تدریس خصوصی زبان انگلیسی

  • خانه
  • تدریس خصوصی زبان انگلیسی

تدریس خصوصی زبان انگلیسی

این روزها یادگیری زبان انگلیسی همانند الفبای زبان پارسی پر اهمیت شده است، به گونه ای که والدین کودکان خود را از سنین 5 سالگی در کلاس های آموزش زبان ثبت نام می کنند. با توجه به استقبال چشمگیر افراد از یادگیری زبان انگلیسی موسسه های زیادی در سطح تهران تاسیس شده اند که هر کدام برای رقابت با رقیبان خود سعی در بهبود کیفیت آموزشی خود دارند. مرکز زبان گات بهترین آموزشگاه زبان در تهران است که علاوه بر زبان انگلیسی بیش از 20 زبان زنده دنیا در آن تدریس می شود. در این مقاله می خواهیم شما را با تدریس خصوصی زبان انگلیسی در موسسه گات آشنا کنیم، پس با ما همراه باشید:

شرایط دوره های تدریس خصوصی زبان انگلیسی

هر کسی برای یادگیری زبان انگلیسی دلایل و اهدافی دارد که طبق آن برنامه ریزی می کند. آموزشگاه زبان گات برای تمامی اهداف شما برنامه های دقیق آموزشی را در نظر گرفته است که یکی از بهترین آن ها کلاس های خصوصی زبان انگلیسی می باشد. ساعات، تعداد جلسات و روزهای این کلاس کاملا به عهده شخص زبان آموز می باشد.

این کلاس ها در آموزشگاه، منزل و محل کارتان نیز قابل برگزاری می باشند. کلاس های خصوصی طی جلسات 90 دقیقه ای برگزار می شود که پس از اتمام دوره ها و کسب نمره قبولی می توانید از دوره های ویژه آزمون آیلتس بهره ببرید و با آمادگی کامل نمره مد نظر را بگیرید.

کلاس خصوصی آنلاین زبان انگلیسی 

بسیاری از زبان آموزان و مراجعین آموزشگاه زبان گات به دلیل داشتن محدودیت مکانی ، و دور بود از شعب آموزشگاه زبان گات از کلاس های تدریس خصوصی آنلاین زبان انگلیسی استفاده می کنند. این دوره ها با شرایط کلاس های حضوری و مطابق با سیلابس آموزشی مجموعه برگزار می گردد. اگر شما عزیزان نیز در چنین محدودیت هایی هستید می توانید در کلاس های تدریس خصوصی آنلاین مجموعه شرکت نماید. گات به منظور ارائه خدمات آموزشی جامع به زبان آموزان و یاری رساندن به متقاضیانی که قصد تصمیم به یادگیری زبان انگلیسی نموده اند دوره های آموزشی متنوع ای را برگزار می نماید. شما نیز می توانید با توجه به شرایط و محدودیت های خود در دوره های آموزشی گات شرکت نمایید. گات مفتخر است به دلیل برگزاری کلاس های  آموزشی متنوع توانسته شاهد موفقیت بیش از 15 هزار زبان آموز در آزمون های بین المللی شود.دورهای آموزشی گات با هدف بازده ی سریع در کوتاه مدت برگزازر می گردد.

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران

با توجه به ویژگی های خاصی که اختصارا به اطلاع شما رسانده ایم، مرکز زبان گات با پیشینه درخشان خود طی سال های متوالی توانسته است با افتخار از تمامی استانداردهای مدنظر کلیه ی مجامع بین المللی آموزشی سربلند بیرون آید و مقام اول برگزار کننده ی کلاس های زبان انگلیسی و البته آموزش تمامی زبان های رایج وخاص دنیا با بهره مندی از اساتید مجرب و Nativeرا در سطح ایران کسب نماید.

اساتید این موسسه زبان با به کار بردن جدید ترین و موثر ترین شیوه های تدریس زبان انگلیسی شما را در کوتاه ترین زمان ممکن برای شرکت در آزمون آیلتس آماده می کنند. اگر قصد مهاجرت و یا ادامه تحصیل در کشورهای انگلیسی زبان را دارید و هر چه سریع تر باید مدارک خود را به سفارت تحویل دهید انتخاب دوره های تدریس خصوصی زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان بهترین گزینه است. در کم ترین مدت بهترین نتیجه را کسب خواهید کرد.

 

نظر دهید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند