کلاس های مکالمه زبان انگلیسی

  • خانه
  • کلاس های مکالمه زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی به صورت فشرده و یا مکالمه زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان گات با کتاب های TOP NOTCH  برگزار می گردند. این کتاب ها علاوه بر آموزش سریع و کامل مکالمه زبان انگلیسی برای افرادی که قصد شرکت در آزمون های آیلتس و تافل را دارند به عنوان دوره های Pre-IELTS محسوب می شوند.

 

آموزشگاه زبان گات برای این که شما مکالمه زبان انگلیسی را در کم ترین زمان و با مناسب ترین هزینه فرا بگیرید  کتاب های Oxford Word Skill  را جهت افزایش دامنه واژگان انگلیسی دانشجویان در کنار کتاب هایTOP NOTCH  در نظر گرفته است. این دوره ها می توانند به صورت های مختلفی و برای سطوح مختلف قابل بهره بری باشد.

 

 یادگیری مکالمات انگلیسی در آموزشگاه زبان گات  از بسیاری از آموزشگاه های زبان انگلیسی دیگر متفاوت است. اساتید انگلیسی آموزشگاه زبان گات  اساتید native  و یا اساتیدی هستند که در دانشگاه های معتبر تهران و ایران در رشته آموزش زبان انگلیسی و یا ترجمه زبان انگلیسی تحصیل کرده اند ، دارای تجربه در این زمینه هستند و دوره های T.T.C آموزشگاه زبان گات را گذرانده اند

 

شماره تماس شعب گات

 

کلاس های مکالمه گروهی زبان انگلیسی
 
کلاس های مکالمه گروهی شامل 18 ترم می باشد که زبان آموز پس از گذراندن این دوره و البته با تلاش و پشت کار قادر خواهد بود به راحتی صحبت کرده و متون مختلف را ترجمه کند. از آن جایی که دراین دوره تمرکز بر روی صحبت کردن در بالاترین حد ممکن می باشد زبان آموزانی که قصد فراگیری صحیح speaking را دارند با سپری کردن این دوره به راحتی به هدف خود دست پیدا می کنند.
 
در این دوره ازجدیدترین متد روز دنیا توسط اساتید مجرب جهت فراگیری زبان استفاده شده است که به موجب این دانشجو قادر خواهد بود در مدت زمانی نسبتا کوتاه راحت و سلیس صحبت کند و خود را با زبان موردنظر آن کشور همگام سازد.
 
 در این کلاس ها از لهجه های مختلف در قسمت هایی چون listening و movie جهت آشنا شدن زبان آموز با طرز گفتار نقاط مختلف زبان کشور مورد نظر استفاده می شود. 
 

 روزهای زوج
کلاس های روزهای زوج شنبه ها، دوشنبه ها برگزار می شوند و هر ترم به مدت ده جلسه 120دقیقه ای می باشد.
 
روزهای فرد
کلاس های روزهای فرد یکشنبه ها و سه شنبه ها برگزار می شوند و هر ترم به مدت ده جلسه 120 دقیقه ای می باشد.
 
بهتر است بدانید کلاس های فشرده آخر هفته، چهار شنبه، پنج شنبه و جمعه برگزار می شود.
 
آموزشگاه زبان گات در نظر دارد که برای رضایتمندی همه زبان آموزان خود کلاس های فشرده آخرهفته برگزار کند.کلاس های فشرده آموزشگاه زبان گات مناسب کسانی است که به دلیل فشردگی کار و یا تحصیل قادر به شرکت در کلاس های ترمیک در طول هفته نیستند. این کلاس ها روزهای چهارشنبه یا پنجشنبه و یا جمعه به مدت  جلسه 3 ساعت برگزار می شود.
 

کلاس های فشرده آخر هفته به صورت دو جلسه 1:30 برگزار می شود ومیزان آموزش و بازدهی کلاس هماهنگ با چارت آموزشی آموزشگاه است  تفاوتی با کلاس های دیگر ندارد.

 

نظرات کاربران ( بازدید کننده )

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند

پشتیبانی در واتساپ