بهترین کتاب های آموزش زبان انگلیسی برای مبتدیان

  • خانه
  • بهترین کتاب های آموزش زبان انگلیسی برای مبتدیان

در واقع یادگیری زبان انگلیسی بسیار به شما کمک می کند تا در هر زمینه ای موفق شوید. اگر قصد مهاجرت و ادامه تحصیل و یا کار در کشور های خارجی را دارید، اول از همه برای برقراری ارتباط قوی باید زبان انگلیسی را یاد بگیرید. علاوه بر آن بسیاری از شرکت ها در ایران هم نیاز دارند که کارمندشان به این زبان تسلط داشته باشد. 
از همین رو برای یادگیری مؤثر تر نگاهی به کتاب های آموزشی بیاندازیم؛ این کتاب ها از نظر کیفیت بی نظیر هستند و برای افراد مبتدی بسیار مناسب اند.

 

بهترین کتاب های آموزش زبان انگلیسی برای مبتدیان


کتاب ENGLISH FOR EVERYNNE برای مبتدیان زبان انگلیسی

اگر در سطح مبتدی هستید و علاقه دارید که زبان انگلیسی را یاد بگیرید، پیشنهاد مرکز زبان گات به شما توصیه می شود. در واقع این کتاب به شما آموزش می دهد که در ارتباط با مسائل روزمره خود مثل شغل امور خانه، علایق، سلامتی و موارد دیگر صحبت کنید. این کتاب همچنین دستور زبان مربوط به زمان افعال را به شما آموزش می دهد ولی بیشترین تاکید آن روی زمان حال ساده می باشد. همچنین گرامر و لغات را به صورت همزمان آموزش می دهد تا در مدت زمان کوتاهی تسلط نسبی پیدا کنید. 
ساختار این کتاب در ۴ سطح طراحی شده است که هر یک از مجلدها همراه به فایل های صوتی و یک کتاب تمرین هستند. در واقع با توجه به سطح شما، مطالب تغییر می کنند و یک آموزش آهسته در پیش رو دارید. سپس آرام آرام متوجه پیشرفت خود می شوید.


کتاب ENGLISH GRAMMAR RULES 101برای مبتدیان زبان انگلیسی

از کاربردی ترین کتاب های زبان می باشد که کاملا واضح و ساده تمام قواعد و دستور زبان را توضیح داده است. اگر کتاب های مختلف را امتحان کرده اید و برایتان غیر قابل درک بوده اند، حتما این کتاب را انتخاب کنید تا به راحتی با زبان انگلیسی ارتباط برقرار کنید. حتی اگر یادگیری گرامر برایتان دشوار است و به نظرتان این قواعد عجیب هستند با این کتاب گرامر را مثل آب خوردن یاد می گیرید.

 

با مطالعه این کتاب پس از مدت کوتاهی متوجه پیشرفت خود می شوید و به راحتی جملات انگلیسی می سازید. کتاب "قوانین گرامر انگلیسی 101" نحوه تسلط بر مبانی دستور زبان انگلیسی و استفاده درست از زمان افعال و علائم نگارشی را به خوبی و سادگی به شما آموزش می دهد. این کتاب به گونه ای طراحی شده است که در کمترین زمان شما را برای صحبت کردن به زبان انگلیسی آماده می کند.

 

بهترین کتاب های آموزش زبان انگلیسی برای مبتدیان

 

کتاب LEARN ENGLISH WITH SHORT SRORIESبرای مبتدیان زبان انگلیسی

این کتاب از هشت داستان تشکیل شده است که ویژه ی نوجوانان و بزرگسالان است. باربارا اوكلی، نویسنده پرفروش ترین کتاب نیویورك تایمز "ذهنیتی برای اعداد" این کتاب را برای زبان آموزان مبتدی و متوسطه ارائه داده است و در این مجموعه علاوه بر یادگیری موارد مختلف زبان انگلیسی، از داستان ها هم لذت می برید. این کتاب شامل هشت داستان در ژانرهای هیجان انگیز مختلف، از داستان های علمی تخیلی و جنایی گرفته تا تاریخی و مهیج می باشد که دایره لغات شما را هم تقویت می کند. همچنین با یادگیری کلمات مختلف این کتاب، می توانید مکالمه خوبی هم داشته باشید.

 

کتاب ENGLISH MADE EASY VOLUME ONE برای مبتدیان زبان انگلیسی

مطالعه این کتاب حوصله تان را سر نمی برد. این کتاب ترکیبی از متن و تصویر است که علاوه بر آموزش عالی که دارد باعث می شود مطالب بیشتر در ذهنتان بمانند. این کتاب در مجموع از 20 بخش تشکیل شده است که در گروه های پنج تایی موضوع بندی شده اند. چهار بخش اول این کتاب مختص آموزش زبان انگلیسی و گرامر هستند.

صفحه اول هر بخش دارای لیستی از کلمات و عبارات به همراه تلفظ دقیق می باشد که زمان آموزان باید در آن بخش فرا بگیرند. پایان هر بخش یک داستان سرگرم کننده ارائه می شود که در آن دروس جدید گنجانده شده و به زبان آموز کمک می کند تا نحوه کاربرد قوائد دستور زبان را درک کند. بخش پنجم هر درس شامل تمریناتی است که برای تقویت زبان آموز طراحی شده اند. هم اکنون آخرین نسخه ی این کتاب برای زبان آموزان عزیز فراهم شده و با کلیک بر روی لینک زیر می توانند آن را دانلود کنند.  

 

بهترین کتاب های آموزش زبان انگلیسی برای مبتدیان


کتاب OXFORD WORD SKILLS BASIC برای مبتدیان زبان انگلیسی

در واقع یادگیری واژه ها در یک زبان نقش کاربردی دارند. یادگیری کلمات مختلف و به خاطر سپردن آن ها برای زبان آموزان کمی دشوار است. کتابهای Oxford Word Skills بهترین و موثرترین مجموعه آموزش تصویری واژگان زبان انگلیسی می باشد که برنده جایزه اتحادیه زبان انگلیسی ادینبورگ در سال ۲۰۰۹ شده است. این کتاب یکی از بهترین ها برای یادگیری کلمات است.


قیمت : رایگان
نویسنده : بهترین کتاب های آموزش زبان انگلیسی برای مبتدیان
نظرات کاربران ( بازدید کننده )

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند

پشتیبانی در واتساپ