برترین کتاب ها برای آیلتس

  • خانه
  • برترین کتاب ها برای آیلتس

بسیاری از زبان آموزانی که قصد شرکت در آزمون آیلتس را دارند در جست و جوی بهترین کتاب های آیلتس جهت بالاترین سطح آمادگی برای آزمون و خودآموزی هستند. در چند سال اخیر که یادگیری زبان انگلیسی مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است از این رو کتاب های بسیاری هم در این زمینه تالیف شده است. برترین کتاب ها برای آیلتس جهت اهداف آموزشی هر ساله بازبینی و بازنویسی می شود و هرکدام بنا به نیاز زبان آموز نوشته می شود. بنابراین این که برای آیلتس چه کتاب هایی را بخوانیم مولفه های گوناگونی وجود دارد که باید تمام آن ها را مد نظر داشته باشیم.
همان طور که می دانید آزمون آیلتس مهم ترین آزمون سنجش زبان انگلیسی برای زبان آموزانی که بنا به دلایلی مانند مهاجرت، کار، تحصیل و غیره به این مدرک نیاز دارند و باید در آزمون آیلتس شرکت کنند. در این مقاله ما تعدادی از برترین کتاب ها برای آیلتس را به شما معرفی خواهیم کرد. همراه ما باشید!

 

برای آیلتس چه کتابی بخوانیم/

 

کتاب The Official Cambridge Guide to IELTS

این کتاب جزو برترین کتاب ها برای آیلتس است چرا که راهنمای سازمان ارائه دهنده آزمون است پس در بین کتاب های آیلتس جایگاه اول را نیز دارد. کتاب The Official Cambridge Guide to IELTSمهارت های مورد نیاز مانند نوشتار،گفتار، شنیدار، مطالعه را پوشش می دهد و نکات ودستورالعمل های کاربردی را به زبان آموزان ارائه می دهد. در این کتاب 10 آزمون برای هر دو سطح آکادمیک و عمومی وجود دارد که می تواند کمک خوبی به شما در آزمون آیلتس کند و نیز برای زبان آموزانی که خواهان نمره 6 یا بیشتر هستند مناسب است.

 

کتاب The Official Cambridge Guide to IELTS


کتاب کمبریج آیلتس 13-12-11-10 CAMBRIDGE IELTTS

آخرین نسخه آزمون های تمرینی کمبریج برای آیلتس، کتاب آیلتس کمبریج 13 می باشد و شامل 4 امتحان معتبر آیلتس از سازمان سنجش انگلیسی کمبریج است. برای این که زبان آموزان سطح خود را بسنجند آزمون بسیار کامل دارد که علاوه بر سنجش می توانند با سوالات امتحانی آیلتس آشنا شوند.

در سال 2017 کتاب کمبریج 12 انتشار شد، در این کتاب آزمون ها و تمرین های بسیار جامعی وجود دارد که مناسب آزمون آکادمیک و عمومی می باشد. افرادی که می خواهند درآزمون آیلتس شرکت کنند حتما باید کتاب کمبریج 12 را داشته باشند، این کتاب جزو برترین کتاب ها برای آیلتس است که ضروری می باشد.

کتاب آیلتس کمبریج11 دارای 4 آزمون کامل برای زبان آموزان آیلتس است و بخشی از این کتاب شامل متن ها، پاسخ مدل ها و نمونه ها برای مهارت نوشتاری می باشد و مانند دیگر کتاب های این سری آزمون واقعی آیلتس را در بر دارد و به روز ترین نسخه کمبریج است.

کتاب آیلتس کمبریج 10 دارای یک مجموعه آزمون آزمایشی است که توسط طراحان آزمون آیلتس منتشر شده است بنابراین می تواند گزینه مناسبی برای داوطلبان آزمون آیلتس باشد. این کتاب 4 آزمون ماژول آکادمیک، ماژول خواندن، ماژول نوشت را در بر دارد.

 

کتاب کمبریج آیلتس 13-12-11-10 CAMBRIDGE IELTTS

 

کتاب English Collocation in Use

افرادی که می گویند برترین کتاب ها برای آیلتس چیست و می خواهد مانند یک بومی به نظر برسند توصیه می شود که کتاب English Collocation in Use را مطالعه کنند. این کتاب به زبان آموزان کمک می کند مهارت های گفتاری و نوشتاری خود را تقویت کنند. در این کتاب هر درس شامل 2 صفحه برای تمرینات تئوری و عملی با بیش از هزار و پانصد کولوکیشن است در نتیجه کتابی کامل و ایده آل برای زبان آموزان متوسط و بالاتر آیلتس است.

 

کتاب English Collocation in Use


کتاب English Vocabulary in Use

مجموعه این کتاب به عنوان پرفروش ترین مرجع تمرینی و لغات از سطح مبتدی تا پیشرفته می باشد و می تواند گزینه ای عالی برای به دست آوردن مهارت های واژگانی باشد اگر به دنبال این هستید که برترین کتاب ها برای آیلتس را بشناسید این کتاب می تواند انتخاب خوبی باشد. یکی از ویژگی های خوب این کتاب ارائه و توضیح لغات در صفحات دست چپ می باشد و حدود سه هزار کلمه را پوشش داده است. فرصت خوبی به زبان آموزان می دهد که نمره ی بالا در آزمون آیلتس را کسب کنند.

 

کتاب English Vocabulary in Use

 

مجموعه کتاب ها  Barron’s IELTS Super

می توان گفت این مجموعه شامل تمامی کتاب های مربوط آیلتس را در بر دارد که شامل کتاب های مختلف و سی دی ام پی تری، دو سی دی صوتی جدا می باشد. علاوه بر این مجموعه کتاب های Barron’s IELTS Superpacشامل استراتژی ها و راهنمایی های لازم برای آزمون آیلتس را شامل می شود که به صورت سی دی صوتی می باشد در اختیار زبان آموزان عزیز قرار می دهد. با این مجموعه شما می توانید تسلط بسیار خوبی در مهارت های ریدینگ و رایتیگ به دست آورید و علاوه بر این شما را با لهجه ی آمریکایی آشنا می کند و مهارت لیسنینگ و اسپیکینگ را بهبود می بخشد.

 

مجموعه کتاب ها  Barron’s IELTS Super


کتاب Official IELTS Practice Materials

این کتاب به زبان آموزان بخش های مختلف آزمون را نشان می دهد و می تواند راهنمای بسبار خوبی برای شرکت کنندگان در آزمون آیلتس باشد. در این کتاب می توان به صورت خودآموز تسط های آموزشی مربوط به هر دو آزمون آکادمیک و جنرال،پاسخ نامه، متن، لیسنینگ و نظرات آزمون گیرندگان را در بررسی کنید. لازم به ذکر است که این کتاب برای معلمانی که در حال آماده کردن آزمون آیلتس هستند هم جامع و مفید است. از عوامل موفقیت در آزمون آیلتس داشتن تجربه کافی است که در این کتاب به خوبی به زبان آموزان منتقل شده است.

 

کتاب Official IELTS Practice Materials

 


کتاب Collins Reading for IEL

می توان گفت از دیگر برترین کتاب ها برای آیلتس کتاب آیلتس کالینز است. مجموعه این کتاب مناسب افرادی است که نمره ی قبولی 5 به بالا می خواهند، این کتاب 11 درس مربوط به ازمون آیلتس را آموزش می دهد. در هر درس به آموزش و بررسی یکی از انواع سولات آزمون مانند چهارگزینه ای، تکمیل جمله و کلمات می پردازد. علاوه بر این موارد استراتژی های خوبی جهت موفقیت در بخش ریدینگ آزمون دارد.
در کتاب Collins Reading for IEهر کدام از دروس به یکی از موضوعات آزمون رسیدگی می کند، در قسمت اول هر درس لغات کاربردی و مفید آموزش داده می شود و در قسمت بعدی به سوالات و استراتژی های آزمون تاکید دارد و نیز در قسمت پایانی هر درس یک آزمون آزمایشی متناسب با موضوعات آموزش داده شده ارائه می شود.


قیمت : 0
نویسنده : نا معلوم
نظرات کاربران ( بازدید کننده )

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند

پشتیبانی در واتساپ