بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی

  • خانه
  • بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی

آموزشگاه زبان گات به عنوان یکی از با سابقه ترین و موفق ترین آموزشگاه های تدریس زبان های خارجی با بیش از 10 سال تجربه کاری و دارا بودن کادری مجرب، اساتید حرفه ای و جدید ترین متدهای آموزشی توانسته علاوه بر جلب رضایت دانشجویان خود میزبان سفیر دیگر کشورها باشد. به جرات می توان گفت، گات یکی از بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران می باشد که طی این سال ها افتخارات زیادی کسب کرده است ؛ همچنین گات مفتخر است توانسته بیش از 15 هزار زبان آموز موفق در آزمون های بین المللی مختلفی در خود بپروراند.

 

 

شماره تماس شعبات گات

 


مرکز زبان گات با کسب نشان افتخار در زمینه های مختلف آموزش زبان انگلیسی نظیر اساتید معتبر، متد آموزشی روز دنیا و همچنین اعطای مدارک مورد تائید کلیه ی مجامع بین المللی به زبان آموزان خود به شما این اطمینان را می دهد که بدون شک شما با گزینش این مرکز آموزشی به عنوان مرکز آموزشی مناسب و مورد تائید مجامع علمی تهران و بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی از میان تعداد بی شمار موسسه ی زبان در سراسرشهر تهران و شهرستان ها قادر گشته اید به درستی در اجرای هدف تان گام برداشته و مسیر آموزشی خود را  با بکار گیری به روزترین متد آموزشی سراسر دنیا توسط معتبرترین اساتید سپری نمائید.

 

 

 

شیوه های نوین آموزشی آموزشگاه زبان گات

 

 آموزشگاه زبان انگلیسی گات برخلاف موسسه های دیگری که تا امروز با تاکید بر گرامر زبان انگلیسی و جدا ماندن از آموزش مکالمه و گسترش دایره ی لغات افراد در زمینه ی زبان انگلیسی موجب دلزدگی و خستگی هرچه بیشتر زبان آموزان و در نهایت رها کردن آموزش انگلیسی از سوی آن ها می شود بخش عمده ای از سیستم آموزشی خود را بر محور مکالمه قرار داده است و توانسته  با آموزش های مناسب توسط اساتید برترزبان انگلیسی کشور، خود اشتیاق یادگیری هرچه بیشتر افراد را برای آموزش زبان انگلیسی سریع مکالمات روزمره و کلمات کاربردی هرچه بیشتر در هر دوره ایجاد نمایید و آنها با توجه به اینکه قادر هستند پس از اتمام هر دوره تقویت و تسلط در صحبت کردن خود را مشاهده نمایند هر روز باانگیزه تر از قبل در مسیر یادگیری قرا می گیرند و زودتر از هر زمانی به هدف خود دست می یابند.

 

شما عزیزان با توجه به زمانی که در اختیار دارید می توانید یکی از دوره های مناسب با شرایط خود را انتخاب کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن به اهداف خود دست پیدا کنید. انواع دوره های آموزش زبان در آموزشگاه زبان گات عبارتند از : کلاس های ترمیک، فشرده، خصوصی، آنلاین و وی آی پی. شما می توانید برای دریافت اطلاعات دقیق در مورد شروع کلاس ها، آدرس دقیق شعب و هر پرسشی که در ذهنتان به وجود آمده می توانید با نزدیک ترین شعبه ما به منزل یا محل کارتان تماس بگیرید و با مشاورین مجرب ما مشورت کنید تا آن ها با توجه به سابقه و تجربه شان به بهترین نحو راهنماییتان کنند.

 

 

آموزشگاه زبان انگلیسی

 

همان طور که همگی مطلع هستیم برای آموزش های مناسب و مورد تائید در هر زمینه ای بایستی تبصره و قانون از مرکز معتبر مربوطه وجود داشته باشد تا از نظر آموزشی فاکتورهای اساسی را در بر داشته باشد و در پایان هر دوره بتوانیم در هر جای دنیا قوانین مربوطه را به صورت بین المللی اجرا نماییم مثلا" برای آموزش و تعلیم آئین نامه ی رانندگی و یا بخش عملی هدایت خودرو هر کشور قانون خودش را اجرا نمی کند بلکه همه ی مردم در سراسر دنیا با هر ملیت و زبانی از یک قانون بین المللی واحد و مورد تائید پیروی می نمایند. 
ما نیز در مرکز زبان گات آموزشگاهی با عنوان بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی از قانون کتب درسی واحد در زمینه ی آموزش زبان انگلیسی که مورد تائید مجامع علمی و سفارت بریتانیا یا کشورهایی که 
بایستی برای حضور در آن ها به زبان انگلیسی تسلط داشته باشید جدا نمانده ایم و منابع خود را با کسب مجوز از سوی وزارت های مربوطه جهت ارائه به زبان آموزان خود انتخاب نموده ایم و قطعا" جامع ترین مجوز از سوی وزارت های مربوطه جهت ارائه به زبان آموزان خود انتخاب نموده ایم و قطعا" جامع ترین متد آموزشی در اختیار تک تک شما عزیزان قرار خواهد گرفت.

 

 

وجه تمایز گات با دیگر موسسات آموزشی 

 

 می توان با توجه به سال ها تجربه درخشان و موارد زیر به عنوان بهترین آموزشگاه زبان در تهران معرفی کرد.

⚫️ نشان دادن مسیر درست یادگیری زبان

⚫️ همکاری با مدرسین مجرب

⚫️ تنها برند معتبر زبانهای نادر دنیا

⚫️ جدیدترین و بهترین متد آموزشی

⚫️ ارائه مدرک بین المللی TTC تحت نظر سازمان فنی حرفه ای

⚫️ ارائه برنامه ریزی اختصاصی با توجه به هدف شما

⚫️ همکاری با دانشگاه های کره

⚫️ مورد تایید سفارت سوئد

 

آموزشگاه زبان گات برای بدست آوردن جایگاه بهترین آموزشگاه زبان در تهران دارای استانداردها و شرایط خاص آموزشی می باشد. این مجموعه با داشتن نکات و ویژگی های بسیار درخشان توانسته تا کنون بیش از 15 هزار زبان آموز موفق را در خود بپروراند. شما نیز می توانید با شرکت در دوره های  آموزشی مرکز زبان گات در آزمون های بین المللی از جمله آیلتس و تافل و.. قبول شوید و به هدف خود دست یابید.

 

 

مکالمه زبان انگلیسی

 

یادگیری زبان انگلیسی که به هرحال  به زبان ارتباط مردم دنیا بدل شده است،در الویت کاری تاجران،دانش پژوهان و...قرار می گیرد.

زبان انگلیسی به عنوان زبان مادری در کشورهای انگلستان،آمریکا،کانادا،استرالیا،ایرلند،نیوزلند،آفریقای جنوبی،غنا و بسیاری از کشورهای دیگر کاربرد دارد.

امروزه کاربرد زبان های خارجی بخصوص زبان انگلیسی در زندگی روزمره غیرقابل انکار است.تقریبا تمام اقشار جامعه و تمام سنین کمابیش با زبان انگلیسی سروکار دارند.

 یادگیری زبان انگلیسی می تواند بسیار راحت تر از تصور شما باشد،اما مسیر آموزش زبان انگلیسی بسیار مهم است.

گروه آموزشی انگلیسی گات،کلاسهای آموزشی خود را در راستای نیازهای امروز جامعه ارائه می دهد.   

 

چرا زبان انگلیسی را در آموزشگاه زبان گات بیاموزیم؟

 

چرا باید زبان انگلیسی را یاد بگیریم ؟

قبل از اینکه تصمیم بگیریداز چه ابزاری برای یادگیری زبان انگلیسی استفاده کنید باید برای خودتان تعیین نمایید که چرا باید زبان انگلیسی را یاد بگیریم ؟

این همان "چرا" ی بزرگ یا همان انگیزه اولیه است .

دلایل یادگیری زبان انگلیسی برای شما می تواند به صورت زیر عنوان شده باشد :

- ادامه تحصیل در کشور انگلستان

- مهاجرت به کشور انگلستان

- علاقه به صحبت حضوری یا مجازی با افراد یا دوستان انگلیسی زبان

- کارکردن در شرکت های انگلیسی 

- مراودات شغلی با انگلیسی ها

- سفر توریستی به کشور انگلستان

- مطالعه ادبیات یا فلسفه انگلیسی و آشنایی با فرهنگ کشور انگلستان

آموزشگاه زبان گات با بکارگیری بهترین اساتید زبان محدودیت های زبانی شمارا برطرف می کند. آموزش زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان گات از هر نظر یک انقلاب بزرگ در روند آموزشی زبان شماست.

در آموزشگاه زبان گات یادگیری زبان را با جدیدترین متد و توسط اساتید مجرب تجربه کنید.

کلاس های مکالمه زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان گات براساس کتب  Top Notch پیش می رود که هر چهار مهارت شما (شنیداری،گفتاری،نوشتاری و گرامر) را تقویت می کند.

همچنین برای اطلاع از سطح کنونی زبان خود میتوانید همین حالا به بخش تعیین سطح آنلاین سایت ما مراجعه نمایید و برای تعیین سطح شفاهی به صورت حضوری به شعب ما مراجعه کنید.

جهت ارتباط با مشاورین و یا اطلاع از کلاس مورد نظر خود می توانید با مراجعه به آموزشگاه و یا بخش تماس با ما ی سایت از راهنمایی آنها بهره مند شوید.   

 

آموزشگاه زبان گات برگزار کننده ی دوره های آموزشی 20 زبان زنده ی دنیا در سطح شهر تهران می باشد. شما نیز به راحتی می توانید در دوره های آموزشی آیلتس  آموزشگاه زبان گات شرکت کنید و در کمترین زمان ممکن به هدف خود برسید. دوره های آموزشی این مجموعه دوره هایی متنوع و متناسب با شرایط مختلف برای زبان آموزان می باشد. شما نیز می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با آموزشگاه زبان گات تماس بگیرید و از نحوه ی برگزاری کلاس های آیلتس آموزشگاه زبان گات مطلع شوید.

 

دوره های آموزشی زبان انگلیسی در موسسه ی گات

 

 فونیکس (Phonics) 

رده سنی بین 6-4 سال

متد آموزشی 👈 Phonics

 

 

  کودکان (Kids)

رده سنی بین 12-6 سال

متد آموزشی👈Family&Friends

 

    نوجوانان (Teenager)

رده سنی بین 18-12 سال

متد آموزشی👈 Hey there

 

 

 

 بزرگسالان (Adult)

رده سنی 18 سال به بالا

متد آموزشی 👈 Top Notch

 

با هر هدفی که قصد یادگیری زبان انگلیسی را دارید می توانید در بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی با نام موسسه گات آموزش های لازم را ببینید. تنها کافیست با نزدیک ترین شعبه ما به محل کار یا منزلتان تماس بگیرید و مشاوره های لازم را بگیرید.

 

 

دوره های آموزشی زبان انگلیسی

 

برگزاری کلاس های فشرده و نیمه فشرده
برگزاری کلاس های خصوصی 
برگزاری کلاس های آنلاین

 


شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه ی برگزاری کلاس های آموزشی این مجموعه و منابع و متد ها با یکی از شعب گات تماس بگیرید و از روند برگزاری کلاس ها مطلع شوید.

 

هزینه کلاس های زبان انگلیسی گات

 

قیمت کلاس های آموزشی آموزشگاه زبان گات متغییر می باشد و در این خصوص نمی توان قیمت ثابتی را برای دوره های آموزشی این مجموعه اعلام کر شما می توانید برای کسب اطلاعات در خصوص آخرین تغییرات قیمت ها به وب سایت آموزشگاه زبان گات بخش ثبت نام آنلاین مراجعه نمایید و از آخرین هزینه ی کلاس ها مطلع شوید.

نظرات کاربران
  1. image عدیلی می گوید:

    پیدا کردن آموزشگاه زبان خوب به نظرم یکی از مهم ترین مواردی هست که قبل از یادگیری زبان موردنظر باید اقدام کرد. بنده برای یادگیری زبان روسی 3 تا آموزشگاه عوض کردم واقعا اصلا مفید نبودن. و الان در آموزشگاه زبان گات مدتی هست که روسی می خونم و خدارو شکر راضی هستم.

نظر دهید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند