آموزشگاه زبان | بهترین آموزشگاه زبان

آموزش زبان ارمنی, بهترین آموزشگاه زبان ارمنی در تهران, آموزش زبان ارمنی |

آموزش زبان ارمنی

بهترین آموزشگاه زبان ارمنی در تهران

آموزش زبان ارمنی در بهترین آموزشگاه زبان تهران

آموزشگاه زبان گات به عنوان معتبر ترین آموزشگاه زبان ارمنی،ارائه دهنده خدمات آموزش زبان ارمنی به زبان آموزان تهران می باشد. سطح زبان ارمنی مشترکات زیادی با زبان فارسی دارد و از این رو یادگیری نسبتا سریع و آسانی خواهید داشت.

تاریخچه زبان ارمنی

منابع زیادی برای شناخت زبان ارمنی وجود ندارد. الفبای زبان ارمنی اولین بار توسط شخصی به نام Mesrop Mashtots در سال ۴۰۵ معرفی شده است. بسیاری از زبانشناسان زبان ارمنی را شاخه از زبان های Indo-Iranian می دانند. کلمات این زبان از زبان پارتی ایرانی بسیار تاثیر گرفته است و زبان های دیگر همانند عربی ، فارسی و یونانی هم تاثیرات کمتری را بر روی این زبان گذاشته اند.

نکات مهم درمورد آموزش زبان ارمنی

در زبان ارمنی نوشتن از سمت چپ به راست صورت می گیرد و همانند زبان های لاتین می باشد.

انواع زبان ارمنی

دو زبان ارمنی وجود دارد : زبان ارمنی شرقی و زبان ارمنی غربی بیشتر حرف ها در زبان ارمنی دارای ارزش عددی نیز می باشند.الفبای زبان ارمنی دارای ۳۹ حرف می باشد.جمعیت های گسترده ای از مردم ارمنستان در کشور هایی همانند ایران ، ترکیه ، مصر ، سوریه ، آمریکا و … وجود دارند.

زبان ارمنی توسط کدام کشور ها مورد استفاده قرار میگیرد؟

زبان ارمنی شرقی در کشور های ارمنستان ، گرجستان ، ایران استفاده می شود و زبان ارمنی غربی توسط جمعیت های پراکنده در نقاط مختلف دنیا مورد استفاده قرار می گیرند.جمعیت کسانی که از زبان ارمنی استفاده می کنند حدود ۶ میلیون نفر می باشد که شاید چندان چشمگیر نباشد اما به هر حال از زبان های مهم به حساب می آید.برای شرکت در کلاس های آموزش زبان ارمنی در ایران می توانید به صورت حضوری به آموزشگاه زبان مراجعه کنید و یا از طریق بخش تماس با ما ی سایت می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید.

آموزش زبان ارمنی در آموزشگاه زبان گات

 قبل از اقدام به ثبت نام برای یادگیری زبان ارمنی ،بهتر است هدف خود از آموزش زبان ارمنی را بدانیم وثبت نام کنیم .مشاورین آموزشگاه زبان گات با دانستن هدف شما برای ثبت نام به راحتی می توانند مشاوره هایی تخصصی ارائه دهند تا شما را برای رسیدن به هدفتتان یاری نمایند.

 برخی از اهداف زبان آموزان از یادگیری زبان ارمنی به شرح ذیل می باشد:

تصمیم به ادامه تحصیل در کشور ارمنستان

مهاجرت برای ادامه ی زندگی به کشور ارمنستان

علاقه به مکالمه به زبان ارمنی

مشغول به کار بودن در شرکت های ارمنستانی

مسافرت های توریستی