تاریخ آزمون آیلتس

  • خانه
  • تاریخ آزمون آیلتس

در تهران 7 مرکز رسمی جهت برگزاری آزمون آیلتس وجود دارند که هر ماه تاریخ دقیق آزمون را اعلام می کنند. ولی تاریخ برگزاری آزمون از سوی مرکز آیلتس کشور استرالیا اعلام می شود. سوال بسیاری از شما این است که کدام مرکز به عنوان بهترین موسسه در ایران برای آزمون آیلتس است؟ از آن جایی که آزمون آیلتس به صورت سراسری برگزار می شود نمی توان گفت یک مرکز به نسبت دیگری بهتر بوده و یا آزمون آسان تری برگزار می کند، تنها تفاوت مختصر می تواند نظر ممتحن در بخش نوشتاری و گفتاری باشد. اما به این معنا نیست که اگر نمره Speaking شما 7 باشد، ممتحن به شما نمره 5 را بدهد، بلکه استانداردهای کلی برای تصحیح آزمون وجود دارد. 

همان طور که گفته شد تاریخ برگزاری آزمون آیلتس از سوی مرکز آیلتس استرالیا اعلام خواهد شد. حدودا در هر ماه، 4 بار امتحان آیلتس در تهران برگزار می‌شود که برخی از آن ها فقط آکادمیک و برخی هر دو آزمون جنرال و آکادمیک را در برنامه خود دارند. تاریخ برگزاری آزمون Speaking در همان روز آزمون اعلام می شود. 

برای اطلاع از تاریخ های دقیق آزمون آیلتس در هر ماه با یکی از شعب مرکز زبان گات تماس بگیرید و یا به صورت حضوری برای مشاوره تخصصی رایگان مراجعه فرمایید. 

نظر دهید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند