آمادگی برای تافل در خانه با آزمون tpo

  • خانه
  • آمادگی برای تافل در خانه با آزمون tpo

اگر قصد دارید در یک کشور انگلیسی زبان دانشگاه خود را ادامه دهید، تافل به شما کمک بسیاری می کند.‏
برای کسب نکات بیشتر در مورد آزمون تافل با ما همراه باشید.

 

آمادگی برای تافل در خانه با آزمون tpo


با آزمون tpo از کجا شروع کنیم؟

بعضی از زبان آموزان قبل از شرکت در آزمون قصد دارند منابع زبان انگلیسی را مرور کنند اما برخی دیگر فقط قصد دارند با فرمت آن آشنا شوند. پس اگر برای تافل زمان زیادی برای خواندن ندارید  بهتر است بدانید که از تافل چه انتظاری دارید.
به شما پیشنهاد می شود تا در آزمون های آزمایشی tpo شرکت کنید تا هم زبان خود را تقویت کنید و هم با ساختار آزمون تافل آشنا شوید.

موفقیت در تافل با آزمون tpo(متن های ریدینگ تی پی او را بخوانید و به سوالات پاسخ دهید)
یکی از روش های رایج برای تقویت ریدینگ کار کردن و حل تمرین با آزمون tpo می باشد. نمونه سوالات tpo طوری طراحی شده تا دایره لغات شما افزایش یابد و همچنین گرامر پیشرفته زبان انگلیسی را یاد می گیرید. نمونه سوالات اسپیکینگ نیز باعث می شود تا شما به مکالمه های انگلیسی گوش کنید و همرا با آن تمرین کنید. 
توصیه می شود که برای تقویت مهارت زبانی خود نیز به اخبار های شبکه های آمریکایی گوش کنید. 


با نمونه اسپیکینگ tpo تمرین کنید

بخش اسپیکینگ یکی از مهم ترین بخش ها برای متقاضیان آزمون تافل است باید درباره مهارت زبانی خود مطمئن باشید که خوب است. پس برای افرادی که می خواهند مهارت اسپیکینگ خود را تقویت کنند تمرین با نمونه سوالات و مکالمات تمرینی آزمون tpo است.

 

tpo تافل


دایره لغات خود را تقویت کنید

متقاضیان آزمون تافل برای دریافت نمره بالا در این آزمون باید در دو مهارت رایتینگ و اسپیکینگ دایره لغات خود را افزایش دهند. همچنین دایره لغات بالا در دو مهارت دیگر یعنی ریدینگ و لیسنینگ نیز تقش مهمی دارد، به ویژه لغات آکادمیک. پس لازم و ضروری است تا اطلاع داشته باشید که چه لغاتی را برای تافل باید بلد باشید. باید زمان زیادی را صرف حفظ کردن لغات مهم برای آزمون تافل کنید.


در آزمون تی پی او کامل شرکت کنید

سپس شما می توانید در آزمون tpo به صورت آنلاین شرکت کنید. این آزمون سطح شما را می سنجد و راهنمایی ها و الگو هایی را برای یادگیری بهتر شما می دهد. 
اگر در این آزمون نمره خوبی را کسب کردید، نتیجه ی این است که شما در همه مهارت ها آمادگی لازم را دارید و تا زمان آزمون اصلی با این نمونه سوالات آزمون tpo تمرین و تکرار کنید. 
در غیر این صورت اگر شما نمره قابل قبولی را در آزمون tpo کسب نکردید در بخش ارزیابی تمرین های گام به گامی به شما داده می شود که باید تمرین کنید تا برای آزمون اصلی آماده باشید.

 

آمادگی برای تافل در خانه با آزمون tpo


از نمونه سوالات برای تمرین استفاده کنید

نکته دیگر این است که از سوالات رسمی تافل یعنی هم سوالات مستقل و هم سوالاتی که در آزمون رسمی tpo آورده شده استفاده کنید.
این سوالات به دلیل اینکه از نظر شکل و محتوا اصلی با سوالات نزدیک هستند، مناسب است. همچنین برخی از منبع ها EST از سوالات قبلی آزمون تافل استفاده می کنند که از قبل مطرح شده است. 
در نتیجه هیچ چیز بهتر از سوالات رسمی آزمون tpo نیست.

نظرات کاربران ( 290 بازدید کننده )

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند

چطور میتونم کمکتون کنم؟