چرا باید انگلیسی یاد بگیریم

  • خانه
  • چرا باید انگلیسی یاد بگیریم

این روزها یادگیری زبان انگلیسی از مهم ترین و با اهمیت ترین برنامه های کودکان، نوجوانان و افراد بزرگسال است که با توجه به ازدیاد مراکز آموزش زبان انگلیسی انتخاب خوب کمی دشوار شده است از این رو در این مقاله به دلایل یادگیری زبان انگلیسی و بهترین آموزشگاه زبان می پردازیم.

1. زبان انگلیسی معمول ترین زبان گفتاری در جهان است. یک نفر از هر 5 نفر در جهان، می تواند به زبان انگلیسی صحبت کند.

2. زبان انگلیسی شانس شما را برای گرفتن یک شغل مناسب افزایش می دهد زیرا یکی از مهارت های مهم برای کارفرمایان، دانستن زبان انگلیسی است. 

3. کار با ابزاری نظیر کامپیوتر و انواع نرم افزارها مستلزم دانستن زبان انگلیسی است.

4. زبان اصلی اینترنت، انگلیسی است و بسیاری از وب سایت ها ( حدود 70%) به زبان انگلیسی هستند.

5. دانستن زبان انگلیسی باعث افزایش مهارت های ارتباطی می شود.

6. یادگیری بسیاری از علوم و فنون و تجربیات، مستلزم دانستن زبان انگلیسی است.

7. یادگیری زبان انگلیسی نسبت به سایر زبان ها آسان تر است.

8. تحصیل در بسیاری از کشورها نیاز به دانستن زبان انگلیسی دارد. 

9. سمینارها و همایش های بین المللی فضای مناسبی برای تبادل نظرات تخصصی و آشنایی با متخصصان مختلف است و زبان انگلیسی لازمه شرکت در این همایش ها است.

10. پس از یادگیری موفقیت آمیز زبان و گذراندن دوره های تربیت مدرس، می توان تدریس زبان انگلیسی را شروع کرد که این خود، داشتن یک شغل و مهارت است.

11. دانستن زبان انگلیسی سبب افزایش اعتماد به نفس می شود زیرا خود، یک مهارت مهم است.

12. محققان دریافتند که یادگیری زبان، کمک بسیاری به تقویت نیمکره راست مغز می کند و قدرت خلاقیت و نوآوری را افزایش می دهد و همچنین سبب افزایش انعطاف پذیری ذهن و قدرت حافظه می شود. 

13. یکی دیگر از دلایل مهم یادگیری زبان انگلیسی، استفاده از آن در مسافرت هاست و دانستن زبان انگلیسی کمک به مدیریت زمان در سفر و کیفیت آن دارد.

14. بسیاری از منابع دانشگاهی بویژه در مقاطع بالا به زبان انگلیسی است و در پژوهش ها و تحقیقات، زبان انگلیسی کاربرد بسیاری دارد.

15. یادگیری زبان انگلیسی جذاب است! با یادگیری زبان از تمامی نکات مثبت نام برده شده استفاده می کنید و همین بسیار لذت بخش است.

نظر دهید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند