برگزاری کلاس های مجازی زبان کره ای در شهر کرج

  • خانه
  • برگزاری کلاس های مجازی زبان کره ای در شهر کرج

 

* قابل توجه ساکنین محترم شهر کرج *

" مرکز زبان گات تنها برگزار کننده ی آموزش کلیه ی زبان های خاص دنیا به صورت آنلاین (مجازی) برای شما در هر نقطه از استان البرز و حومه ی کرج می باشد .

این مرکز قادر است با توجه به مشغله های روزمره ی تمامی افراد در موقعیت های مختلف اعم از : تحصیلی - شغلی - خانوادگی و ... کلاس های آنلاین خود را در بهترین و مثمرثمرترین حالت با حضور مجرب ترین اساتید برگزار می نماید .

 ویژگیهای کلاس های آنلاین : 

- در این حالت از آموزش شما عزیزان در مکان دلخواه با توجه به زمان هایی که در اختیار دارید آموزش های لازم را دریافت می نمایید .

- کلاس ها توسط اساتید با تجربه و مسلط برگزار خواهد شد و شما در کوتاه ترین زمان به سطح موردنظرتان می رسید .

- در کلاس های آنلاین تمامی وقت کلاس در اختیار شماست و می توانید از زمان موجود بهترین استفاده را از آموزش های لازم داشته باشید .

- استفاده از جدیدترین نسخه های نرم افزار کلاس های آنلاین و همچنین پیشرفته ترین امکانات آموزش آنلاین - ایجاد فضایی شبیه کلاس های حضوری و امکان پرسش و پاسخ همزمان توسط استاد و زبان آموزان و همچنین انجام تکالیف فردی و بررسی های لازم توسط اساتید مربوطه 

- استفاده از محتوای مالتی مدیا ( متن-تصویر- صدا-فیلم-کتاب و...)برای انتقال کامل مطالب ارائه شده به زبان آموزان  
- حداکثر بهینه سازی در کیفیت صدا و تصویر جهت انتقال مطالب در بستر اینترنت
- محیط ساده و جذاب برای استفاده ی زبان آموزان 
 

مدارک و آزمون های مورد نیاز جهت مهاجرت و تحصیل در کشور کره :

قابل توجه کلیه ی متقاضیان مهاجرت به کشور کره می باشد که این کشور به چهارمین کشور اقتصادی آسیا و پیشرو در امر مراکز مالی بین المللی جهان به شمار می آید .

همچنین رشد اقتصادی این کشور از پیشرفت قابل توجهی برخوردار است و بهترین و مناسب ترین کشور جهت زندگی خوب و ایده آل محسوب می شود و کیفیت دانشگاه های این کشور از اعتبار جهانی بی بهره نمانده است .

یکی از شرایطی که بایستی جهت اخذ ویزای کشور کره در نظر داشته باشید این است که قبل از حضور در آن کشور باید اثبات نمایید قادر به پرداخت شهریه ی دانشگاه و هزینه های زندگی و مسکن بدون استفاده از بودجه های دولتی می باشید .

علاوه بر مدارک مورد نیاز معتبر و تایید شده جهت ارائه به دانشگاه های کشور کره و کسب تائیدیه  از سوی این کشور شما بایستی قادر باشید زبان کره ای را تا حدودی به راحتی صحبت کنید و آن را تقویت نمایید و مدرک معتبری برای آموخته هایتان به سفارت کشور کره ارائه نمایید .

 

نظر دهید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند