آموزشگاه زبان آنلاین

  • خانه
  • آموزشگاه زبان آنلاین

یادگیری همانند خیلی از مسائل دیگر محدودیتی ندارد، نه محدودیت زمان و نه محدودیت مکان. خیلی از مدارس و مراکز آموزشی در کشور های مختلف در مراکز شهر ها قرار دارد و کسانی که در اطراف شهر زندگی می کنند امکان آمدن به مرکز شهر را ندارند.

بنابراین تنها راه موجود برای برگزاری کلاس ها به صورت آنلاین است. اما کلاس های آنلاین امروزه دیگر مانند گدشته تنها به دلیل دوری از مراکز آموزشی شناخته نمی شود. مزیت های این نوع کلاس ها امروزه باعث شده خیلی از مردم در خانه بنشینند و آموزش ببینند. یکی از دلایل اصلی صرفه جویی در وقت و هزینه است. افراد می توانند آن وقتی که قرار است صرف رفت و آمد، هر چند کوتاه، بگذارند صرف مطالعه کنند و همچنین از هزینه های رفت و آمد نیز مانند کرایه ماشین و هزینه سوخت جلوگیری شود. از دیگر موارد می توان به راحتی برگزاری کلاس های آنلاین اشاره کرد. شما در خانه هستید و همه چی در دسترس شما هست و این از بارز ترین مشخصات کلاس آنلاین هست. کلاس های آنلاین در یک فضای کاملا آرام و مشخض انجام می شود و دیگر مشکلاتی نظیر سر و صدای آزار دهنده محیط را ندارد. یکی دیگر از ویژگی های بارز کلاس های آنلاین قابلیت ضبط کلاس و تماشای آن در هر زمان دیگری است. به صورتی که شما اگر سوالی برای تان پیش بیاید به راحتی می توانید به ویدیو رجوع کنید و ان را رفع کنید و یا اگر شما کلاس را به دلیل مشکل اینترنتی یا هر مورد دیگری از دست دادید می توانید در زمان دیگری آن را تماشا کنید. در حالی این امکان برای کلاس حضوری به هیچ وجه امکان پذیر نیست. مرکز زبان گات به عنوان یک آموزشگاه آنلاین زبان نیز تمامی خدمات مورد نیاز برای برگزاری کلاس های آنلاین را فراهم کرده است تا زبان آموزان هیچ کمبودی در این کلاس ها حس نکنند. تیم تحقیقاتی گات طی چندین سال تمامی موارد را مورد بررسی قرار داده است و کلاس های آنلاین را به  نحوی برگزار می کند که کیفیت را به بالاترین حد برساند. خیلی از افراد دغدغه کلاس های حضوری را دارند چون حس می کنند کلاس های آنلاین به دلیل اینکه امکانات و شرایط کلاس حضوری بهتراست کیفیت مناسب را ندارد.

 

اما باید در اینجا ذکر کنیم که مرکز بان گات تمامی امکاناتی که یک کلاس حضوری دارد در کلاس آنلاین فراهم کرده و تمامی آن هم از طریق برنامه یا پلتفرم شخصی خود آموزشگاه. در این برنامه اصلی ترین مورد یعنی کنترل استاد به کلاس به بالاترین حد خود رسیده و می تواند تمامی موارد را تحت نظر بگیرد و کنترل کند. دومین مورد تخته وایت بورد می باشد که خب یک مورد بسیار ضروری برای کلاس است و آن نیز در این برنامه مورد استفاده قرار می گیرد و استاد می تواند درس ها را همزمان برای زبان آموزان یادداشت کند. در موارد دیگر باید به تسلط کامل آموزشگاه به کلاس ها اشاره کرد. نظارت کامل آموزشگاه بر کلاس ها از هر گونه مشکل پیش آمده در کلاس ها جلوگیری می کند و یا اگر موردی در کلاس شما را آزار داد می توانید به ما مستقیما گزارش دهید تا در اسرع وقت پیگیری شود. تمامی امکانات ازمون ها در این برنامه قرار داده شده است و شما می توانید بدون هر گونه مشکلی ازمون کتبی خود را بدهید. در اینجا باید اشاره کرد که آموزشگاه درانتهای ترم ازمون شفاهی نیز از شما خواهد گرفت تا اطمینان کامل از یادگیری شما حاصل کند. رضایت زبان اموزان از روند کاری ما باعث شده که ما همچنین بر پیشرفت کلاس های خود پافشاری داشته باشیم.

نظر دهید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند