کلاس آنلاین آیلتس

  • خانه
  • کلاس آنلاین آیلتس

آزمون آیلتس یکی از آزمون های زبان انگلیسی بین المللی است که مهارت های زبان متقاضیان را در چهار بخش READING، WRITING، listening، speaking مورد بررسی قرار می دهدو همچنین این آزمون به دو بخش آیلتس آکادمیک و جنرال تقسیم می شود که با توجه به هدف شما از شرکت در آزمون انتخاب می شود. 

امروزه با توجه به علاقه زبان آموزان برای شرکت در این آزمون کلاس آنلاین آیلتس در بسیاری از موسسات آموزشی برگزار می گردد که می توانند از این کلاس ها استفاده کنند. برای اطلاعات بیشتر از کلاس های آنلاین آیلتس همراه ما باشید.

 

 

کلاس آنلاین آیلتس

 


مزیت های شرکت در کلاس های آنلاین آیلتس

کلاس های آنلاین آیلتس هزینه ی کمتری نسبت کلاس های حضوری دارد.
دسترسی آسان به کلاس از همه جا برای افراد شاغل و کسانی که امکان شرکت در کلاس های حضوری آیلتس را ندارند .
امکان دسترسی به فایل های ضبط شده، چنانچه زبان آموز به هر دلیلی در کلاس حضور نداشته باشد می تواند از فایل های ضبط شده استفاده کند.

 

 

کلاس آیلتس

 


هزینه کلاس های آنلاین آیلتس

در رابطه با هزینه کلاس های آنلاین آیلتس باید گفت که این هزینه باتوجه به شرایط برگزاری کلاس ها که به صورت فشرده، معمولی و غیره می باشد که متفاوت است. گفتی است هر ساله نرخ برگزاری کلاس های آنلاین آیلتس افزایش دارد و قیمت ثابتی ندارد. از این رو زبان آموزان می توانند با مشاوره با موسسه آموزشی که قصد یادگیری آیلتس آنلاین را  دارند با توجه به شرایط و نیاز خود از هزینه ها مطلع شوند.

 

 

هزینه کلاس های آنلاین آیلتس

 


دوره های طراحی شده برای آزمون آنلاین آیلتس

قبل از شرکت در هر دوره دانش زبانی فرد در محاصبه تعیین می گردد و سپس زبان آموزان با توجه به آن نسبت به شرکت در دوره های آنلاین آیلتس راهنمایی می شوند. معمولا بیشتر پکیج های آنلاین آیلتس به دو بخش تقسیم می شوند:


تقویت پایه زبان: در طی جلسه های اولیه دوره آیلتس به ترمیم و تکمیل اطلاعات پایه و دانش عمومی زبان آموزان پرداخته می شود که بیشتر شامل گرامر زبان انگلیسی به همراه افزایش دایره واژگان زبان آموزان است.


تقویت مهارت های چهارگانه: بخش دوم از دوره های آموزشی بر روی مهارت های آزمون آیلتس که شامل ریدینگ، اسپیکینگ، رایتینگ و اسپیکینگ است پرداخته می شود.

 

 

دوره های طراحی شده برای آزمون آنلاین آیلتس

 


دوره های آنلاین آیلتس چقدر طول می کشد؟

مدت زمان دوره های آنلاین آیلتس بستگی به آن دارد که زبان آموز برای گرفتن مدرک آیلتس چقدر زمان دارد؟ در برخی از افراد که قصد مهاجرت دارند زمان زیادی برای گرفتن مدرک ندارند و مجبور به شرکت در کلاس های فشرده را دارند که در این موارد باید تلاش و پشتکار بسیاری هم داشته باشند تا بتوانند موفق شوند.
در موارد معمولی هم بستگی به سطح کنونی زبان افراد و این که چند ساعت در روز را برای تمرین اختصاص می دهند دارد.

نظرات کاربران ( 643 بازدید کننده )

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند

پشتیبانی در واتساپ