آموزشگاه زبان انگلیسی

  • خانه
  • آموزشگاه زبان انگلیسی

آموزشگاه زبان انگلیسی

 

همان طور که همگی می دانیم آموزش زبان انگلیسی امروزه یکی از نیازهای اساسی به شمار می رود و از این رو کلیه ی متقاضیان عزیز بایستی برای انتخاب معتبرین آموزشگاه زبان انگلیسی و مناسب ترین روش تدریس فاکتورهایی را در نظر بگیرند تا آنها را در جهت تحقق اهدافشان یاری رساند .

ما در این بخش قصد داریم به شما بهترین آموزشگاه زبان انگیسی را معرفی نمائیم تا در این راه همراه تان باشیم .

آموزش زبان انگلیسی و همچنین آموزشگاه معتبر در این خصوص مستلزم در بر داشتن فاکتورهایی مورد تائید است که ما در ذیل به برخی از این عوامل اشاره خواهیم کرد تا شما با دیدگاهی شایسته به انتخاب برترین آموزشگاه زبان تهرانبپردازید .

با توجه به ویژگی هایی که اختصارا به اطلاع شما می رسانیم مرکز زبان گات با سابقه ی درخشان خود طی سال های متمادی توانسته است با افتخار از تمامی ایده آل های مدنظر کلیه ی مجامع بین المللی آموزشی سربلند بیرون آید و مقام اول برگزار کننده ی کلاس های زبان انگلیسی و البته آموزش تمامی زبان های رایج و خاص دنیا با بهره مندی از اساتید معتبر و بین المللی را در سطح ایران کسب نماید .

 

سیستم آموزشی

نحوه ی برگزاری کلاس ها در مرکز زبان گات برای تمامی افراد با توجه به مشغله های روزمره ی هریک برنامه ریزی شده است و اساس چیدمان این کلاس ها به صورت زیر می باشد :

کلاس های ترمیک طول هفته

این کلاس ها دو روز در هفته به مدت زمان ۹۰ دقیقه تشکیل می شود و روزهای کلاس شنبه – دوشنبه و یا یکشنبه – سه شنبه می باشد .

مدت زمان اتمام هر ترم در این سبک از کلاس ها ۷ هفته معادل با ۱۴ جلسه است .

کلاس های فشرده پایان هفته

این کلاس ها یک روز در هفته به مدت زمان دو جلسه ی ۹۰ دقیقه ای در هر روز تشکیل می شود و کلاس روزهای چهارشنبه یا پنجشنبه یا جمعه برگزار خواهد شد .

مدت زمان اتمام هر ترم در این از سبک کلاس ها ۷ هفته معادل با ۱۴ جلسه است .

(VIP)کلاس های فشرده طلایی 

این کلاس ها سه روز در هفته به مدت زمان دو جلسه ی۹۰ دقیقه ای در هر روز تشکیل می شود و کلاس ها روزهای زوج یا روزهای فرد برگزار می گردد .

مدت زمان اتمام هر ترم در این سبک کلاس ها ۵ هفته معاذل با ۳۰ جلسه تشکیل خواهد شد .

 

کلاس های خصوصی

برگزاری کلاس های خصوصی در این مرکز هر جلسه ۹۰ دقیقه می باشد

کلاس های آنلاین

آموزشگاه زبان گات بهترین گزینه ی آموزشی را با اجرای کلاس های آنلاین خود در اختیار تمامی متقاضیان آموزش زبان انگلیسی در اقصی نقاط ایران و جهان قرار می دهند .

آموزش در کلاس های آنلاین درست مشابه کلاس های حضوری می باشد و استاد در محیط آموزشگاه تدریس را دقیقا مطابق با شیوه ی کلاسی برگزار خواهد نمود و تنها تفاوت این کلاس ها ارتباط غیر حضوری از طریق کلیه ی فضاهای مجازی که مورد نظر زبان آموزان می باشد قابل اجراست .

همچنین زبان آموزان در این کلاس ها قادر خواهند بود پرسش و پاسخ های خود را از اساتید داشته باشند و حتی تکالیفی که به آنها محول میشود نیز مورد بررسی استاد قرار می گیرد .

متد آموزشی

شیوه های تدریس کتب و منابع موجود در مرکز زبان گات زیر نظر سفارت و سازمان فنی حرفه ای بر اساس متد آموزشی روز دنیا ارائه می گردد و این نوع انتخاب کتب تدریسی به شما کمک خواهد نمود تا درست همان چیزی را فرا گیرید که مدنظر کلیه ی مجامع بین المللی می باشد و از ابتدا مناسب ترین آموزش را برای رسیدن به اهدافتان در اختیار خواهید داشت .

 

دوره های آموزشی تافل و آیلتس

در این مرکز دوره های تخصصی آموزش های تافل و آیلتس زیر نظر اساتید معتبر بین المللی با مهارت های ویژه و حرفه ای در این امر برگزار می گردد و شما می توانید با استناد به مدارک موجود در خصوص فارغ التحصیلان این دوره ها و کسب نمرات عالی آن ها طی سال های متمادی با اطمینان بیشتری در راه قدم بگذارید .

 

TTC برگزاری دوره های

بارزترین ویژگی و برترین دلیل متمایز بودن آموزشگاه زبان گات با سایر آموزشگاه های سراسر تهران و شهرستان ها این است که در این مرکز دوره های تربیت مدرس به صورت حرفه ای زیرنظر اساتید معتبر و آموزش دیده و با اعطای مدرک معتبر از سوی سازمان فنی حرفه ای برگزار می گردد و ما مفتخریم به اطلاع شما برسانیم که ما در کلاس های خود اساتید معتبری را پرورش خواهیم داد تا پس از اتمام دوره های مذکور علاوه بر جذب نیروهای مجرب مرکز خود حتی آموزشگاه های صاحب نام دیگر نیز از این افراد به عنوان اساتید و یا سوپروایزرهای بخش های مختلف شان استفاده می نمایند و برخی از این افراد در حال حاضر با عنوان مدیر آموزشگاهی معتبر فعالیت می نمایند .

 

 

نظرات کاربران ( 509 بازدید کننده )

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند

چطور میتونم کمکتون کنم؟