آزمون تومر زبان ترکی

  • خانه
  • آزمون تومر زبان ترکی

آزمون تومر زبان ترکی

آزمون تومر زبان ترکی (TOMER) و یا آزمون سفارت ترکیه همانند دیگر آزمون های زبان خارجی برای ارزیابی و تایید میزان دانش شما نسبت به زبان ترکی برگزار می شود، در واقع برای ادامه تحصیل در ترکیه می بایست در آزمون تومر نمره قبولی داشته باشید. با توجه به این که اعتبار این مدرک دائمی بوده و منقضی نمی شود، در هر زمانی برای ادامه تحصیل و یا اقامت در ترکیه می توانید با در دست داشتن این مدرک به سفارت اقدام کنید. در واقع آزمون تومر زبان ترکی (TOMER) از معتبرترین مدارک زبات ترکی به شمار می رود.

این آزمون در 5 بخش و 3 سطح تشکیل می شود که برای شما به طور کامل توضیح خواهیم داد:

سطوح آزمون ترکی تومر (TOMER):

سطح A1

سطح B1

سطح C1

اگر قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های کشور ترکیه را دارید، می بایست مدرک C1 زبان ترکی را داشته باشید.

مهارت های مورد نیاز در آزمون تومر (TOMER):

توانایی خواندن و درک مطلب ترکی استانبولی

توانایی شنیداری ترکی استانبولی

داشتن دانش گرامری زبان ترکی استانبولی

مهارت برقراری ارتباط با مکالمه روان ترکی استانبولی

توانایی نوشتاری ترکی استانبولی

در مرکز زبان گات کتاب های استاندارد Hitit برای آمادگی در آزمون تومر از سطوح ابتدایی تا پیشرفته تدریس می شود. لازم به ذکر است که برای شرکت در آزمون تومر به همراه داشتن 2 قطعه عکس و پاسپورت الزامی است.

هدف آموزشگاه زبان گات برای آموزش زبان ترکی استانبولی تنها آموزش گرامر، مکالمه و کلمات ترکی استانبولی نیست بلکه شما را با فرهنگ مردمان کشور ترکیه نیز آشنا خواهیم کرد.
 آموزشگاه زبان گات مفتخر است زبان ترکی استانبولی را در راستای روش های نوین آموزشی در سطح استانداردهای بین المللی، به عنوان یک زبان پر طرفدار آموزش دهد. برای دریافت اطلاعات دقیق در مورد شروع کلاس های ترکی استانبولی با یکی از 6 شعبه مرکز زبان گات در جنت آباد، پونک، جردن، خیابان ولیعصر، بلوار کاشانی و رسالت تماس بگیرید و با مشاورین مجرب مجموعه صحبت کنید، مشاورین با توجه به سابقه ای که در این زمینه دارند شما را به بهترین روش ممکن راهنمایی می کنند.

نظر دهید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. قسمت های ضروری علامت گذاری * شده اند