همکاری آموزشگاه زبان گات با سازمان های دولتی و خصوصی

  • خانه
  • همکاری آموزشگاه زبان گات با سازمان های دولتی و خصوصی

شروع دوره های آموزش کلیه ی زبان های رایج و خاص دنیا در حیطه ی بازرگانی جهت فعالیت در بازار جهانی

 

 

برای موفقیت در مکالمات و مکاتبات بازرگانی و همچنین فعالیت در بازار جهانی نیاز به دانش افراد در حیطه ی زبان های مختلف و زنده ی دنیا می باشد .

کلیه ی افراد می توانند در هر پست و موقعیتی که هستند و در هر زمینه ای که تمایل دارند جهت حضور و فعالیت در بازار جهانی نیاز به دانش مربوطه در زمینه ی زبان مورد نظرشان را دارند و قادر خواهند بود با شرکت در کلاس های آموزشگاه زبان گات به چهار مهارت زبان ( خواندن . نوشتن . شنیدن و صحبت کردن ) دست یابند و در موقعیت های تجاری خود تقویت شوند و به موفقیت های بیشتری برسند .

 

 

 

این دوره ها از سطح پایه (Elementary) تاسطح پیشرفته (Advanced) می باشد و سپس سطح زبان آموزان بعد از شرکت در آزمون تعیین سطح مشخص می گردد .

لازم به ذکر است ادارات موسسات و شرکت های تجاری که می خواهند برای کارکنان خود این کلاس ها را برگزار نمایند و موسسه ی انتخابی آنها آموزشگاه زبان گات می باشد از آزمون تعیین سطح رایگان برای افراد و تخفیف ویژه ی موسسه برای ارگان مورد نظر بهره مند می گردند .

متقاضیان محترم توجه داشته باشند که بعد از گذراندن دوره های لازم در این مرکز می توانند آزمون بین المللی BEC که در مرکز رسمی امتحانات دانشگاه کمبریج برگزار میگردد شرکت نمایند و مدرکبین المللی خود را در 3 سطح Vantage , Preliminary , Higher دریافت نمایند .

 

 

 

آموزشگاه زبان گات با آگاهی از نیاز شغلی و تحصیلی هریک از کارکنان محترم ارگان های دولتی و خصوصی و همچنین با تحقیقات و فعالیت های علمی و بررسی های جامع و برنامه ریزی های مستمر خود اقدام به برگزاری کلیه ی زبان های تخصصی بر اساس نیاز واقعی هرزبان آموز با بهره گیری از اساتید متخصص و با تجربه در امر تدریس نموده است .

 

 

 

 

نظر دهید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند