آموزشگاه زبان | بهترین آموزشگاه زبان

آموزشگاه زبان سوئدی, آموزش زبان سوئدی در بهترین آموزشگاه زبان سوئدی, آموزشگاه زبان سوئدی |

آموزشگاه زبان سوئدی

آموزش زبان سوئدی در بهترین آموزشگاه زبان سوئدی

مرکز زبان گات،بهترین برگزار کننده کلاس های  آموزش زبان سوئدی در بهترین آموزشگاه زبان سوئدی و تنهاهمکار آموزشی تایید شده سوئداکس در ایران می باشد.

آموزشگاه زبان سوئدی در تهران

قبل از این که تصمیم بگیرید از چه ابزار یا موسسه ای برای یادگیری و آموزش زبان سوئدی استفاده کنید باید هدفتان را از یادگیری زبان سوئدی مشخص کنید. چرا باید زبان سوئدی را یاد بگیریم؟

این همان "چرا" ی بزرگ یا همان انگیزه اولیه است که در مواجهه با آموزش زبان سوئدی رو به رو می شوید.  

دلایل اصلی یادگیری زبان سوئدی می تواند ادامه تحصیل و یا مهاجرت به کشور سوئد باشد، اما دلایل دیگری نیز وجود دارد که به شرح زیر می باشد:

- علاقه به صحبت حضوری یا مجازی با افراد یا دوستان سوئدی زبان

 - کارکردن در شرکت های سوئدی

- مراودات شغلی با سوئدی ها

- سفر توریستی به کشور سوئد

- مطالعه ادبیات یا فلسفه سوئدی و آشنایی با فرهنگ کشور سوئد 

 زبان سوئدی چیست؟

زبان سوئدی یک زبان North Germanic می باشد که با زبان دانمارکی و نروژی مشترکات زیادی دارد و کسانی که می توانند این زبان را صحبت کنند به راحتی منظور یکدیگر را می فهمند.

الفبای زبان سوئدی:

زبان سوئدی دارای 29 حرف می باشد. تمام 26 حرف الفبای انگلیسی به علاوه سه حرف دیگر الفبای زبان سوئدی را تشکیل می دهد.

برای دیدن بقیه عکس های بازید سفیر سوئد از آموزشگاه زبان گات کلیک کنید.


آزمون SFI زبان سوئدی

Swedish For Immigrants که به صورت مختصر SFI نامیده می شود و به زبان سوئدی Svenskundervising For Invandrare خوانده می شود یک آزمون و برنامه در سوئد است که برای مهاجرین در نظر گرفته میشود.آزمون SFI زبان سوئدی در در سطوح مختلف برگزار می شود و همانند بسیاری از آزمون های دیگر در اروپا براساس CEFR تقسیم بندی می شود. اگر شما بتوانید آزمون SFI زبان سوئدی را با موفقیت بگذرانید می توانید از امتیازات آن نیز استفاده کنید.آموزشگاه زبان گات با برگزاری دوره های آمادگی SFI شما را برای این آزمون آماده می کند.

Learn Swedish


دوره آمادگی آزمون (Tisus):

آزمون Tisus برای اثبات تسلط بر زبان سوئدی برای ورود به رشته ها ی سوئدی زبان می باشد. آزمون Tisus از سه بخش درک مطلب، نوشتاری و مصاحبه است که دو بخش نخست کتبی و مصاحبه بصورت شفاهی می باشد. متقاضی برای شرکت در آزمون Tisus باید به سفارت سوئد مراجعه کند و مشابه مدرک TOEFL در زبان انگلیسی است. جهت شرکت در دوره های آمادگی آزمون Tisus با دپارتمان زبان سوئدی آموزشگاه زبان گات تماس بگیرید.

دوره آمادگی آزمون SWEDEX (Swedish Examination)

آزمون SWEDEX امتحانات منحصر به فردآزمون بین المللی زبان سوئدی است که توسط دانشگاه فولک برگزار می گردد. آزمون SWEDEX بر اساس چارچوب مشترک اروپایی مرجع زبان و مقیاس سطح آموزش زبان سوئدی اروپا (Cerf) بنا شده و دارای تائیدیه سازمانهای دولتی بوده و شامل چهار قسمت صحبت کردن، خواندن، شنیدن و نوشتن است.دوره های آمادگی آزمون SWEDEX در موسسه زبان سوئدی گات این امکان را به شما میدهد تا بتوانید نمره دلخواه خود را در آزمون SWEDEX بدست آورید
جهت مشاوره و ثبت نام در دوره های آمادگی آزمون SWEDEXبا دپارتمان زبان سوئدی آموزشگاه زبان گات تماس بگیرید 
در صورت نیاز زبان آموزان به دوره های فشرده زبان سوئدی می توانند از آموزش خصوصی موسسه زبان سوئدی ما استفاده کنند و هم چنین آموزش خصوصی و نیمه خصوصی زبان سوئدی  آموزشگاه زبان سوئدی گات برای افرادی که علاقه مند به آموزش زبان سوئدی هستند بسیار مفید است. برای شرکت در دوره های آموزش زبان سوئدی و همچنین مشاوره دوره های زبان سوئدی موسسه زبان سوئدی گات با دپارتمان زبان سوئدی تماس بگیرید.  و از مشاوره ی رایگان وتعیین سطح رایگان این مجموعه بهرمند شوید.

 زبان سوئدیسیستم آموزشی:

 

 موسسه زبان سوئدی, آموزشگاه زبان سوئدی, آموزش زبان سوئدی, کلاس زبان سوئدی, دوره های آمادگی آزمون سوئدی,دوره های فشرده و نیمه فشرده سوئدی, دوره های زبان سوئدی, کلاس های فشرده و ترمیک