آموزشگاه زبان آیلتس

  • خانه
  • آموزشگاه زبان آیلتس

کلاس های آمادگی در آزمون آیلتس

با توجه به این که این روزها تعداد آموزشگاه های آموزش زبان انگلیسی رو به افزایش است، پیدا کردن بهترین آموزشگاه زبان آیلتس و کلاس دوره های آمادگی در آزمون آیلتس کمی دشوار می شود. رعایت استانداردهای بین المللی در آموزش آیلتس و تضمین در قبولی آزمون آیلتس با نمره مورد نظر تنها از موسسات زبانی که سال ها در این زمینه فعالیت داشته اند بر می آید. گات با یک دهه فعالیت درخشان در زمینه تدریس زبان انگلیسی  و تمامی زبان های نادر و رایج می تواند شما را در کوتاه ترین زمان ممکن به موفقیت برساند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد کلاس های آیلتس، اساتید و شیوه های تدریس با ما همراه باشید.

کلاس آیلتس

برای ادامه تحصیل در کشورهای انگلیسی زبان نیاز به مدرک آیلتس دارید، حال هر کشوری با توجه به قوانین خود نمره ای را جهت قبولی در آزمون سفارت در نظر می گیرد. برخی کشورها از شما آیلتس با نمره 6 می خواهند و برخی دیگر آیلتس با نمره 8، پس قبل از هر چیزی باید به طور کامل در مورد کشور مورد نظر اطلاعات داشته باشید. برای ثبت نام در آموزشگاه زبان گات ابتدا توسط سوپروایزر و یا مدیر موسسه تعیین سطح می شوید، پس از قبولی در این آزمون می توانید در کلاس آیلتس ثبت نام کنید. لازم به ذکر است که اگر سطح شما به شرکت در کلاس های آیلتس نرسیده باشد، طبق نظر کارشناس برای آمادگی در دوره های آیلتس چند ترم به آموزش زبان انگلیسی می پردازید.  کلاس های آیلتس در مرکز زبان گات به صورت خصوصی و ترمیک (گروهی) برگزار می شود که زبان آموز با توجه به مدت زمانی که در اختیار دارد می تواند یکی را انتخاب نماید. 

دوره های آمادگی در آزمون آیلتس

همان طور که گفته شد با توجه به شرایط می توانید در کلاس آیلتس خصوصی و یا در دوره های ترمیک شرکت نمایید. در کلاس های خصوصی آیلتس انتخاب استاد، ساعات کلاس، روزهای برگزاری کلاس و محل تشکیل کلاس ( در آموزشگاه زبان، منزل و یا محل کار زبان آموز) به عهده خود زبان آموز بوده و در صورت عدم رضایت از استاد نیز می توانید درخواست تغییر استاد را به سوپروایزر موسسه اعلام نمایید.

کلاس های ترمیک (گروهی) برای آن دسته از عزیزانی پیشنهاد می شود که محدودیت زمانی نداشته و می توانند در مدت زمانی که آموزشگاه تعیین کرده دوره های آیلتس را بگذرانند. کلاس های ترمیک آیلتس طی یک ماه و یک هفته برگزار شده و مدت زمان ه جلسه 90 دقیقه می باشد.

نظر دهید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند