ویژگی های آموزشگاه زبان گات

  • خانه
  • ویژگی های آموزشگاه زبان گات

برای انتخاب موسسه زبان و یادگیری زبان مورد نظر ابتدا باید در مورد ویژگی های آموزشگاه زبان منتخب اطلاعات کاملی بدست آورید. قطعا این ویژگی ها دلایل اصلی انتخاب شما به شمار می رود پس از اهمیت ویژه ای بر خوردار است. قصد داریم در این مقاله شما را با ویژگی های خاص مرکز زبان گات آشنا کنیم تا انتخابی درست در مسیر یادگیری داشته باشید.

دوره های متنوع آموزشی

با توجه به این که شرایط و دلایل هر فردی برای یادگیری زبان های خارجی متفاوت بوده و همه نمی توانند تنها از یک دوره ی آموزشی استفاده کنند، آموزشگاه زبان گات 5 دوره ی متنوع آموزشی را برای زبان آموزان خود در نظر گرفته است. این دوره ها شامل: کلاس های تدریس خصوصی، کلاس های آنلاین، ترمیک (گروهی)، فشرده و فوق فشرده. با توجه به صحبت های شما با سوپروایزر موسسه و تشخیص دقیق کارشناس دوره ی مناسب با شرایطتان را اعلام کرده و شما می توانید با بهره بردن از ویژگی های دوره ی منتخب به نتیجه مطلوب برسید. 

جذب اساتید مجرب و ارزیابی مداوم

 حضور اساتید در آموزشگاه زبان های خارجی نقش ستون یک موسسه را ایفا می کنند، این به این معناست که اساتید حرفه ای با سابقه کاری همچنین تحصیلات مرتبط در موفقیت زبان آموز و عملکرد آموزشگاه حرف اول را می زند. در بهترین آموزشگاه زبان یعنی گات، اساتید قبل از استخدام مورد ارزیابی قرار می گیرند، با آن ها مصاحبه انجام می گیرد سپس دمو با حضورسوپروایزر و کارشناسان انجام می گیرد که پس از قبولی استاد می تواند فعالیت خود را آغاز کند. اما سنجش استاد تنها تا قبل از استخدام نیست بلکه در طول ترم نحوه ی تدریس و رفتار استاد در کلاس مورد ارزیابی قرار می گیرد.

منابع آموزشی معتبر و بین المللی

 علاوه بر به کاربردن موثرترین و جدیدترین متدهای آموزشی می بایست از کتاب ها و منابع آموزشی استاندارد و بین المللی برای تسریع در یادگیری زبان آموز و کسب نمره قبولی در آزمون مورد نظر استفاده کرد. در مرکز زبان گات که بیش از 20 زبان نادر و رایج تدریس می شود برای تمامی زبان های آموزشی کتب معتبری به کار برده می شود که تا به امروز تمامی زبان آموزان موفق بوده اند.

برگزاری ورک شاپ و حضور افراد متخصص

حضور آقای نم سوک رئیس شرکت آموزشی هانول در کحره جنوبی، بازدید معاون سفیر سوئد و رئیس بخش فرهنگی سفارت سوئد همچنین برگزاری ورک شاپ های متعدد برای به روز شدن اطلاعات اساتید و به کار بردن روش های نوین تدریس انجام می گیرد.

نظر دهید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند