مزایای کلاس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی

  • خانه
  • مزایای کلاس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی
از آنجایی که زبان انگلیسی زبانی بین المللی است بهتر است یادگیری آن را در اولویت قرار دهیم. در یادگیری این زبان، مکالمه نقش مهمی دارد چرا که اگر این مهارت را تقویت کنیم به راحتی و در هر شرایطی می توانیم با زبان انگلیسی با اطرافیان ارتباط برقرار کنیم. در واقع مکالمه یا همان speaking از موضوعات پر اهمیت برای هر زبان آموزی است. در کلاس های زبان انگلیسی مکالمه جز اساسی تمرین های کلاسی می باشد اما کلاس های خصوصی هم برای تقویت مکالمه تشکیل می شوند که می توانید شرکت کنید و قدرت مکالمه خود را بالا ببرید. 
 
 
 
 
 

زمان کلاس را شما می توانید تعیین کنید که در چه روزی و چه زمانی باشد.

 
ویژگی های کلاس خصوصی به این گونه است که می توان معلم خود را انتخاب کنید. اینکه شما به خانم یا آقا راحت تر هستید و یا اینکه تدریس چه معلمی مناسب تر است.
در ادامه می خواهیم از کلاس های خصوصی مکالمه زبان انگلیسی بگوییم و ویژگی های آن را با کلاس های گروهی این زبان مقایسه کنیم.
 
کلاس های خصوصی بهتر از کلاس های عمومی می باشند. چون در کلاس های خصوصی تنها شما هستید و معلم پس توجه بیشتری به شما می شود. در صورتی که اگر مبحثی را متوجه نشدید صبر می کند تا مشکل شما کاملا حل شود و درس را ادامه داده و همچنین در کلاس شما خوتان را امتحان می کنید؛ می توان گفت خود آموزی می کنید. در ادامه همراه ما باشید.
 
 
 
 
 

توجه فردی در کلاس خصوصی

 
کلاس های خصوصی زبان ویژگی های خاصی دارد:
1.انتخاب کردن معلم توسط خود زبان آموز و یا والدینش: انتخاب معلم توسط خود زبان آموز مناسب تر است که خودش می داند با چه معلمی درس را بهتر متوجه می شود و یا والدین آن کنترل بر درس آن دارند.
2.  ایجاد اعتماد به نفس بالادر زبان آموز : یکی از تشکیل کلاس های خصوصی این است که اعتماد به نفس شاگرد افزایش پیدا می کند و پیشرفت چشم گیری می کند. زبان آموزی که در کلاس های خصوصی است مطالبی که در کلاس های خودش یاد می گیرد راحت تر می آموزد.
 
 
 
 
 

کلاس خصوصی

 
کلاس خصوصی شما می تواند با توجه به زمان بندی شما برگزار شود و تنها معلم است که باید با زمان به نتیجه برسد. اما در کلاس های گروهی این سخت تر می باشد چرا که شما باید با چندین دانش آموز زمان بندی را تنظیم کنید و این سخت هست و همچنین زمان کلاس انعطاف پذیر نیست. از دیگر ویژگی های آن این است که در کلاس های خصوصی مکالمه زبان انگلیسی فقط استاد و زبان آموز هستند که تمام تمرکز استاد به یک نفر است در نتیجه زمان بیشتری برای رفع اشکال و تمرین وجود دارد.
 
 
 
 
 

کمک به موفقیت در آزمون ها در کلاس خصوصی

 

اگر در طی جلسات  درسی که داشته اید درس را متوجه نشده اید کلاس خصوصی تاثیر زیادی در یادگیری شما دارد. چنانچه اگر در درس های سخت حضور نداشته اید و یا درس را یاد نگرفته اید کلاس خصوصی برای یادگیری بهتر و نیز دوره ای کامل برای آن درس است.
 
 
 
 
 

انتخاب مناسب ترین استاد در کلاس خصوصی

 
• توجه به مدرک تحصیلی معلم:مهم ترین نکته انتخاب معلم خوب است هرچه معلم و یا استاد شما مدرک بالایی داشته باشد و در دانشگاهی خوب تحصیل کرده باشد پس هوشیاری بهتری داشته و برای یادگیری شما تلاش زیادی می کند.
• نظرات شاگرد های قبلی در مورد تدریس آن معلم را بپرسید: برای مثال وقتی شما می خواهید وسیله ای را خریداری کنید قطعا به نظرات قبلی خریداران نگاه می کنید. در انتخاب معلم خصوصی نیز همین گونه است شما باید از شاگرد های قبلی پرس و جو کنید تا بهترین معلم را انتخاب کنید.
• به سابقه ی تدریس معلم توجه داشته باشید: توصیه می شود برای انتخاب بهترین استاد باید از سابقه ی تدریس آن اطلاع داشته باشید اینکه در کدام دانشگاه درس خوانده، تا چه مقطعی درس خوانده، چند سال سابقه ی درس دادن دارد و غیره.
 
 
 
 
 
 

افزایش اعتماد به نفس زبان آموز در کلاس خصوصی

 
به خودتان ایمان داشته باشید:قبل از هر چیزی باید به خودتان امید داشته باشید و باور کنید که می توانید. اگر در اولین گام ضعیف باشید نمی توانید ادامه راه را بروید.
صحبت کنید، گوش کنید و از همه مهم تر تمرین و تکرار داشته باشید: تاکید می کنم هر روز با خود حرف بزنید در هنگام کار و... به موسیقی، اخبار، فیلم ها و غیره که به زبان انگلیسی هستند گوش کنید و نکته مهم اینکه تمرین و تکرار داشته باشید تا از خاطرتان نرود.
به سوالات پاسخ دهید:توصیه می شود برای بهتر شدن زبان خود سعی کنید سوالاتی که برایتان ایجاد می شود را پاسخ بدهید و از کنارش گذر نکنید.
 
 
 
 

نظر دهید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند