برگزار کننده دوره های آمادگی در آزمون زبان های خارجی

  • خانه
  • برگزار کننده دوره های آمادگی در آزمون زبان های خارجی

برگزار کننده دوره های آمادگی در آزمون زبان های خارجی

برای ادامه تحصیل، اقامت و یا انجام امور کاری، همچنین راه اندازی کسب و کار در کشورهای خارجی باید در آزمون بین المللی و رسمی آن کشور شرکت کنید و با کسب نمره قبولی بتوانید راحت تر برای اخذ ویزا اقدام نمایید. در این مقاله شما را با چندین آزمون بین المللی آشنا خواهیم کرد، پس با ما همراه باشید.

آزمون آیلتس:

آزمون آیلتس به دو نوع تقسیم می شود که با توجه به هدفتان باید یکی را انتخاب کنید. اولین نوع آزمون آیلتس (Academic) و دومین نوع آن (General training) می باشد. در آموزشگاه زبان انگلیسی گات برای هر دو نوع آزمون آیلتس کلاس های آموزشی ویژه ای در نظر گرفته شده است که با توجه به شرایط شما می توانید از دوره های ترمیک، فشرده و خصوصی بهره ببرید. در هر کدام از این کلاس ها بر روی 4 مهارت مورد نیاز آزمون یعنی (Listening, Reading, Writing, speaking) به طور تخصصی کار می شود و اساتید مجرب این مجموعه منابع آزمون استاندارد را در اختیارتان قرار می دهند.

آزمون testdalf:

آزمون testdalf آزمون زبان آلمانی برای سنجش میزان مهارت سخنوران خارجی زبان آلمانی است. هدف این آزمون افرادی است که قصد دارند برای ادامه ی تحصیل به آلمان بروند و در دانشگاه‌های آلمان تحصیل کنند یا برای اشتغال به آلمان بروند و کار پژوهشی انجام دهند. آزمون تست ‌داف در 95 کشور جهان برگزار می‌شود و مهارت‌های شنیداری، گفتاری، خواندن، و نوشتن را پوشش می‌دهد.

دانشگاه های آلمان این آزمون را به رسمیت می شناسند. نمره ی این تست دلف زبان آموزان را در این در سطوح TDN 3 تا TDN 5 قرار می دهد. مدت زمان اعتبار این آزمون به صورت نامعین است.

آزمون اسپانیایی دله

آزمون اسپانیایی دله در 6 سطح مختلف A1, A2, B1, B2, C1, C2 در ایران توسط کانون رسمی زبان و زیر نظر موسسه سروانتس برگزار می شود. شما داوطلبان گرامی برای قبولی در آزمون باید موفق به کسب حداقل نمره 60 شوید. لازم به ذکر است که اعتبار این مدرک همیشگی بوده و همانند IELTS, TOEFL نیازی به تمدید ندارند. در آزمون اسپانیایی دله همانند بسیاری از زبان های خارجی دیگر، Listening, Writing, Speaking, Reading شما مورد امتحان قرار می گیرد. به طور کلی تمامی افرادی که زبان مادریشان اسپانیایی نیست می توانند در این آزمون شرکت کنند.

آزمون دلف فرانسه

آزمون C1: این امتحان دارای 4 بخش مجزا است که برای قبولی باید حداقل نمره 50 را کسب کرده و حداقل 5 نمره از هر بخش برای قبولی در آزمون دریافت کنید.

درک نوشتاری

آزمونی 50 دقیقه ای می باشد که موضوع آن از پیش تعیین نشده است.

درک شفاهی

آزمونی 40 دقیقه ای می قباشد که موضوع آن از پیش تعیین نشده است.

Writing:

در این بخش باید یک مقاله در مورد موضوعی که مشخص کرده اند به طور کامل بنویسید و اصول نگارش را نیز در آن رعایت کنید. و 2 ساعت و نیم فرصت دارید.

Speaking:

در مورد یک موضوعی با کسی که مسئول آزمون است بحث و چالش انجام می دهید و در مورد نظراتتان صحبت کرده و به اثبات می رسانید.

آزمون C2: این آزمون شامل دو بخش کلی است که نمره آن از 0 تا 50 محاسبه می گردد. در کل باید حداقل نمره 50 را برای قبولی کسب کنید ودر هر بخش حداقل 10 نمره بدست آورید.

Writing: باید یک متن یا مقاله ی 2000 کلمه ای را در مدت 3 ساعت و نیم با رعایت اصول نگاذشی بنویسید.

شفاهی (Listening and speaking): به این صورت است که شما یک فایل صوتی 15 دقیقه غای را گوش می دهید و در مورد اتفاقاتی که در آن رخ داده صحبت می کنید.

البته تعداد آزمون های زبان های خارجی بیشتر از این تعدادی است که به صورت مختصر در اختیارتان قرار دادیم. شما زبان آموزان گرامی می توانید آزمون های مورد نظرتان را در وب سایت آموزشگاه زبان جست و جو کنید و اطلاعات کامل را دریافت نمایید.

نظر دهید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند

چطور میتونم کمکتون کنم؟