چگونه در خانه برای آیلتس بخوانیم؟

  • خانه
  • چگونه در خانه برای آیلتس بخوانیم؟

امروزه با توجه به روش های مختلف می توانید آیلتس را خودتان در خانه بخوانید. در ادامه با برخی از این روش ها آشنا می شویم.

 

دلایل مطالعه آیلتس در خانه

 درست است که کلاس های آیلتس بسیار موثر اند، اما مشکلاتی هم برای شرکت در آن ها وجود دارند. برای مثال رفت و آمد و هزینه آن، ترافیک بالا، امکان دسترسی نداشتن عده‌ای به کلاس‌های حضوری و نرسیدن به موقع سر کلاس
باعث شده که بسیاری ترجیح دهند که در خانه تمرین کنند. 

 

چگونه در خانه برای آیلتس بخوانیم؟

 

مزایای یادگیری آیلتس در خانه 

در واقع برای مهاجرت، کار در شرکت ‌های بزرگ دنیا و تحصیل در دانشگاه‌ های مطرح به این مدرک نیاز دارید. طبیعتا باید زبان خود را به نحوی تقویت کنید و اکثر افراد در کلاس‌ های آیلتس شرکت می‌ کنند. سالانه افراد هزینه هنگفتی برای خرید کتاب‌‌های منبع آیلتس می ‌پردازند تا به صورت خودخوان در این آزمون شرکت کنند. هدف این افراد کسب نمره قبولی در آزمون است. نمره آزمون بین 1 تا 9 است و پس از کسب مدرک تا 2 سال اعتبار دارد.

 

برای آیلتس خود را با سوالات تمرینی محک بزنید

اگر در آزمون آیلتس آزمایشی شرکت کرده اید، این سوالات را به صورت تمرینی حل کنید تا با اشتباهاتتان آشنا شوید. همچنین می توانید در سایت رسمی آزمون آیلتس، نمونه سوالات را دریافت کنید و خودتان را محک بزنید. 

 

برای تمرین آیلتس در خانه از خود، آزمون اسپیکینگ بگیرید

می توانید از دوستانتان بخواهید که با یکدیگر تمرین اسپیکینگ داشته باشید. به عنوان پرسشگر و داوطلب قرار بگیرید و آزمون اسپیکینگ برگزار کنید. همچنین می توانید همه ی صحبت هایتان را یادداشت کنید تا متوجه اشتباهاتتان شوید. 

 

چگونه در خانه برای آیلتس بخوانیم؟

 

آزمون آیلتس کامپیوتری بدهید

آزمون آیلتس کامپیوتری می تواند تمرین بسیار خوبی برای شما باشد. چرا که این آزمون چه به صورت کامپیوتری و چه حضوری یکسان است. در واقع با مراجعه به اینترنت می توانید با نمونه سوالات آشنا شوید و تصمیم بگیرید که با چه روشی می خواهید شرکت کنید. 

 

برای تمرین آیلتس هر روز مکالمه داشته باشید

مکالمه بخش مهمی در هر زبان است. تمرین مکالمه به شما بسیار کمک می کند تا با انواع گرامر ها و لغات مختلف آشنا شوید. پس بهتر است با دوستانتان و یا هر فردی به مکالمه بپردازید. یا از خوذتان سوال بپرسید و پاسخ دهید. همه ی این ها، باعث تقویت مهارت اسپیکینگ شما می شوند. 

 

مدیریت زمان را برای تمرین آیلتس بیاموزید

هر آزمونی زمان استاندارد مربوط به خود را دارد. برای موفقیت در آن باید طبق زمان برنامه ریزی کنید تا به مشکل بر نخورید. شاید در ابتدای تمرین هایتان زمان کم بیارید. اما پس از چند وقت می توانید مدیریت کنید. در واقع داوطلبان 2 ساعت و 45 دقیقه فرصت دارند تا در آزمون شرکت کنند. بنابراین، تمرین سوالات در یک بازه زمانی مشخص ضروری است. برای انجام آزمون با این سرعت، به مهارت نیاز دارید.

 

امتیاز 5 از 5 | از بین امتیاز دهنده به چگونه در خانه برای آیلتس بخوانیم؟ ⭐⭐⭐⭐⭐

نظر خود را به اشتراک بگذارید قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند

چطور میتونم کمکتون کنم؟