آموزشگاه زبان | بهترین آموزشگاه زبان

دوره های تخصصی آمادگی در آزمون آیلتس

کلاس های آمادگی در آزمون آیلتس

پس از اتمام دوره های آموزش زبان انگلیسی و تسلط کامل به این زبان می توانید برای دوره های آمادگی در آزمون آیلتس ثبت نام نمایید. آیلتس به معنی International English Language Testing System یعنی سامانه جهانی ارزیابی زبان انگلیسی می باشد. آیلتس از معتبر ترین آزمون های ارزیابی زبان انگلیسی به شمار می رود که برای رفتن به کشورهای انگلیسی، اخذ ویزای تحصیلی، کاری و ... می بایست مدرک قبولی در این آزمون را داشته باشید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد کلاس ها و آزمون آیلتس با ما همراه باشید.

کلاس آیلتس

برای موفقیت در آزمون آیلتس می بایست ابتدا به دنبال یک آموزشگاه زبان خوب در نزدیکی منزل یا محل کارتان باشید. در واقع مهم ترین عامل قبولی در این آزمون کلاس آیلتس حرفه ای به همراه استادی مجرب می باشد. گات، بهترین مرکز زبان در تهران، شهرستان ها و به صورت آنلاین برای تمامی کشورهای دنیا می باشد که کلاس های آیلتس را به جدیدترین و موثرترین روش های تدریس روز دنیا به زبان آموزان آموزش می دهند. پس از این که اطلاعات و دانش زبان انگلیسی شما توسط سوپروایزر تایید شد، تعداد جلساتی را که برای آمادگی در آزمون آیلتس مورد نیاز است به شما اعلام می شود و در این مدت زمان می توانید نمره مورد نظر را کسب کنید.

دوره های آیلتس در آموزشگاه زبان گات به صورت ترمیک برای همه ی افراد، به صورت خصوصی برای افرادی که وقت کافی برای شرکت در کلاس ها را ندارند و به صورت فشرده برای آمادگی در مصاحبه سفارت برگزار می شود. انتخاب هر کدام از این دوره ها به عهده زبان آموز بوده و کارشناس با توجه به مدت زمانی که در اختیار دارید بهترین دوره را به شما پیشنهاد می دهد.

درباره آزمون آیلتس

تفاوت آزمون آیلتس آکادمیک با آیلتس جنرال

تمام داوطلبین که به منظور ادامه ی تحصیل و یا فعالیت در موارد آموزشی و پژوهشی قصد مهاجرت به کشورهای انگلیسی زبان را دارند می توانند در آزمون آیلتس آکادمیک شرکت نمایند. اما آیلتس جنرال برای کسانی که به منظور اقامت، مهاجرت دائمی، راه اندازی کسب و کار و سرما یه گذاری به کشورهای انگلیسی زبان مهاجرت کنید می بایست در آزمون آیلتس آکادمیک شرکت نمایید. در واقع برای اقامت در کشورهای استرالیا، کانادا، نیوزیلند و انگلستان به این مدرک نیازمند هستید.

زمون آآاال