آموزشگاه آیلتس در تهران

  • خانه
  • آموزشگاه آیلتس در تهران

همان طور که می دانید این روز ها بازار مهاجرت داغ است، بسیاری از هموطنان عزیز برای ادامه تحصیل، راه اندازی کسب و کار و زندگی در کشورهای خارجی اقدام به مهاجرت می کنند. برای ورود به کشورهای انگلیسی زبان باید مدرک آیلتس با نمره مورد نظر را داشته باشید. تعداد آموزشگاه های زبان که کلاس های آمادگی در آزمون آیلتس برگزار می کنند زیاد است، پس بهترین آموزشگاه آیلتس در تهران چه ویژگی هایی دارد؟ برای پاسخ به این پرسش با ما همراه باشید:

بهترین آموزشگاه آیلتس

گات، بهترین آموزشگاه آیلتس در تهران است که برای زبان آموزان خود شرایط ایده آلی را برنامه ریزی کرده است تا همه در این آزمون بین المللی قبول شوند. برنامه ریزی دقیق، اساتید حرفه ای، منابع آزمون استاندارد و البته تلاش و پشتکار زبان آموز دلایل مهم قبولی در آیلتس به شمار می رود. همان طور که می دانید آیلتس از با ارزش ترین آزمون های زبان انگلیسی است که در تمامی کشور های خارجی اعتبار دارد. آزمون آیلتس دارای 4 بخش است که برای قبولی می بایست بر روی تمامی این مهارت ها به صورت تخصصی کار شود. آموزشگاه زبان گات با توجه به اهمیت این آزمون از بهترین اساتید خود برای آموزش مهارت ها استفاده می کند.

درباره دوره ها و کلاس آیلتس

همان طور که گفته شد با توجه به شرایط می توانید در کلاس آیلتس خصوصی و یا در دوره های ترمیک شرکت نمایید. در کلاس های خصوصی آیلتس انتخاب استاد، ساعات کلاس، روزهای برگزاری کلاس و محل تشکیل کلاس ( در آموزشگاه زبان، منزل و یا محل کار زبان آموز) به عهده خود زبان آموز بوده و در صورت عدم رضایت از استاد نیز می توانید درخواست تغییر استاد را به سوپروایزر موسسه اعلام نمایید. کلاس های ترمیک (گروهی) برای آن دسته از عزیزانی پیشنهاد می شود که محدودیت زمانی نداشته و می توانند در مدت زمانی که آموزشگاه تعیین کرده دوره های آیلتس را بگذرانند. کلاس های ترمیک آیلتس طی یک ماه و یک هفته برگزار شده و مدت زمان ه جلسه 90 دقیقه می باشد. 

نظر دهید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند