تدریس خصوصی زبان ایتالیایی

  • خانه
  • تدریس خصوصی زبان ایتالیایی

کلاس تدریس خصوصی زبان ایتالیایی

برای یادگیری زبان های خاص و نادر مانند زبان ایتالیایی و شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان ایتالیایی ابتدا باید به دنبال یک آموزشگاه زبان خوب و حرفه ای باشید. گات با بیش از 10 سال سابقه ی درخشان در زمینه آموزش زبان های خارجی بهترین و موثر ترین روش تدریس را برای آموزش زبان ایتالیایی در اختیارتان قرار خواهد داد. همان طور که می دانید در کلاس های تدریس خصوصی زبان ایتالیایی یادگیری با سرعت بالاتر و کیفیت بهتری انجام می گیرد زیرا تمام تمرکز و دقت استاد بر روی یک شخص بوده و با راحتی بیشتر پیگیر آموزش شما می باشد. انتخاب استاد، روزهای برگزاری کلاس، تعداد جلسات و محل برگزاری کلاس ها با شما زبان آموز گرامی می باشد. تعداد جلسات در آموزش خصوصی زبان ایتالیایی نسبت به آشنایی شما از این زبان و سرعت یادگیریتان متفاوت است.

دوره های آموزشی زبان ایتالیایی

متد آموزشی زبان ایتالیایی در آموزشگاه زبان گات، اسپرسو می باشد که بر اساس بهبود مکالمه برنامه ریزی شده است. این کتاب موثر ترین و جدیدترین روش های یادگیری زبان ایتالیایی را در اختیارتان قرار می دهد که در سه جلد ارائه می شود و در بر گیرنده کتاب اصلی، سی دی و کتابچه تمرینات تکمیلی می باشد. گات بهترین آموزشگاه زبان، مفتخر به برگزاری دوره های آموزش زبان ایتالیایی است. زبان شیرین و آهنگین ایتالیایی از خانواده زبان های هندو اروپایی است و ریشه لاتین دارد. 

کلاس های زبان ایتالیایی 

هدف از آموزش این دوره یادگیری مکالمه زبان ایتالیایی برای فراگیرانی است که در زمینه علمی، آموزشی، تجاری، اداری و گردشگری به برقراری ارتباط متقابل نیازمندند.
دوره ها در سه سطح برگزار می شوند:

1مقدماتی         espresso 1:         primario       
2متوسطه        espresso 2:       Intermedio    
3پیشرفته        espresso 3:          avanzato   
 
 

نظر دهید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند