کلاس خصوصی آیلتس در تهران

  • خانه
  • کلاس خصوصی آیلتس در تهران

اگر بخواهیم کلاس آیلتس را توصیف کنیم، باید بگوییم که دوره هایی برای آمادگی در آزمون آیلتس ارائه می شوند که توسط آن ها می توانید به موفقیت در آیلتس برسید. امروز می خواهیم راجع به کلاس خصوصی آیلتس صحبت کنیم. افرادی که قصد مهاجرت به کشور های انگلیسی زبان را دارند، بسیار به مدرک آزمون های معتبر نیاز دارند. با دریافت نمره ی قابل قبول در آزمون آیلتس می توان در دانشگاه ها و محیط کار و... به راحتی با دیگران ارتباط برقرار کرد؛ چرا که نمره ی بالا در آزمون آیلتس، نشان دهنده ی تسلط شما به زبان انگلیسی می باشد. 
برای آشنایی بیشتر با کلاس آیلتس، تا پایان متن همراه ما باشید.

 

کلاس خصوصی آیلتس در تهران

 

ویژگی های کلاس گروهی آیلتس

کلاس آیلتس می تواند به صورت خصوصی و یا گروهی برگزار شود و بستگی به شرایط خود زبان آموز دارد. با توجه به مشغله کاری خود، می توانید کلاس های گروهی و یا خصوصی را انتخاب کنید. یکی از ویژگی های کلاس گروهی این است که شما می توانید با افراد کلاس خود مکالمه داشته باشد که این برای یادگیری بسیار مؤثر است. از طرفی در کلاس های خصوصی معلم زمان بیشتری را برای شما اختصاص می دهد. با توجه به شرایط ایده آل خود می توانید بهترین گزینه را انتخاب کنید.

 

کلاس خصوصی آیلتس در تهران

 

مزایا و ویژگی های کلاس خصوصی آیلتس

کلاس های خصوصی آیلتس ویژگی های خاصی دارند:


1.انتخاب کردن معلم توسط خود زبان آموز و یا والدینش: در این صورت می دانید با چه معلمی درس را بهتر متوجه می شوید.
2.  ایجاد اعتماد به نفس بالادر زبان آموز :یکی از ویژگی های تشکیل کلاس های خصوصی این است که اعتماد به نفس شاگرد افزایش پیدا می کند و پیشرفت چشم گیری می کند. زبان آموزی که در کلاس های خصوصی است مطالبی که در کلاس های خودش یاد می گیرد راحت تر می آموزد.

 

بهترین کلاس خصوصی آیلتس در تهران

آموزشگاه های برتر، همگی اساتید مجرب را برای تدریس انتخاب می کنند و کیفیت تدریس مطالب در بین این اساتید متفاوت است. استاد آیلتس نقش مهمی در یادگیری شما دارد. منابعی که در آموزشگاه تدریس می شوند، کیفیت آموزش و برخورد مدیر و سایر اعضا آموزشگاه در کیفیت آن مؤثرند. از همین رو بهتر است قبل از شروع کلاس ها به آموزشگاه بروید و با محیط و شرایط آنجا آشنا شوید.
کلاس های آیلتس در مرکز زبان گات با بهترین و مجرب ترین اساتید ارائه می شوند؛ وقتی یک آموزشگاه محیط آرام و پر انرژی داشته باشد، انگیزه زبان آموزان هم افزایش میابد. فضای رقابتی، صمیمی و هدفمند در کلاس ها باعث رشد زبان آموزان آن می شود. برای اینکه با اساتید و محیط آموزشگاه آشنا شوید، می توانید قبل از شروع کلاس ها به آنجا بروید و شرایط را از سایر زبان آموزان بپرسید. 

 

کلاس خصوصی آیلتس در تهران


هزینه کلاس خصوصی آیلتس

هزینه ی کلاس های خصوصی آیلتس متفاوت اند؛ می توانید لیستی از بهترین آموزشگاه های زبان در تهران برای آیلتس را تهیه کنید و  برای کسب اطلاعات بیشتر با آموزشگاه تماس بگیرید.

 

معایب کلاس خصوصی

کلاس های خصوصی هم یک سری معایب دارند؛ برای مثال شاید با سبک و روش آموزش یک استاد ارتباط برقرار نکنید و یا کلاس برای شما خسته کننده شود. چرا که در این کلاس ها تنوع کمتر است و ممکن است اشتیاق خود را از دست بدهید. 
از آنجایی که فقط خودتان و استاد در کلاس هستید، تعاملی با دیگر زبان آموزان ندارید و شاید هم اطلاعات کمتری کسی کنید. 


معایب کلاس گروهی

۱)در کلاس های گروهی، ممکن است که زبان آموز مورد توجه کامل قرار نگیرد. در واقع مدرس زمان کافی برای رسیدگی به همه را ندارد. 
۲)گاهی سبک یادگیری افراد متفاوت است و شاید در یک کلاس درس گروهی مسائل به خوبی برای افراد مختلف جا نیفتند. 
۳)اگر می خواهید خیلی سریع در یک آزمون به موفقیت برسید، کلاس های گروهی برای شما مناسب نیستند و باید برای رفع نقاط ضعف خود زمان بیشتری را صرف کنید. 
۴)اگر خجالتی هستید بهتر است کلاس های خصوصی را انتخاب کنید تا حس بهتری داشته باشید.
۵)در صورتی که سرتان شلوغ است و زمان کافی برای یادگیری زبان ندارید، بهتر است کلاس های خصوصی را انتخاب کنید تا در زمان مد نظرتان کلاس برگزار شود.
قبل از انتخاب دوره ی مورد نظرتان، شرایط و وضعیت را بررسی کنید و با آگاهی کامل تصمیم بگیرید.

نظرات کاربران ( بازدید کننده )

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند

پشتیبانی در واتساپ