبان انگلیسی می توانید با مشورت از مشاورین و کارشناسان مجرب آموزشگاه زبان گات، برای او برنامه ریزی دقیقی داشته باشید و شاهد موفقیت های روز افزونش باشید. 

برای دریافت اطلاعات دقیق تر در مورد شروع و پایان کلاس ها، شهریه، شرایط حضور در کلاس و محدودیت سنی شرکت در این مدرسه می توانید با یکی از شعب مرکز زبان گات تماس گرفته و از شرایط آن مطلع شوید. برای مشاوره تخصصی رایگان هم می توانید به صورت حضوری به آموزشگاه مراجعه فرمایید. 

 فونیکس (Phonics)  

رده سنی بین 6-4 سال 

متد آموزشی 👈 Phonics

 

 کودکان (Kids) 

رده سنی بین 12-6 سال 

متد آموزشی👈Family&Friends

 

کلاس های مکالمه کودکان مرکز زبان گات

بدیهی است که کودکان توانمندی مختلفی دارند که هر فرد پس از تعیین سطح دقیق باید یکی از سطوح تعریف شده در جدول ذیل را بگذراند. اگر می خواهید در این مرکز آموزشی از سطح درستی شروع به یادگیری کامل زبان کنید بهتر است ابتدا تعیین سطح شوید.

 

کتاب های آموزشی برای کودکان 

دوره های مکالمه ترمیک طول هفته مرکز زبان گات شامل 13 جلسه 120 دقیقه ای روزهای شنبه،دوشنبه یا یکشنبه،سه شنبه برگزار می شود.

دوره های مکالمه فشرده آخر هفته مرکز زبان گات شامل 17 جلسه 90دقیقه ای روزهای چهارشنبه یا پنجشنبه یا جمعه برگزار می شود.

دوره های مکالمه (VIP)،ویژه تابستان مرکز زبان گات شامل دوره های 34 جلسه  و 49 جلسه 90 دقیقه ای میشود که یا روزهای زوج یا روزهای فرد برگزار می شود. 

ثبت نام زبان انگلیسی ویژه خردسالانثبت نام زبان انگلیسی ویژه خردسالان در تهران, ثبت نام زبان انگلیسی ویژه کودکان, تدریس خصوصی زبان برای خردسالان, تدریس خصوصی زبان برای کودکان