آموزش زبان چینی

آموزشگاه زبان چینی

 

چرا باید زبان چینی را یاد بگیریم؟

قبل از این که تصمیم بگیریداز چه ابزاری برای یادگیری زبان چینی استفاده کنید باید برای خودتان تعیین نمایید که چرا باید به آموزش زبان چینی بپردازیم؟  یادگیری زبان دوم به غیر از زبان انگلیسی قطعا دلایل مهم و خاص خود را دارد که به صورت زیر عنوان شده است:

- مهاجرت به کشور چین

- ادامه تحصیل در کشور چین

- گفت و گوی حضوری و یا مجازی با دوستان چینی

- کارکردن در دفاتر و یا شرکت های چینی

- مراودات شغلی با چینی ها

- سفر توریستی به کشور چین

- مطالعه ادبیات یا فلسفه چینی و آشنایی با فرهنگ کشور چین

 زبان چینی 

آموزش زبان چینی در آموزشگاه زبان چینی گات می تواند شما را شگفت زده کند. همه ما تصور می کنیم که چینی زبان بسیار سختی است اما در حقیقت این گونه نیست. زبان چینی از نظر نوشتاری زبان سختی به حساب می آید زیرا حدود ۲۰۰۰۰ کاراکتر دارد اما حدود ۳۰۰۰ الی ۴۰۰۰ آنها برا ی خواندن یک روز نامه کافیست. زبان چینی به این دلیل که اقتصاد چین هر روزه سلطه خود را بر جهان افزایش می بخشد اهمیت بیشتری پیدا کرده است.

آموزشگاه زبان چینی

یکی از راه حل های مناسب برای یادگیری زبان چینی شرکت در کلاس های آموزشی زبان چینی در آموزشگاه زبان چینی معتبر می باشد. در این بخش ما به شما عزیزان آموزشگاهی را معرفی می کنیم که با بکار گیری منابع آموزشی مدرن به عنوان بهترین آموزشگاه زبان چینی در ایران شناخته شده است. آموزشگاه زبان گات تنها آموزشگاه معتبر آموزش زبان های نادر در ایران می باشد. این مجموعه با یکار گیری منابع آموزشی مدرن کلاس های آموزشی جامع ای را برگذار می نماید. در ادامه به بررسی هر یک از ویژگی های آموزشی آموزشگاه زبان گات می پردازیم.

کادری مجرب و باتجربه و همچنین همکاری با اساتید Native چینی یکی از بارزترین ویژگی های آموزشگاه زبان گات است.

دوره های مکالمه و آموزش زبان چینی طبق متد 345در آموزشگاه زبان گات تدریس می شود و در کنار تمام کتب معرفی شده سفارت،آموزشگاه زبان گات از دیگر مواد کمک آموزشی نیز استفاده می کند.

متدهای جدید و پیشرفته آموزش زبان چینی
الف : این دپارتمان در گام نخست اقدام به برپایی کلاس های ویژه آموزش زبان چینی در سطوح مختلف و به صورت دوره های آکادمیک (فشرده و عادی)، مکالمه و بازرگانی نموده است.
ب: شناسایی و ایجاد بانک اطلاعات در خصوص مترجمین، مدرسین زبان چینی و همچین چین شناسان از یک سو و نهادهای نیازمند به ارائه خدمات نظیر اعزام مترجم و... در خصوص زبان چینی از سوی دیگر از دیگر فعالیتهای این دپارتمان است.
پ: برقراری ارتباط با مراکز و دانشگاه های آموزش زبان چینی و استفاده از توانمندی آن ها در جهت اهداف دپارتمان.
ت: برگزاری کلاس های مبانی تجارت با چین یا هر گونه کلاس های مرتبط به منظور حمایت از منافع شهروندان ایرانی در مبادلات خود با چین از دیگر فعالیت های  دپارتمان می باشد.
ث: برگزاری هر گونه دوره و کلاس در چارچوب فعالیت پیش گفته و براساس نیازسنجی از دیگر اقدامات آتی دپارتمان می باشد.
ج: تهیه، انتشار و فروش کتب آموزشی و کمک آموزشی و همچنین لوازم آموزشی و کمک درسی دیجیتال در چارچوب فعالیت های دپارتمان.
 

آزمون زبان چینی HSK

آزمون زبان چینی HSK تنها آزمون استاندارد زبان چینی است که برای افراد غیر چینی زبان طراحی شده است. این آزمون توسط سازمان HANBAN اجرا می شود که یک سازمان غیر دولتی است که در ارتباط با وزارت آموزش کشور چین می باشد. آموزشگاه زبان گات توجه کسانی که نیاز به اطلاعاتی در مورد آزمون زبان چینی HSK می باشند به متن زیر جلب می کند:

آزمون زبان چینی HSK در سال ۱۹۸۴ توسط دانشگاه زبان و فرهنگ کشور چین ارائه شد و در سال ۱۹۹۲ آزمون HSK یک آزمون استاندارد ملی شد.

آزمون HSK معادل آزمون تافل در زبان نگلیسی در نظر گرفته می شود و مدرک آزمون زبان چینی HSK بدون هیچ محدودیت در کشور چین کاملا مورد قبول است. این آزمون به زبان چینی ساده شده Simplified Chinese برگزار می شود و  علاوه بر این کسانی که نمره بسیار خوبی را در آزمون زبان چینی HSK کسب می کنند  می توانند از بورسیه تحصیلی کشور چین برخوردار شوند.

آزمون زبان چینی HSK از دو بخش تشکیل شده است که مبحث نوشتاری و بخش شفاهی را مورد سنجش قرار می دهد.

آزمون زبان چینی HSK در چین و بسیاری از کشور های دیگر برگزار می شود. معمولا ثبت نام در آزمون HSK 30 روز قبل از زمان تست برگزار می شود و در آزمون های کامپیوتری HSK این زمان به ده روز کاهش می یابد. نتایج آزمون زبان چینی HSK نیز ۳۰ روز پس از پایان تست در اختیاز داوطلبان قرار می گیرد. این آزمون در ایران برگزار نمی شود و کشوری که در نزدیکی ایران این آزمون را برگزار می نماید کشور ارمنستان است.

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون این آزمون می توانید به صورت حضوری به آموزشگاه مراجعه کنید و یا از طریق بخش تماس با ما ی سایت با مشاوران ما در ارتباط باشید.   

نظر دهید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند