زبان چینی

در کشور چین حدود یک میلیارد و ۳۸۰ میلیون نفر زندگی می‌کنند. مردمان این کشور به زبان چینی صحبت می کنند که به گفته زبان آموزان سخت ترین زبان دنیا می باشد. این زبان مهم ترین اصل را یعنی الفبا ندارد و زبانی عجیب و دشوار است. زبان چینی ۸۰ هزار نویسه یا کاراکتر دارد که حتی خود چینی زبان ها هم با همه آن ها آشنایی ندارند. زبان چینی به گونه ای است که زبان روزمره آن ها با زبان سنتی شان هم تفاوت دارد و این را حتی تحصیل کردهف‌ها خم نمی توانند تشخیص دهند.
به دلیل شباهت زبان چینی با نقاشی به آن اندیشه نگار یا مفهوم‌گرا هم گفته می شود.
برای پیدا کردن معنی یک لغت در زبان فارسی و انگلیسی، به دیکشنری مراجعه می کنیم و از روی ترتیب حروف کلمه مورد نشر را پیدا می کنیم. اما در زبان چینی برای پیدا کردن یک کلمه، باید بدانیم که هر کلمه با چندبار برداشتن قلم از روی کاغذ نوشته می شود. مثلا پنج حرکتی ها را بشناسیم. به همین دلیل است که می گویند زبان چینی بسیار دشوار است. ولی نگران نباشید؛ با روش های مناسب و گام به گام می توانید این زبان را به راحتی یاد بگیرید. 
اگر علاقمند به یادگیری زبان چینی هستید تا پایان متن همراه ما باشید.

 

 


آموزشگاه زبان چینی

کلاس های آموزشگاه زبان چینی در مدت زمانی کوتاهی شما را آماده مکالمه زبان چینی می کنند.
همچنین تلفظ صحیح در این زبان اهمیت زیادی دارد. در این دوره ها با طرز صحیح تلفظ آشنا می شوید. آموزشگاه زبان چینی نقش مهمی در یادگیری دارد. محیط آموزشگاه باید آرام و مناسب باشد تا زبان آموزان تسلط کافی را داشته باشند. برای انتخاب آموزشگاه با کیفیت، می توانید قبل از شروع کلاس ها به آنجا بروید و از نزدیک با شرایط آشنا شوید. همچنین از سایر افراد راجع به تدریس و اساتید سؤال بپرسید. آموزشگاه زبان بی کیفیت و بی برنامه فقط هزینه و وقت شما را تلف می کند.
با انتخاب آموزشگاه های با کیفیت تر، زبان چینی را به خوبی آموزش ببینند. 
اساتید این آموزشگاه ها با تجربه تر هستند و با روش های بهتر به یادگیری شما کمک می کنند.

 

 

پکیج های آموزشی زبان چینی

همانطور گه گفته شد، پکیج های آموزشی زبان چینی می توانند در یادگیری و تلفظ دقیق کلمات به شما کمک کنند.
علاوه بر آن، این امکان را به زبان آموز می دهد که با هزینه ی کمتر به یادگیری بپردازد. با کمک این پکیج ها می توانید جملات و لغات روزمره زبان چینی را به راحتی یاد بگیرید.
پکیج ها می توانند روزانه و همیشگی باشند به همین خاطر است که شما می توانید هر روز تکرار و تمرین داشته باشید. امروزه با پیشرفت علم، همواره روش های جدیدی برای‌ یادگیری وجود دارد.

 

 

 

کتاب های زبان چینی

انتخاب کتاب های زبان چینی اهمیت زیادی دارد. کتاب هایی که برای یادگیری انتخاب می کنید، باید ویژگی هایی داشته باشند: 
۱)منبعی که انتخاب می کنید باید بر اساس هر چهار مهارت اصلی زبان باشد.
۲)کاملا بروز و بدون ایراد نوشته شده باشد.
۳)توانایی مکالمه شما را افزایش دهد.
۴)ساده و روان نوشته شده باشد.
بهتر است متون کتاب را با صدای بلند بخوانید که به مکالمه شما بسیار کمک می کند.

 

 


بهترین آموزشگاه زبان چینی

 زبان چینی جز زبان هایی است که می توانید به راحتی آن را یاد بگیرد البته به شرطی که به آموزشگاه زبان با کیفیتی بروید تا با بهترین متدهای آموزشی و منابع بروز دنیا،‌ آن را بیاموزید. به دلیل اینکه زبان چینی در آموزشگاه های محدودی تدریس می شود پس تعداد کمی آموزشگاه زبان چینی هست که کیفیت مناسب و ویژه ای داشته باشند.
معیار هایی برای انتخاب بهترین آموزشگاه زبان چینی وجود دارند:
۱)نحوه و روش تدریس مناسب اساتید
۲)تجهیزات آموزشگاه(آموزش همراه با سرگرمی)
۳)اعتبار بین المللی مؤسسه(مورد تأیید بودن)
۴)آزمون های با کیفیت
بهترین آموزشگاه، از نظر اساتید و نحوه ی تدریس انتخاب می شود. آموزشگاهی که اعتبار بین المللی و تجهیزات مناسبی برای تدریس دارند می تواند گزینه ی مورد اعتمادی برای انتخاب باشد. همچنین آزمون های این مؤسسات مطابق استاندارد هایی برگزار می شوند.

 

 

نظرات کاربران ( 2375 بازدید کننده )

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند

پشتیبانی در واتساپ