چرا گات

آموزشگاه زبان گات در سال 1388 افتتاح شد. رویکرد سازمانی این مؤسسه حرکت تیمی بر مبنای تأثیرات علم روز منطبق با روش های جدید آموزش می باشد. از آنجا که تأسیس گات در سالی شکل گرفت که سطح شهر پر از آموزشگاه های مختلف با روشهای متفاوت بود، گات باید می کوشید ارائه دهندۀ بهترین کیفیت و روشهای روز برای آموزش موثر باشد تا رشد خود را در رقابت با دیگر آموزشگاه ها حفظ کند. برمبنای این رویکرد تیمی پنج نفره که ترکیبی از اعضای جوان تحصیلکرده در زمینۀ آموزش و افراد با تجربۀ بالا بودند تشکیل داد و تمامی هدف ها و تغییرات جدید در جلسات هفتگی این تیم مورد بررسی و تأیید می گردد. نتیجۀ شعار کیفیت آموزش همراه روش های جدید و به روز، سیستمی شد که سالانه عدۀ زیادی را از توانایی تسلط به بیش از 20 زبان زنده دنیا بهره مند می کند. نظر به اهمیت کیفیت تدریس و بروز بودن علم اساتید، پروسه انتخاب و پایش اساتید در آموزشگاههای زبان گات بصورت ذیل انجام می گردد.
✅ مصاحبه و ارزیابی همه جانبه در هنگام جذب اساتید
✅ پرکردن فرمهای ارزشیابی در هر ترم توسط زبان آموزان
✅برگزاری آزمونهای رنکینگ تست و ارزیابی سطح علمی اساتید
✅ارائه دهنده بهترین کیفیت و روش های روز برای آموزش موثر
✅ ارزیابی اساتید بوسیله observe منظم روش تدریس استاد در طول ترم
✅ برگزاری امتحان speaking یا oral توسط سوپروایزر و یا حتی مدیر آموزشگاه

بمنظور ارزیابی نحوۀ تأثیر روش تدریس استاد توسط مسئولان آموزشگاه
ارتباط صمیمانه زبان آموزان، اساتید، پرسنل و مسئولین آموزشگاه زبان گات بصورت حضوری و نیز از طریق بخش ارتباط با مدیریت در سایت آموزشگاه و همچنین پاسخگویی مستمر از طریق تلگرام پشتیبانی، مهمترین عامل در ارائه بهترین کیفیت آموزش در آموزشگاههای مرکز زبان گات می باشد.

*تمامی شعب آموزشگاه زبان گات در کلیه ی گروه های سنی از 4 سال به بالا آموزش همه ی زبان های زنده ی دنیا اعم از انگلیسی - فرانسه  - آلمانی - ترکی استانبولی - نروژی - سوئدی - ایتالیایی - دانمارکی - چینی - کره ای - ژاپنی - هلندی - اسپانیایی - روسی و... را با حض   ور مدرسین مجرب و متعهد با انگیزه برگزار می نماید .

* مجموعه آموزشگاه های زبان گات با در اختیار گرفتن مجرب ترین اساتید در تمامی سطوح و استفاده از تجهیزات در کلاس ها اقدام به برگزاری دوره های مختلف زبان های انگلیسی - فرانسه - آلمانی - ترکی استانبولی - نروژی - سوئدی - ایتالیایی - دانمارکی - چینی - کره ای - ژاپنی - هلندی - اسپانیایی - روسی و.. به صورت کاملا تخصصی برای گروه های سنی کودکان , نوجوانان و بزرگسالان می نماید . این آموزش ها در تمامی شعب با مدرسین مجرب و متعهد و با انگیزه در حال برگزاری و ارائه خدمات حتی در روزهای جمعه و تعطیل می باشد .

* آموزشگاه زبان گات مجری برگزاری دوره های تخصصی آیلتس و تافل با اساتید مجرب و تایید شده از سوی سفارت های مربوطه می باشد و تضمین قبولی در این دوره ها را می نماید .

* مرکز زبان گات دارای مشاورین مجرب در خصوص راهنمایی شما به صورت کاملا" تخصصی می باشد .

* برگزاری کلاس های زبان در این مجموعه به صورت ترمیک طول هفته - ترمیک پایان هفته - دوره های فشرده و خصوصی همچنین کلاس های آنلاین خصوصی و گروهی قابل اجرا می باشد .

* مجموعه آموزشگاه های گات مجری برگزاری کلاس های آنلاین خصوصی و گروهی در کلیه ی زبان ها برای ساکنین نقاط مختلف ایران می باشد .

* پایه اهمیت آموزشگاه زبان گات در میزان توجه مدیران و مشاورین جهت برطرف کردن مشکلات و ابهامات زبان آموزان به مناسب ترین و معقولانه ترین شیوه می باشد .

* در این مجموعه تمامی کارکناندلسوزانه برای خدمت رسانی به سوالات زبان آموزان آماده هستند .

* آزمون های آموزشگاه زبان گات به صورتی برگزار می شود که افراد با آگاهی کامل و صحیح طبق آموزش های ارائه شده به راحتی و با رغبت و علاقه بدون هیچ استرسی در این اقدامات شرکت نمایند و نمرات و نتایج قابل توجهی را کسب نمایند .

* آموزشگاه زبان گات در انتخاب اساتید با دقت و وسواس خاصی عمل مینماید و آن دسته از افرادی را انتخاب نموده که از فیلتر تایید سفارت مربوطه و تعیین سطح مجدد آموزشگاه توسط متخصصین مربوط به هر زبان سربلند بیرون آمده باشند .

* آموزشگاه زبان گات مجوز برگزاری دوره های تخصصی T.T.C را از وزارت فنی و حرفه ای دارد که از این طریق قادر است مدرسین شایسته ای از نظرکسب معلومات و فنون تدریس پرورش دهد .

* آموزشگاه زبان گات دارای مدرسین مجرب و کارآمدی در سطح آیلتس و تافل می باشد که با توجه به حضور این اساتید در آموزشگاه مطمئن باشید که صددرصد قبولی شما در آزمون سفارت مربوطه تضمین شده است .

وجه تمایز آموزشگاه گات:

تنها برگزارکننده کلاس های تخصصی تاپیک زبان کره ای در  ایران

  تنها برگزارکننده کلاس های تخصصیHSK زبان چینی  

نماینده رسمی برگزاری دوره های آزمون SWEDWX

 یکی ازکامل ترین آموزشگاه های ایران از لحاظ داشتن تمامی زبان های دنیا

تنوع زمان بندی کلاس ها

  تنها برگزار کننده کلاسهایTTC ویژه کاریابی با اعطای مدرک بین المللی از سازمان فنی و حرفه ای کشور  

 و تحصیل کرده در دانشگاه های بین المللیاستفاده از اساتید  NATIVE

برخورداری از کارشناسان مجرب آموزش 

استفاده از جدیدترین متد ها برای یادگیری زبان های گوناگون

نظر دهید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند