به روز ترین تکنیک های PTE در سال 2023

  • خانه
  • به روز ترین تکنیک های PTE در سال 2023

متقاضیانی که می خواهند در آزمون PTE عملکرد بهتری داشته باشند، باید از آخرین برنامه های این آزمون با خبر باشند. سیلابس های آزمون PTE برای متقاضیانی که قصد شرکت در آزمون PTE بعدی را دارند ذکر شده است؛ سیلابس نوشتار(writing) و درسی گفتاری(speaking)، خوانش(reading) و شنیدار(listening) را شامل می شود.


برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد این آزمون با ما همراه باشید.


برای موفقیت در آزمون PTE 2023 

برای اینکه بتوانید فردی موفق در آزمون PTE باشید به نکات توجه داشته باشید: 

1.هر چه قدر انگلیسی شما قوی باشد نمی توانید بدون آمادگی قبلی امتحان بدهید. برای موفق شدن در این آزمون باید در فکر کردن تحت فشار، ارتباطات اجتماعی و حل مشکلات توانایی بالا را دارا باشید. لذا لازم است در حین صحبت کردن به زبان انگلیسی مهارت های خود را نمایان کنید و همزمان نقاط قوت و توانایی های فردی خود را نشان دهید.


2.داشتن آرامش و مدیریت زمان در حین برگزاری آزمون دقیقا به اندازه خود آزمون اهمیت دارد. مکان آزمون مانند کلاس درس نیست پس ممکن است که شما باوارد شدن به محیط اضطراب بگیرید. گرفتن آزمون بدین شکل است که متقاضی به پشت کامپیوتر نشسته و در اطراف او افرادی نیز هستند که با میکروفن صحبت می کنند. در این زمان شما حق ندارید که چیزی بخورید یا بنوشید میزان سختگیری این آزمون به شکلی است که با هر حرکت فیزیکی منجر به تقلب می شوید.
همچنین باید خود را به مطالعه در مکان های شلوغ عادت دهید.

 


مشخص کردن تکنیک های PTE

روش آزمون PTE به شکل زیر می باشد:

•مهارت reading: 

تکرار نوشتن پاراگراف ها 
پر کردن جاهای خالی 
پاسخ به سوالات چند گزینه ای 

•مهارت listening:

پر کردن جا های خالی 
پاسخ به سوالات چند گزینه ای 
نوشتن دیکته
خلاصه نویسی 
تشخیص دادن کلمات نادرست 

•مهارت speaking و writing:

پاسخ دادن به سوالات کوتاه
بلند خواندن متن 
خلاصه سازی
معرفی شخصی 
نقل کنفرانس
تعریف تصویر انشا
تکرار جمله

 
تکنیک های PTE به روش قسمت بندی

The Pearson Test of English که به اختصار PTE گفته می شود، مهارت نوشتاری و گفتاری متقاضیان را آزمایش می کند تا اطمینان پیدا کنند که متقاضیان درک کافی به زیان جهانی انگلیسی دارند و می توانند در کشور های بین المللی تحصیل کنند. 


متقاضیان با گرفتن نمره ی خوب از آزمون PTE می توانند این اطمینان را به کمیته پذیرش و کارمند سفارت بدهند که در هنگام تحصیل در کشور های خارجی می توانند زبان های بین المللی را به خوبی درک کنند.


لازم به ذکر است که با کسب نمره ی خوب از این آزمون می توان به این نتیجه رسید که متقاضی توانایی ارائه سخنرانی، صحبت کردن در مورد عقاید خود، تلاش کردن برای گرفتن موقعیت بین المللی و همچنین قادر به انجام فعالیت رو‌به روی افراد خارجی است. در نتیجه به متقاضیان کمک می کند، اطمینان داشته باشند که می توانند در بین سایر متقاضیان در سراسر جهان به زبان بین المللی صحبت کنند. لدا انتخاب بهترین آموزشگاه زبان می تواند به شما کمک بسیاری کند.


نکته ای که وجود دارد این است که آزمون PTE تفاوتی با سایر آزمون ها ندارد و مشابه آنها می باشد.

 

به روز ترین تکنیک های PTE در سال 2023


آزمون PTE به چه صورت پیش می رود؟ 

1سوال:
زمان خواندن مطلب انگیزشی: طول زمان هر سوال به طول متن بستگی خواهد داشت؛ این زمان را می توان از روی کلمات و جملات بررسی کرد. پس در نتیجه باید در مرحله ی سوال فعال بودن خود را ثابت کنید.


2آمادگی برای جواب:
در این گام شما نباید در همان زمان به سوالات پاسخ دهید، بلکه به طور میانگین ۱۰ تا ۱۵ ثانیه فرصت آمادگی برای هر بخش را دارید. در نتیجه از این فرصت خود استفاده کرده و در مورد طریقه ی پاسخ دادن فکر کنید. 
3پاسخ:
 در این مرحله زمان عمل رسیده. زمانی که شما صحبت می کنید، پاسخ ها ثبت می شود، زمانی که می نویسید ذخیره می شود و در نهایت سوالات چند گزینه ای، پاسخ ها انتخاب می شود.با توجه به توضیحات فوق به طور مختصر این مرحله به این روش می باشد: 
گفتار و نوشتار(speaking & writing)، خوانش(reading) و شنیدار(listening)


نکات مهم برای تکنیک های PTE

در قسمت خواندن(reading) تکنیک هایی وجود دارد. هنگامی که شما در حال خواندن روان هستید باید تمرکز و درک کافی داشته باشید. نکته ای که وجود دارد در زمان آزمون تمامی مهارت ها را باید به طور همزمان استفاده کرد، اما در زمان تمرین باید مرحله به مرحله یاد بگیرید.

نظرات کاربران ( بازدید کننده )

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند

پشتیبانی در واتساپ